החלקת משי משרד הבריאות

עמודים בתחום:
השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!
להזמנת החלקת משי

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כאשר מדברים על החלקות שיער, עולה תמיד שאלת הבטיחות של טיפולים אלו. האם החלקת משי נחשבת לבטוחה ביחס לשיטות ההחלקה האחרות? על שאלה זו ושאלות נוספות נענה בהמשך המאמר.
בכל הקשור להחלקת משי, אחד היתרונות הברורים הוא המחיר של הטיפול. אמנם מדובר בטווח מחירים הנע בין 1,000-1,800 ₪, אולם בהשוואה לשיטות החלקה אחרות אין ספק שלטיפול החלקת משי מחיר ממוצע וסביר, במיוחד אם לוקחים בחשבון את העובדה שמדובר בטיפול חד פעמי המשיג תוצאות קבועות. עם זאת, לא משנה עד כמה המחיר ייראה לך אטרקטיבי, חשוב שתשאלי את עצמך האם טיפול החלקת שיער נחשב לבטוח, מהם הסיכונים האפשריים ואיזו שיטת החלקה נחשבת למומלצת. לפני שנענה על השאלות הללו, נסביר במספר מילים מהי למעשה החלקת משי.

החלקת משי משרד הבריאות - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת משי

בהחלקת משי עושים שימוש בתרכובת חומרים המכילים קרטין, מינרלים, וויטמינים ומשי טהור. הייחודיות בשיטת החלקת משי זה השילוב בין החומרים הידידותיים לשיער לבין שיטת ההחדרה לעומק השערה. החלקת משי נחשבת למומלצת ובטוחה, מכיוון שהיא אינה מכילה פורמלין ואמוניה. עם זאת, חשוב שמעצב שיער מקצועי יבצע את ההחלקה ואין לחזור על הטיפול פעמים רבות מדי, כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך.

איך עושים החלקת משי

ייתכנו הבדלים בין השלבים השונים בטיפול החלקת שיער בבת ים אצל מעצב שיער אחד לעומת טיפול החלקת שיער במודיעין או החלקת שיער בתל אביב, אולם בעיקרון בהחלקת משי חופפים קודם את השיער ומורחים את החומר על אורכי השיער. לאחר מכן מזינים את השיער במשי טהור ושוטפים אותו היטב. יש לשים לב לרגע המדויק בו צריך להסיר את החומר ולאחר השטיפה מייבשים את השיער ומורחים מנטרל ומסיכה מזינה.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלקת משי

בכל הקשור לטיפולי החלקת שיער מכל הסוגים, כמו החלקת קרטין או החלקה יפנית, ישנן תמיד שאלות אשר חוזרות על עצמן. כאן התמקדנו בשאלות הקשורות להחלקת משי:

שאלה: היא האם החלקת משי נחשבת לבטוחה?
התשובה היא שבניגוד להחלקות שיער אחרות, בהן משתמשים בחומרים המכילים פורמלין, החלקת משי נחשבת לבטוחה מכיוון שהיא עושה שימוש בחומרים מאושרים לשימוש. עם זאת, חשוב תמיד לוודא שהחומר קיבל את אישור משרד הבריאות.

שאלה: היא כמה זמן נמשך הטיפול?
התשובה משתנה בהתאם לאורך השיער, אך באופן כללי כדאי שתכיני את עצמך לכך שהטיפול יכול להימשך בין 2-3 שעות.

שאלה: היא מהו היתרון של החלקת משי על פני החלקה יפנית או שיטות החלקה אחרות?
אם נתעלם כרגע משאלת החומרים בהם משתמשים כדי לבצע את ההחלקה, הרי שישנו יתרון בולט נוסף וזה שבהחלקת משי השיער שומר על הנפח הטבעי שלו ולא הופך למקלות כמו בהחלקות אחרות.

שאלה: היכן כדאי לעבור החלקת משי?
התשובה היא שאך ורק אצל מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון ועל כך נרחיב בפסקה הבאה.

היכן כדאי לעבור החלקת משי?

החלקת משי והחלקות שיער בכלל, מומלץ לעבור אך ורק אצל מעצב שיער מקצועי, מיומן ובעל ניסיון. מעצב השיער ידע לאבחן את מצב שיערך ולקבוע האם הוא מתאים להחלקת משי או שרצוי להשתמש דווקא בשיטת החלקה אחרת, ולאחר מכן יבצע את שלבי הטיפול בדיוק ובסבלנות, תוך שימוש בחומרים מאושרים בלבד.

רוצה להיות בטוחה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות? פני אלינו ונשמח לתאם תור לפגישת ייעוץ והסבר לגבי החלקת שיער משי, היתרונות והחסרונות שבטיפול, מה המחיר של החלקת משי וכל שאלה נוספת שיש לך בנושא.​

לקבלת מידע נוסף וייעוץ לגבי התאמתך להחלקת משי, חייגי להחלקות שיער עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים באתר ונשמח לחזור אלייך עם כל התשובות!