החלקה אורגנית מחיר

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

בשנים האחרונות הפכה החלקת שיער אורגנית לטיפול מבוקש, אך שאלה אחת תמיד חוזרת על עצמה: כמה עולה החלקה אורגנית?
טיפולי שיער עלולים להיות יקרים, במיוחד כאשר צריך לחזור עליהם בתדירות קבועה ולתחזק את מצב השיער. כמו כן, צריך לקחת בחשבון שבטווח הארוך טיפולים מרובים עלולים לגרום נזק, אשר יצריך שיקום שיער יקר. זו הסיבה שיש הרבה ממליצים על טיפולי החלקה אורגנית.

מחיר החלקה אורגנית - המומחים להחלקות שיער החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקה אורגנית

ישנן שיטות שונות להחלקת שיער, כאשר שלוש הנפוצות הן החלקת שיער קראטין, החלקת שיער אורגנית והחלקת שיער יפנית, המוכרת גם בשם החלקה ביו אורגנית או החלקה אורגנית OXO. החלקה אורגנית היא החלקה בה תרכובת החומרים אשר מורחים על השיער מכילה חומרים פעילים בשילוב מינרלים, ויטמינים וחלבון אשר לא רק מחליקים את השערה, אלא גם מחזקים ומשקמים אותה.
החלקה אורגנית נחשבת למבוקשת מכיוון שזהו גם טיפול שיקום יעיל לשיער יבש או פגום, או שיער שנצבע פעמים רבות. מבין שיטות ההחלקה השונות, זוהי השיטה המתאימה ביותר לכל סוגי השיער, כולל שיער בהיר.

כמה עולה החלקה אורגנית

אם נשווה בין שלושת שיטות ההחלקה שהוזכרו קודם, הרי שמחיר החלקה אורגנית נמצא איפה שהוא באמצע בין מחיר החלקה יפנית למחיר החלקת קראטין. סדר גודל של מחירי טיפול נעים בין 1000-1800 ₪, אולם ישנם מקרים בהם המחיר יכול להיות גבוה יותר, לדוגמה כאשר יש מדובר בשיער פגום במיוחד או ארוך מאד.
כשאת מתעניינת כמה עולה החלקה אורגנית, אל תשכחי מדובר בהחלקה קבועה. אנו אוהבים לתת מידע אמתי ללקוחותינו, כדי שלא ירגישו שמסתירים מהן מידע, ולכן בכל פעם שמגיעה אלינו מישהו חדשה לברר אודות מחיר החלקה אורגנית, נדאג לעדכן אותה שיש לקחת בחשבון גם את מחיר חידוש השורשים שיש לבצע אחת למספר חודשים. מחיר זה נע סביב 1000-1400 ₪, תלוי באורך השורש.

החלקה אורגנית לשיער

מה עוד חשוב לנו שתדעי על החלקה אורגנית? החלקה אורגנית מאפשרת להשיג תוצאות מרשימות לתקופה ארוכה. טיפול בידיים המקצועיות של הצוות שלנו יקנה לך שיער חלק ובריא למשך זמן, אך מכיוון שהשיער ממשיך לצמוח, התוצאות אינן קבועות ויש לחזור לטיפולים משמרים של החלקת השורש.

החלקה אורגנית המלצות

לאור האמור לעיל, אין פלא שכאשר מדברים על החלקה אורגנית המלצות רבות ניתנות על ידי נשים שעברו את הטיפול ויצאו מרוצות. החלקה משקמת לשיער פגוע ויבש, מתאימה לכל סוגי השיער ומרשימה מבחינת התוצאות. גם המחיר שלה נחשב לאטרקטיבי. כמו כן, אנו ממליצים על החלקת שיער אורגנית מכיוון שהיא אינה שורפת או מותירה ריח חריף והחשוב ביותר – היא אינה פוגעת באיכות השיער, אלא להיפך. עם זאת, אנו נזהרים מלתת לגבי החלקה אורגנית המלצות באופן גורף.
זכרי, כשמדובר בהחלקה אורגנית מחיר נמוך יכול להיות מפתה, במיוחד כאשר יש צורך לבצע חידוש שורשים אחת למספר חודשים, אולם כאשר העלות נמוכה מדי, זה צריך להדליק נורה לגבי איכות החומרים בהם משתמשים לביצוע ההחלקה ושיטת ההחלקה עצמה.
שימוש בחומרים להחלקה אורגנית לא מאושרים על ידי משרד הבריאות, אשר מכילים חומרים מסוכנים, או שיטת החלקה לא נכונה כמו חזרה של הטיפול על כל השיער שוב ושוב, יכולים לפגוע בשיערך ולגרום לנזק נרחב יותר לטווח הרחוק מבחינה בריאותית. אנו מזמינים אותך להתייעץ עמנו לגבי החלקת שיער אורגנית ולראות מדוע, בידיים שלנו, את יכולה להרגיש בטוחה.

לבירור מידע נוסף אודות החלקת שיער אורגנית וקבלת הצעת מחיר, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם צוות המומחים להחלקות שיער, התקשרי אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים בטופס, ונחזור אלייך בהקדם.