החלקת משי

עמודים בתחום:
השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!
להזמנת החלקת משי

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

ישנן שיטות רבות להחלקת שיער, אולם אם את מעוניינת בשיטה מתקדמת, יעילה ובטוחה, כדאי לברר אודות החלקת משי.
מבין שיטות ההחלקה השונות, ישנן שיטות החלקה מומלצות יותר ומומלצות פחות. על החלקה אורגנית והחלקה יפנית בוודאי כבר שמעת, אך ישנה שיטת החלקה נוספת אשר נחשבת ליעילה ובטוחה וזוהי החלקת משי.

החלקת משי - המומחים להחלקות שיער, החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת משי?

החלקת משי היא שיטת החלקת שיער אמריקאית שפותחה על בסיס חומרים המכילים משי טהור, וויטמינים, מינרלים וחלבון קרטין. תרכובת החומרים אינה מכילה פורמלין ולכן נחשבת לבטוחה לשימוש.

כיצד עובדת החלקת משי?

החלקת משי עובדת על שילוב של משי טהור וטכנולוגיית יונים שליליים, כאשר הטיפול עצמו כולל מספר שלבים.

  • בשלב הראשון מעצב השיער יאבחן את שיערך כדי לראות אם את מתאימה לטיפול.
  • לאחר מכן יחפפו את שיערך וימרחו תרכובת חומרים המכילה קרטין ומשי.
  • לאחר מכן מורחים על השיער את חומר המשי ועוקבים אחר מצב השיער כדי לדעת מתי יש לשטוף אותו.
  • לאחר השטיפה מורחים על השיער חומר מטפח, מייבשים את השיער ומחליקים אותו באמצעות מכשיר מיוחד.
  • משך הטיפול יכול להימשך גם חמש שעות, כאשר זה תלוי בעיקר באורך שיערך.

החלקת משי מחיר

בהשוואה לטיפולי החלקה אחרים, לטיפול החלקת משי מחיר ממוצע אשר נע בין 1,000-1,800 ₪ פלוס מינוס. המחיר יכול להשתנות לפי אחד מהקריטריונים הבאים: אורך השיער, מידת הקירזול שלו ושמו של מעצב השיער אצלו עוברים את הטיפול.

למי מתאימה החלקת משי

החלקת שיער באופן כללי מתאימה לבעלות שיער גלי ומתולתל, אשר חולמות על שיער חלק. עם זאת, ישנן נשים שעבורן טיפולי החלקת שיער משמשים גם כטיפול משקם לשיער, כדי להשיג מראה בריא ומלא ברק, לאחר שהשיער עבר צביעות רבות או נפגם כתוצאה מסיבות שונות.
עם זאת, חשוב לדעת שלכל שיער תתאים שיטת החלקה אחרת. אם ניקח למשל בעלות שיער מתולתל המעוניינות בטיפול החלקה קבוע ושיערן לא עבר קודם טיפול כימי מסוג כלשהו, הרי שטיפול החלקת שיער יפנית, המוכר גם כהחלקת יוקו, יכול להיות הטיפול הטוב ביותר עבורן. לעומת זאת נשים ששערן עבר פעולות כימיות קודמות ואף נשים שעברו החלקה יפנית, יכולות לעבור החלקת משי.
באופן כללי ניתן לקבוע שטיפול החלקת משי מתאים לכל סוגי השיער, מלבד נשים בעלות שיער בהיר או במצב פגום במידה גבוהה. במקרה כזה הטיפול יהיה לא יעיל או יוביל לתוצאות לא רצויות.

הוראות לשמירה על החלקת משי

לאחר החלקת משי אפשר לחפוף את השיער ללא המתנה, אך יש להשתמש בתכשירים מתאימים. כמו כן, יש צורך להגיע לטיפול חידוש שיער באופן תקופתי, בטווח שנע בין שלושה חודשים לחצי שנה. במהלך התקופה הזו יש להשתמש בתכשירי טיפוח. אמנם לא מדובר בהחלקת שיער ביתית, אך זוהי דרך לשמור על תוצאות הטיפול לטווח ארוך עד לביקור הבא במספרה.

החלקת משי יתרונות וחסרונות

החיסרון של החלקת משי זהו פרק הזמן שעובר עד שצריך להגיע לטיפול חידוש. כמו כן, החלקת משי אינה מתאימה לכל סוגי השיער. היתרון של החלקת משי הוא שהתרכובת בה משתמשים אינה מכילה פורמלין או אמוניה ולכן הטיפול נחשב לבטוח. כמו כן, הטיפול מאפשר להשיג שיער בריא, חלק ורך למגע ללא פגיעה בנפח הטבעי שלו, בניגוד לשיטות החלקה שונות.

האם את מתאימה לטיפולי החלקת משי? על מה תצטרכי להקפיד לאחר הטיפול? על שאלות אלו ואחרות תוכלי לקבל מענה אצלנו. אנו מזמינים אתכם לחייג להחלקות שיער  בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך בהקדם עם כל המידע!