החלקת משי יתרונות וחסרונות

עמודים בתחום:
השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!
להזמנת החלקת משי

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כיום קיימות מספר שיטות להחלקת שיער, אז איך תוכלי לדעת איזו שיטה מתאימה לך?
החלקת שיער יפנית, החלקת שיער צרפתית, החלקה אורגנית או החלקה ברזילאית? כיום יש כל כך הרבה שיטות להחלקת שיער וזה יכול להיות מעט מבלבל. עם זאת, כאשר את מחפשת את שיטת ההחלקה שתתאים לשיערך, יש שני דברים שעלייך לעשות. הדבר הראשון הוא לבחון את היתרונות והחסרונות של שיטות ההחלקה השונות. הדבר השני הוא לפנות למעצב שיער מקצועי, שיוכל לאבחן את שיערך ולקבוע, אילו מבין שיטות ההחלקה יהיו טובות ויעילות עבורך. במאמר זה נתמקד בהחלקת משי ונסביר מדוע שיטת החלקה זו נחשבת לשיטה בטוחה ומומלצת.

החלקת משי יתרונות וחסרונות - המומחים להחלקות שיער, החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת משי משרד הבריאות

החלקת משי נחשבת להחלקת שיער בטוחה, במיוחד ביחס לשיטות החלקה אחרות, מכיוון שהיא מבוססת על תרכובת חומרים שאינה מכילה פורמלין או אמוניה. מעת לעת משרד הבריאות מפרסם רשימת תמרוקים ותכשירי שיער שנבדקו ונמצאו לא בטוחים לשימוש ולכן ישנן שיטות החלקה שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות. בהחלקת משי לעומת זאת, החומרים נחשבים לידידותיים לשיער אך עם זאת, יש לוודא לפני תחילת הטיפול שהחומר להחלקת משי אכן נושא את אישור משרד הבריאות ולא ערבבו אותו או הוסיפו לו חומרים נוספים.

יתרונות החלקת משי

אחד היתרונות המשמעותיים בהחלקת משי זה שמדובר בהחלקה קבועה. החומרים בהם משתמשים ושיטת הטיפול מאפשרת את החדרת המשי לתוך סיב השערה וכך משפיעים על מראה השיער מבפנים. המשמעות היא השגת תוצאות קבועות ומרשימות.
יתרון נוסף בהחלקת משי זוהי היכולת לשמור על הנפח הטבעי של שיערך, למרות ההחלקה. בשיטות החלקת שיער אחרות, כמו החלקה יפנית, השיער נראה לאחר הטיפול כמו מקלות. לא כך בהחלקת משי, שם השיער ייראה חלק ובריא, אך לא שטוח.
עוד יתרון חשוב בהחלקת משי זהו המחיר. טווח המחירים של החלקת משי נע בין 1,000-1,800 ₪. זה אמנם אינו סכום מבוטל, אך מדובר במחיר חד פעמי ולעומת החלקות שיער אחרות מחיר זה נחשב לסביר.

חסרונות החלקת משי

למרות היתרונות הרבים, בהחלקת משי יש גם חסרונות. החיסרון הוא שהטיפול חייב להיות מבוצע על ידי מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון, שידע לאבחן את שיערך ולהחליט האם הוא מתאים לשיטת החלקה זו ולאחר מכן לבצע את שלבי הטיפול בדיוק רב. חוסר דיוק או ניסיון יכולים לפגום במראה השיער ובריאותו והתוצאה היא בלתי הפיכה.
חיסרון נוסף הוא שהטיפול אינו מתאים לכל סוגי השיער, ובעלות שיער מובהר או פגום יצטרכו ככל הנראה להסתפק בשיטת החלקה אחרת.

חידוש החלקת משי

החלקת משי נחשבת להחלקה קבועה, אך השיער ממשיך לצמוח ולכן יש צורך לחזור לטיפולי חידוש שורשים. טיפולים אלו נערכים בתדירות הנקבעת על פי קצב צמיחת השיער של כל מטופלת ומטופלת, אך בדרך כלל מדובר בתקופה הנעה בין 3-6 חודשים. מלבד חידוש החלקת משי במספרה, יש להקפיד להשתמש בתכשירים ביתיים המותאמים לשיער ולסוג ההחלקה, כדי לשמר את התוצאות וניתן להתייעץ אתנו לגבי המלצות על שמפו ומסכות שיער מיוחדות.
כעת, לאחר שאת יודעת מהם היתרונות והחסרונות של החלקת משי, אנו מזמינים אותך לבוא אלינו ולראות האם שיערך מתאים לשיטת החלקה זו וגם לקבל פרטים נוספים אודות משך הטיפול והמחיר.

לבדיקת אבחון השיער על ידי מעצב שיער מקצועי ותיאום תור לטיפול החלקת משי, את מוזמנת ליצור קשר עם החלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או באמצעות השארת פרטים באתר.