החלקה אורגנית מושלמת וחדשנית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

את רוצה ליהנות משיער מטופח ומסודר, אבל אין לך את הזמן הדרוש כדי לתחזק אותו באופן קבוע. למעשה, היית שמחה להתעורר בדיוק כמו בסדרות הטלוויזיה ובסרטים ההוליוודיים – עם שיער מסודר שנראה כאילו עבר ממש לפני רגע תחת ידיו המיומנות של ספר מקצועי. הבשורה הטובה היא שיש היום שלל פתרונות ומספר סוגי החלקות שיער. מצד שני, את לא לגמרי בטוחה איזו חלופה היא הנכונה והבריאה יותר עבורך. אם כן, כדאי להכיר את ההחלקה האידאלית והבריאה לשיער: החלקה אורגנית.

החלקה אורגנית מושלמת וחדשנית, המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקה אורגנית – רכיבים טבעיים

לפני הכל כדאי להבין מה היא החלקה אורגנית ומה החומרים המרכיבים אותה. באופן כללי יש כאן בהחלט שימוש בחומרים טבעיים, ויטמינים ומינרליים, אם כי ניתן למצוא בה גם רכיבים פעילים – אם כי לא רעילים. החומרים הטובים והבריאים בה הם בכל מקרה חומרים שתורמים באופן משמעותי לחיזוק השיער, והם אלה שמקנים לו את המראה המטופח, המרשים והבריא.

אז למה דווקא החלקה אורגנית?

הבחירה בהחלקת שיער אורגנית בהשוואה להחלקות אחרות, היא בחירה שיש בצידה לא מעט יתרונות. ראשית, כפי שהזכרנו, התרכובת כוללת חומרים טבעיים וטובים לצד חומרים אחרים שאינם רעילים. לא רק שמדובר בפתרון בריא יותר עבור השיער, גם תהליך ההחלקה נעים הרבה יותר – בלי צריבה בעיניים או בקרקפת, וגם בלי הניחוחות המאפיינים שיטות החלקה אחרות. בנוסף, השימוש בחומרים הטבעיים מעניק לשיער לחות וברק, והוא מתאים לכל סוגי השיער, וגם כהחלקה אורגנית לשיער צבוע ומובהר.

החלקה אורגנית – חזרה לשגרה

החלקה אורגנית מספקת תוצאה מושלמת וזהו פתרון חדשני ויעיל מאוד שמציע עוד יתרון אחד חשוב: בעוד טיפולים אחרים עלולים להגיע עם מגבלות, כדוגמת מגבלת חשיפה לכלור בבריכה או לקרני השימוש, ההחלקה האורגנית מאפשרת לנו חופש פעולה גדול הרבה יותר, בלי לפגוע באיכות ובמראה השיער. אז נכון, תהליך הטיפול עשוי להיות מעט ארוך, אבל התוצאה שמתקבלת הופכת את ההשקעה הזו למשתלמת במיוחד.

אחרי ההחלקה – שומרים על התוצאה

כדי להמשיך וליהנות מהשיער המושלם, זה שנראה מתוקתק עוד לפני שצחצחת שיניים בבוקר, יש כמה טיפים לשמירת החלקה אורגנית שיכולים לחולל הבדל גדול.

  • כך מומלץ להשתמש בשמפו ייעודי לצורך החפיפה, וישנם היום מוצרים שונים המיועדים לשיער שעבר החלקה.
  • להשלמת הפעולה כדאי להוסיף גם את מסיכת השיער שתחזק את השערה ותשמור על המראה המבריק והמטופח לאורך זמן.
  • עוד כדאי לזכור כי לאחר החלקה אורגנית יש לחפוף את השיער בתדירות קצת יותר גבוהה (מדי שלושה ימים).
  • עם תום ההחלקה יש לייבש את השיער באופן מלא ולהימנע משינה עם שיער רטוב.
  • לבסוף, כדאי לחזור על פעולת ההחלקה לאחר כחצי שנה – ובמקרים מסוימים ניתן אף לדחות את ההחלקה החוזרת מעט.
    כך תוכלי להמשיך וליהנות מהשיער היפהפה ומהמחמאות שיגיעו בעקבותיו.
אם גם את מעוניינת לקבל אבחון מדויק למצב שיערך שיסייע לך לבחור את החלקת השיער הנכונה ביותר עבורך, המומחים להחלקות שיער וטיפוח השיער מזמינים אותך להתקשר לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס ונציג מטעמינו יחזור אליך עם פרטים, מידע וחיוך. להשתמע…