החלקה אמריקאית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

החלקה אמריקאית היא שיטה להחלקת שיער המוכרת גם בשם החלקת משי. מדובר באחת השיטות החדשות והמתקדמות להחלקת שיער מקורזל ומתולתל, אשר הופכת למבוקשת יותר ויותר בישראל.
החלקה אמריקאית היא שיטה להחלקת שיער, השייכת לקטגוריית שיטות ההחלקה הקבועות. בשיטה זו החומר חודר לתוך השערה ולכן מאפשר להשיג תוצאות ארוכות טווח. בניגוד לשיטות החלקה אחרות, כמו החלקת קרטין, אי אפשר לבצע החלקת שיער ביתית בשיטה האמריקאית, מכיוון שהיא מחייבת מומחיות ועבודה על פי שלבים מדויקים.

החלקה אמריקאית - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אורגנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקה אמריקאית

אז מה זה בעצם החלקה אמריקאית? החלקה אמריקאית, המוכרת גם בשם החלקת משי, היא שיטה המבוססת על 4 מרכיבים:

  • מסכת חומרים המכילה וויטמינים, מינרלים, קרטין ומשי (ללא פורמלין ואמוניה).
  • מחליק שיער קרמי.
  • שחרור יונים שליליים.
  • מעצב שיער שעבר הכשרה לביצוע החלקת שיער אמריקאית.

בהחלקת שיער אמריקאית, החומרים מכילים רכיבים כימיים פעילים אך ללא חומרים מסוכנים כמו פורמלין, ולכן נחשבים לבטוחים לשימוש. הרכיבים הכימיים והשימוש במחליק קרמי יוצרים שחרור של יונים שליליים והתוצאה היא החדרת החומרים לתוך השערה וחידוש הלחות והברק. לכן, מלבד אפקט החלקת השיער, החלקה בשיטה האמריקאית נחשבת גם לטיפול משקם לשיער.

החלקה אמריקאית מחיר

כמו בשיטות החלקה אחרות, גם לטיפול החלקה אמריקאית מחיר דומה, אשר נע בין 1,200-2,000 ₪, תלוי באורך השיער ובכמות החומר בו משתמשים.

למי מתאימה החלקה אמריקאית

החלקת שיער אמריקאית מתאימה כמעט לכל סוגי השיער, כולל שיער שלא עבר טיפול כימי מעולם ושמר על הגוון הטבעי שלו, שיער דק, שיער יבש, שיער סדוק, שיער צבוע וגם שיער שעבר החלקה בשיטות אחרות.

הוראות לשמירה על החלקה אמריקאית

לאחר טיפול החלקת משי או החלקה אמריקאית, אפשר לשטוף ולחפוף מיד את השיער, ללא זמן המתנה, אך יש לשים לב שמשתמשים בתכשיר מותאם כמו שמפו ללא מלחים. בנוסף, לאחר שלושה חודשים עד חצי שנה, תצטרכי לחזור לטיפול חידוש החלקת שיער במספרה, שכן זהו פרק הזמן הממוצע בו השיער גודל ויש לבצע את ההחלקה גם על השורשים החדשים, כדי שמראה השיער יהיה אחיד. החידוש מבוצע אך ורק על השיער שצמח.

החלקה אמריקאית יתרונות וחסרונות

החלקה אמריקאית נחשבת לאחת מהשיטות להחלקות שיער מומלצות, מכיוון שזוהי שיטת החלקה ללא פורמלין, אך ישנם גם יתרונות נוספים.
יתרון משמעותי זה הזמן הקצר של הטיפול. בניגוד להחלקות שיער אחרות, כמו החלקה יפנית או החלקה צרפתית, אשר יכולות להימשך בין שעתיים לארבע שעות ולעתים יותר, החלקה אמריקאית מאפשרת לך לצאת עם שיער חלק ומלא ברק לאחר שעה וחצי בלבד.
יתרון נוסף אלו התוצאות המרשימות המתקבלות בתום הטיפול והאפשרות לחפוף מיד. כמו כן, אי אפשר להתעלם מכך ששיטת החלקה זו מתאימה כמעט לכל סוגי השיער וזהו אחד היתרונות הגדולים שלה.
החסרונות הם לא רבים, אך חשוב שתדעי אותם. החיסרון העיקרי הוא שטיפול זה מחייב רמה מקצועית גבוהה והכרות עם שיטת ההחלקה הספציפית והשלבים השונים. לכן, אם את מעוניינת לעבור החלקה אמריקאית את חייבת לפנות למעצב שיער מומחה שעבר את ההכשרה הנדרשת ויודע כיצד לבצע אותה בדיוק רב ובסבלנות, עד להשגת תוצאות מרשימות כפי שחלמת.

מבולבלת מהשיטות השונות להחלקת השיער? רוצה להיות בטוחה שאת בידיים מקצועיות ומנוסות? את מוזמנת ליצור קשר עם המומחים להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או באמצעות השארת פרטים בטבלה, ונשמח לתאם לך תור לייעוץ וטיפול בהקדם. כאן תקבלי את המידע המלא על כל ההחלקות, ההבדלים ביניהם ומהי שיטת ההחלקה המתאימה ביותר לשיערך.