החלקה אורגנית

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

החלקה אורגנית מספקת תוצאות מדהימות ואף משקמת שיער יבש ופגום ומחזירות לשיער את הברק והגמישות. החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער: שיער עבה, שיער דק, שיער מתולתל, שיער מקורזל או שיער גלי. היא מתאימה גם להחלקת שיער בלונדיני או שיער שעבר הבהרה ואף תורמת לשיקום השיער. ההחלקה האורגנית תישמר לאורך זמן של כשנה ובתנאי שמשמרים אותה לפי הנחיות הספר ומשתמשים בשמפו ללא מלחים כדי לשמור על תוצאות החלקת שיער מקסימליות.

החלקה אורגנית - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

תדירות חידוש החלקה אורגנית

יש לחדש החלקה האורגנית אחת למספר חודשים עד שנה, בדומה להחלקת הקרטין. התדירות לחידוש החלקה אורגנית נקבעת בהתאמה לאורח החיים שלך. בילויים בים, בבריכה או במקומות עם לחות גבוהה וחשיפה מוגברת לשמש יגרמו לכך שתצטרכי לחדש את החלקת השיער האורגנית בתדירות גבוהה באופן יחסי ולהפך התנהגות שמרנית עם השיער ואחזקה שותפת עם חומרי טיפוח נכונים יאריכו את ההנאה שלך ממראה ההחלקה האורגנית, כך הצורך בחידוש יפחת.

האם החלקה "אורגנית" היא אורגנית?

כידוע השיער הוא איבר מת וכאשר מבקשים לבצע בו שינויים כגון: שינוי גוון, שינוי מבנה או שינוי מראה אנו נאלצים ליצור בשיערה תגובה הנוצרת ממפגש של חומרים ותמיסות כימיות עם יכולת קיצונית להשפיע על תגובת השערה. ברור כי תוצאה של שיער חלק לא יכולה להיעשות באופן טבעי או "אורגני" אלא עם חומרים כימיים בלבד. עובדתית, לא ניתן ליצור שינוי בשיער ללא חומרים ותרכובות כימיות שיגרמו לשיער טראומה. חומרים ותרכובות אלו לא ניתן להפיק מחומרים טבעיים או ידידותיים לשיער אלא מכימיה בין חומרים. למרות ובגלל שחומרים אלו הינם חומרים כימיים חייבים לקבל רישיונות של משרד הבריאות המאשרים כי הם עברו בקרה ומאושרים לשימוש הצרכן.

החלקה אורגנית משרד הבריאות

מכיוון שהחלקות שיער הן תחום חדש יחסית בעולם עיצוב השיער, כדאי לוודא כי קיים אישור של משרד הבריאות במספרה בה את מעוניינת לקיים את החלקת השיער האורגנית ושההחלקה עומדת בקריטריונים הנחוצים כדי להיקרא אורגנית. כדי להימנע ממצב בו את פוגעת בבריאות שערך, חשוב לבדוק טרם הטיפול כי פורמולת ההחלקה מגיעה ממוסד מוכר ומאושרת על ידי משרד הבריאות. בנוסף אסור להתפשר על איכות הטיפול תבחרי מעצב שיער שהוא מומחה ומנוסה בתחום החלקות השיער והחלקה אורגנית בפרט.

החלקה אורגנית מחיר

אז כמה עולה החלקת שיער אורגנית? אם נדרג אותה מבין כל סוגי החלקות השיער היא ממוקמת איפשהו באמצע. מחירי החלקת שיער אורגנית נעים בין 1,000-1,800 ₪, אולם ישנם מקרים בהם מחיר ההחלקה יהיה גבוה יותר כגון: אורך השיער, שיער מלא במיוחד, שיער פגום ויבש במיוחד ועוד. כשאת מתעניינת ומבררת עלויות של החלקות שיער שונות כדאי לקחת בחשבון גם את עלות חידוש ההחלקה. מחיר חידוש החלקה אורגנית שיש לבצע אחת למספר חודשים נע סביב 1,000-1,400 ₪, תלוי באורך השורש.

אם גם את מעוניינת לקבל אבחון מדויק למצב שיערך שיסייע לך לבחור את החלקת השיער הנכונה ביותר עבורך, המומחים להחלקות שיער וטיפוח השיער מזמינים אותך להתקשר לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס ונציג מטעמינו יחזור אליך עם פרטים, מידע וחיוך. להשתמע…