החלקה יפנית

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

חולמת על שיער חלק במגע משי? החלקת שיער יפנית יכולה להיות הפתרון המתאים עבורך. נשים בעלות שיער גלי או מתולתל, אשר חולמות על שיער חלק במגע רך כמו משי, יכולות להיות קהל היעד של החלקת שיער יפנית. עם זאת, לא שיטת החלקה זו אינה מתאימה לכל אחת ולכן חשוב שתקראי את המידע הבא.

החלקה יפנית - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

כל מה שרציתן לדעת על החלקה יפנית

החלקת שיער היא אחד מטיפולי השיער המבוקשים ביותר כיום במספרות, אולם למעשה ישנן שיטות שונות להחלקה. לדוגמה, אחת השיטות המוכרות היא החלקת שיער קרטין. לטיפול החלקת קראטין יתרונות וחסרונות, כאשר החיסרון המרכזי הוא שהתוצאות נשמרות רק למספר בודד של חודשים. למעשה, טיפול קראטין לשיער הוא במקור טיפול שנועד לשקם את מראה השיער, אך חלבון הקרטין אינו חודר לשכבות השערה ולא משפיע על המבנה הפנימי, אלא רק עוטף אותה מבחוץ. לעומת זאת, החלקת שיער יפנית המכונה גם החלקת יפנית יוקו (ומיד נסביר מדוע), היא החלקה המאפשרת להשיג תוצאות מרשימות וקבועות.

מה זה החלקה יפנית

איך עושים החלקה יפנית? החלקה יפנית מבוצעת במספר שלבים, אשר כולם יחד אורכים בין 3-5 שעות.

  • בשלב הראשון מורחים על השיער תרכובת חומרים כימית אשר חודרת לתוך השערה ומפרקת את הקשרים במולקולות הקרטין. פירוק הקשרים מוביל לשינוי צורך השערה. את החומר משאירים על הראש לפרק זמן בו מעצב השיער מוודא שהשיער הגיע למידת הגמישות הרצויה.
  • בשלב זה מסירים את החומר ומשתמשים במחליק שיער הפועל על חום. החום גורם לבניית מחדש של קשרי הקרטין וכך משיגים שיער חלק.
  • בתום הטיפול מורחים על השיער חומר נוסף שנועד לשמר את התוצאות לטווח ארוך.

סדרת ההחלקות היפניות של יוקו

החלקת שיער יפנית מכונה גם החלקת יוקו או החלקה יפנית יוקו, משום שבמקור החומר בו משתמשים פותח על ידי מדענית שזהו שמה. כיום אמנם יש חברות נוספות אשר פיתחו תכשירים להחלקה בשיטה זו, אך יוקו סיסטם עדיין נחשבת לשיטה הנפוצה. מהי שיטת יוקו סיסטם? בשיטה זו משתמשים בתרכובת חומרים המכילה מינרלים, וויטמינים, קראטין ומי זהב המאפשרים להחדיר את החומרים לתוך השיער. תרכובת החומרים משנה את מבנה השערה, ומאפשרת להשיג מראה חלק תוך שיפור מרקם השיער והשבת הברק. התוצאות המרשימות הן קבועות וזהו אחד היתרונות הבולטים במיוחד של שיטת החלקה זו.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקה יפנית

כפי שציינו בתחילת המאמר, החלקה יפנית מיועדת למי שמעוניינת בשיער חלק ומשיי, אולם ישנן גם מספר מגבלות. החלקת שיער יפנית מתאימה לנשים בעלות שיער מתולתל או גלי, שלא עבר טיפול שיער כימי כמו צביעת שיער או החלקה בשיטה אחרת. מדוע? מכיוון שמורחים על השיער תרכובת המכילה חומרים כימיים ואלו יכולים ליצור ריאקציה ולגרום לנזק.
עם זאת, ניתן לצבוע את השיער לאחר החלקה יפנית יוקו, אך יש להמתין מספר שבועות לפי המצוין על גבי התכשיר.
מגבלה נוספת זהו עניין המחיר. מבין שיטות ההחלקה השונות, בהחלקה יפנית מחיר הטיפול נחשב לבין הגבוהים ויכול להגיע גם ל-2,000 ₪. זוהי גם נקודה שחשוב לקחת בחשבון. למרות המחיר הגבוה, אל תשכחי שהחלקת יוקו מאפשרת לך להשיג תוצאות קבועות ומרשימות במיוחד, ולכן יש לבחון את העלויות של טיפול החלקה זה לעומת טיפולי החלקה אחרים לטווח הרחוק.

מעוניינת לקבל מידע נוסף אודות החלקת יפנית ושיטות החלקה נוספות? את מוזמנת לפנות להחלקות שיער עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס, ונשמח לחזור אלייך עם כל הפרטים.