החלקת קראטין ביתית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כיצד ניתן לבצע החלקת קראטין ביתית והאם שיטת החלקה זו מומלצת?
כיום ברוב רשתות הפארם, ניתן למצוא תכשירי שיער של חברות שונות המכילים קרטין. כידוע, קרטין הוא אחד הרכיבים הטבעיים בכל שיערה, ויש לו יתרונות רבים בשיקום מבנה השיער וטיפוחו. לכן, עולה השאלה האם כדאי לבצע החלקת קראטין ביתית או שחייבים לפנות למעצב שיער מקצועי.

החלקת קראטין ביתית - המומחים להחלקות שיער, החלקה אורגנית, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת קראטין ביתית?

החלקת שיער קראטין היא למעשה רכישה עצמאית של תכשיר שיער המכיל קראטין, ומיועד לשקם את השיער ולהחליק אותו, ללא ביקור במספרה. השימוש בתכשיר נעשה על פי הוראות היצרן, כך שכל אישה יכולה לבצע לעצמה החלקת קראטין בבית.

כמה מילים על תהליך החלקת קראטין ביתית

תהליך החלקת קראטין ביתית הוא תהליך המחולק למספר שלבים, כאשר שלבי הטיפול יכולים להשתנות ממוצר אחד לשני לפי הוראות היצרן. כיום ישנן אמפולות מיוחדות המכילות קרטין וגם מסכת קרטין, וצריך לדעת איך להשתמש בהן.

  • בשלב הראשון יש לחפוף את השיער היטב. לאחר מכן יש למרוח את החומר על כל השערות ולוודא שהן עטופות מכל הכיוונים. עם זאת, יש להימנע ממריחה של כמות חומר גבוהה מדי, כדי לא לגרום לנזק.
  • לאחר מכן יש להמתין את משך הזמן המופיע על גבי התכשיר ולשטוף את השיער היטב.
  • בסיום הטיפול ניתן לייבש את השיער, אך גם כאן חשוב לקרוא את הוראות היצרן מכיוון שלעתים ייבוש יכול לפגום בתוצאות הטיפול.
  • במקרים רבים טיפול בודד אינו מספיק, ויש לחזור על שלבי הטיפול אחת לשבוע למשך חודש או יותר מכך. התוצאות יכולות להיות מרשימות אך הן יחזיקו מעמד למספר חודשים ולאחר מכן יהיה צורך בטיפולים נוספים.

החלקת שיער ביתית

להחלקת שיער ביתית יש יתרונות רבים. ראשית, זה חוסך זמן רב. במקום לקבוע תור למספרה, אשר פעמים רבות תוכל לקבל אותך בשעות שאינן בהכרח נוחות לך, לשבת שם מספר שעות ולאחר מכן לחזור לטיפולי חידוש אחת למספר חודשים, את מבצעת את הטיפול בבית בזמן שנוח לך.
שנית, אי אפשר להתעלם מכך שלטיפול החלקת קראטין מחיר גבוה כאשר הוא מבוצע במספרה על ידי מעצב שיער מקצועי. התעריפים נעים בין מאות לאלפי שקלים, כאשר במאה ש"ח ופחות את יכולה לקנות מסכת קרטין או פורמולות ולבצע את הטיפול לבד בבית.

האם החלקת שיער ביתית מומלצת?

לאור היתרונות הרבים של החלקת שיער קראטין , נשאלת השאלה האם החלקת שיער ביתית מומלצת? התשובה שלילית. שימוש בתכשירים המכילים קרטין יכול לעזור לטיפוח השיער ושמירה על תוצאות טיפול החלקה אשר בוצע בידיו המקצועיות של מעצב שיער, אך ורק לאחר התייעצות עמו.
מדוע? מכיוון שתכשירי הטיפוח אינם מכילים קרטין בלבד, אלא גם חומרים נוספים. חוסר ידע וניסיון יכול להוביל לביצוע לא נכון של הטיפול או התאמה שגויה של התכשיר לסוג השיער, והנזקים שיכולים להיגרם הם בלתי הפיכים. כשאת הולכת למעצב שיער מקצועי, הוא ידע לבחור בתכשירים שקיבלו אישור ממשרד הבריאות ולבצע החלקת קראטין ללא פורמלין.
אנו משקיעים זמן רב בייעוץ ואבחון להחלקות שיער
של כל לקוחה, כדי לוודא שהיא תעבור את טיפול ההחלקה המתאים ביותר עבורה ותוכל לצאת מהמספרה מרוצה ועם שיער חלק, מבריק ורך למגע.
לטיפול שיקום קראטין ללא החלקה או לקביעת תור להחלקת קרטין, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ולקבל את כל המידע כולל ייעוץ והדרכה לגבי התאמת סוג ההחלקה לשיערך.

התקשרי עוד היום לצוות המומחים להחלקות שיער, אריק מאיוסט בטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים ליצירת קשר דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך ולענות לכל שאלותייך!