החלקת חימר

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מה שרצית לדעת על החלקת חימר ותשובות לשאלות נפוצות בנושא.
מה זה החלקת שיער חימר? החלקת חימר זהו טיפול המיועד להחלקת שיער ושיפור מראה השיער. החלקת חימר מבוססת על חומרים שאינם מכילים פורמלין, אשר נמצא מסוכן לבריאות ולכן נאסר לשימוש על ידי משרד הבריאות. מן התוצאות של החלקת חימר לשיער ניתן ליהנות למשך חודשים רבים.

החלקת חימר - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אורגנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת חימר מחיר

כמו טיפולים אחרים להחלקת שיער, גם לטיפול החלקת חימר מחיר לא זול. עם זאת, ישנו הבדל כמובן בין מחיר החלקת חימר לשיער במספרה מקצועית על ידי מעצב שיער, לבין שימוש במסכת חימר להחלקת שיער ביתית.
למרות שהמחיר מהווה שיקול חשוב בבחירת שיטת ההחלקה לשיער, הוא אינו יכול להיות השיקול היחיד. לכן, כאשר את בודקת אודות טיפול החלקת חימר מחיר גבוה לא צריך להרתיע אותך, אלא דווקא להיפך. מחירים נמוכים מדי יכולים להעיד על חוסר ניסיון ומקצועיות וגם על איכות ירודה של החומרים.

למי מתאימה החלקת חימר

החלקת חימר מתאימה למי שמעוניינת בטיפול החלקה משקם לשיער. החימר הוא חומר בעל תכונות ייחודיות אשר משמש למגוון טיפולים קוסמטיים בשל היתרונות הרבים שלו. כאשר מדובר בהחלקת חימר לשיער, החימר מזין את השיער, מנקה אותו מלכלוך ופסולת, ומשיב לו את הנפח והברק.
לכן, החלקת חימר מתאימה לכל סוגי השיער, כולל מי שעברה טיפולי הבהרה וצביעת שיער ומי ששערה יבש ופגום. אם את בעלת שיער גלי או מתולתל או אם צבעת את שיערך פעמים רבות וכעת הוא יבש וחסר חיוניות, החלקת חימר יכול להיות הטיפול המתאים עבורך.

הוראות לשמירה על החלקת חימר

אחד הדברים הייחודיים לטיפול החלקת חימר לשיער, זה שלאחר הטיפול ניתן להמשיך בשגרה הרגילה. תוכלי לחפוף את שיערך, להיכנס לים או לבריכה ולמרוח מסכות לשיער. המגבלה היחידה נוגעת לצביעת שיער וכאן ההמלצה היא להמתין מספר ימים לאחר ההחלקה לפני שצובעים את השיער.

החלקת חימר יתרונות וחסרונות

החימר הוא חומר בעל יתרונות רבים, וניתן לנצל את היתרונות הללו גם לטובת טיפולים לשיער.

  • היתרון הראשון הוא שהחימר מצפה את השיער ומגן עליו מפני השמש.
  • היתרון השני הוא שלאחר שטיפת החימר, נשטפים איתו ביחד גם לכלוך ופסולת שהצטברו על השערות וחפיפה רגילה לא יכולה להסירם.
  • היתרון השלישי הוא שלחימר יש אפקט משקם והוא יכול להשיב לשיערך את הברק והמגע הרך והמשיי.
  • יתרונות נוספים הם שמדובר בטיפול קצר יחסית אשר יכול להשיג תוצאות למספר רב של חודשים ושהטיפול מתאים לכל סוגי השיער.

אם כך מהם החסרונות בהחלקת חימר?

  • אחד החסרונות הוא שבמקומות רבים משתמשים בתכשירים בהם חימר הוא רק חלק מהרכיבים. לכן חשוב מאד לבדוק שהחומר אותו מורחים על שיערך נבדק ואושר לשימוש ושאינו מכיל חומרים מסוכנים כמו פורמלין או אמוניה.
  • עוד חיסרון בהחלקת חימר הוא שנשים רבות בוחרות לקנות מסכת חימר ולבצע החלקת שיער ביתית, ולאחר מכן מתאכזבות מן התוצאות. כדי להגיע לתוצאות טובות ומרשימות, חשוב לפנות למעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון, אשר יודע איך לבצע את שלבי הטיפול ביסודיות ובדיוק רב, כדי להשיג תוצאה מושלמת.
  • כמו כן, בטיפולי החלקת שיער יש חשיבות רבה לאבחון מצב השיער לפני בחירת שיטת ההחלקה, ולכן מומלץ לא לבצע ניסיונות בבית, אלא לגשת למספרה מקצועית ולהתייעץ עם הצוות.

האם את מתאימה לטיפול החלקת חימר לשיער? כדי לקבל הדרכה וייעוץ מקצועי לגבי הטיפול, אנו צוות המומחים להחלקות שיער, מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים באתר, ונחזור אלייך בהקדם עם כל הפרטים!