החלקה אורגנית תל אביב

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

היכן ניתן לעבור טיפול החלקת שיער בתל אביב? התשובה היא שכמעט בכל מספרה, אך אם את מעוניינת בטיפול מקצועי ובטוח, שתוכלי לצאת ממנו עם שיער חלק ומלא ברק, אנו מזמינים אותך אלינו.
אם את מחפשת מספרה בה מבצעים החלקת שיער אורגנית בתל אביב היא מקום טוב להתחיל בו. בעיר תוכלי למצוא מספרות רבות אשר מבצעות טיפולי החלקת שיער, אולם אם את מעוניינת בתוצאות מרשימות ובטיפול בטיחותי, בואי לבקר אצלנו. כאן תוכלי לעבור אבחון שיער על ידי מעצב שיער מקצועי, שידע לקבוע האם החלקת שיער אורגנית מתאימה לשיערך, ולאחר מכן יענה לכל שאלותייך ויסביר לך אודות שיטות הטיפול.

החלקה אורגנית תל אביב - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה היא החלקה אורגנית?

החלקת שיער אורגנית, היא אחת משיטות ההחלקה המבוקשות ביותר והיא מכונה גם בשם החלקה ביו אורגנית או החלקה אורגנית OXO. בשיטה זו משתמשים בחומרים המכילים רכיבים טבעיים ורכיבים כימיים, כדי לשקם את השערה ולהשיג מראה חלק. החומרים כוללים בתוכם מינרלים, וויטמינים, קרטין וחומרים נוספים המזינים את השיער, וחומרים פעילים המאפשרים להשיג תוצאות ארוכות טווח.

החלקה אורגנית מחיר

אין תעריף אחיד להחלקה אורגנית. מספרה אחת בתל אביב יכולה לקבוע עבור החלקה אורגנית מחיר מסוים ובמספרה אחרת יציעו לך מחיר אחר. באופן כללי טווח המחירים נע בין 1,000-1,800 ₪, אך יכולים להיות הבדלים הקשורים גם לאורך השיער, איכות החומרים והמוניטין של המספרה.
זה המקום להדגיש נקודה חשובה. החלקה אורגנית היא שם הכולל תחתיו מספר רב של טיפולי החלקה ובכל מספרה יכולים להשתמש בתרכובת חומרים המיוצרת בחברה אחרת ואף לרקוח חומרים באופן עצמאי. עם זאת, במקרים מסוימים חומרים אלו עלולים להכיל רכיבים כימיים מסוכנים כמו אמוניה, גופרית או פורמלין, היכולים להזיק לבריאות ולהרוס את שיערך. את כלקוחה צריכה למצוא מספרה אמינה שתוכלי לסמוך עליה ולהיות רגועה שהחומרים בהם משתמשים קיבלו את אישור משרד הבריאות.

החלקה אורגנית משרד הבריאות

מכיוון שיש מספר תכשירים המיוצרים על ידי חברות שונות ומשמשים להחלקה אורגנית ולטיפולי שיקום שיער, קשה למצוא הצהרה חד משמעית של משרד הבריאות. עם זאת, משרד הבריאות כן מפרסם מעת לעת הודעות על תכשירים שנבדקו ונמצאו לא בטוחים לשימוש והוא גם אוסר על שימוש בריכוז גבוה של חומרים מסוכנים כמו פורמלין.
החלקת שיער בטוחה לשימוש היא החלקה בה משתמשים בחומרים שנבדקו ואושרו לשימוש, ואנו ממליצים לא להסתפק באמירה כללית אלא לשאול ולברר שאכן מקפידים על כך במקום בו את עוברת את הטיפול.
מסיבה זו, אם את מחפשת מספרה כדי לעבור טיפול החלקה אורגנית תל אביב היא אכן מקום בו יש מספרות רבות ומעצבי שיער אשר מוכשרים לבצע את ההחלקה אורגנית באישור משרד הבריאות, אך חשוב מאד לברר שהטיפול בטוח מבחינה בריאותית וגם הטוב ביותר לשיערך.

החלקה אורגנית המלצות

ניתן למצוא אודות החלקה אורגנית המלצות רבות, מכיוון שלטיפול זה יש מספר יתרונות. היתרון הראשון הוא שהיא מכילה קראטין שגם משקם את השיער מעבר לזה שהיא מחליקה את השיער לצמיתות מבלי לגרום לנזקים בלתי הפיכים. יתרון נוסף הוא שהחלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער יבש, שיער מובהר ושיער צבוע.
אם את רוצה לצאת מהמספרה עם שיער חלק, מבריק ורך למגע, החלקה אורגנית לשיער זה הפתרון המושלם.

נשמע לך מעניין? לקביעת פגישת ייעוץ ותיאום תור, צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך בהקדם עם כל המידע!