החלקה יפנית משרד הבריאות

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מה זו החלקת שיער יפנית? מדוע שיטה זו נחשבת לפופולרית ולאילו שאלות נפוצות נוספות תוכלו לקבל תשובות במאמר הבא.
שיער חלק נחשב בעיני נשים רבות לסמל יופי, וכדי להשיג שיער במרקם חלק ומשיי הן פונות למעצבי שיער כדי לעבור החלקת שיער. כיום ישנן שיטות רבות לטיפולי החלקת שיער, כמו החלקת שיער אורגנית, החלקת קראטין, החלקה ברזילאית והחלקת שיער יפנית. מבין כלל השיטות, החלקת שיער יפנית נחשבת לאחת השיטות המבוקשות ביותר וגם הטובות ביותר.

החלקת יוקו - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית

מה זה החלקה יפנית

החלקה יפנית היא שיטה קבועה להחלקת שיער, במהלכה מורחים על השיער תרכובת חומרים מיוחדת אשר חודרת לסיב השערה ומחליקה אותה מבפנים החוצה. החלקה יפנית מאפשר להשיג שיער חלק במרקם רך ומלא ברק, בדיוק כפי שנשים רבות חולמות.

איך עושים החלקה יפנית

  • החלקה יפנית מבוצעת במספר שלבים. בשלב הראשון ימרחו על שיערך את החומר ומוודאים שהוא עוטף אותו היטב מכל הכיוונים.
  • לאחר מכן תשבי מספר דקות 30-45 עד שמעצב השיער יחליט שהחומר השיג את המרקם הרצוי וישטוף אותו היטב.
  • בשלב הבא שיערך יוחלק באמצעות מחליק שיער המפעיל חום על השיער

החלקת שיער יפנית

הסוד בהחלקת שיער יפנית זה השילוב בין תרכובת חומרים מיוחדת לבין הפעלת חום על השיער. תרכובת החומרים מפרקת את קשרי המולקולות של חלבון הקראטין והחום עוזר לבנות קשרים אלו מחדש.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלקה יפנית

החלקת שיער יפנית נחשבת לאחת משיטות ההחלקה המבוקשות והטובות ביותר. במידה ואת מתעניינת בשיטת החלקה זו, תוכלי למצוא מענה לשאלות נפוצות ברשימה הבאה:

  • מדוע החלקה יפנית מכונה גם החלקת יוקו? מכיוון שבמקור שיטת ההחלקה ותרכובת החומרים פותחה על ידי מדענית יפנית בשם יוקו. כיום יוקו סיסטם זהו כינוי לשיטת החלקה יפנית המשתמשת בסדרת המוצרים של יוקרו מחברת פייטן, אולם ישנן גם חברות נוספות.
  • מה ההבדל בין החלקה יפנית להחלקה ברזילאית? בהחלקה ברזילאית משתמשים בחומרים כימיים אשר ממלאים את הסדקים בשיער ובמקרים רבים יש צורך לחזור לטיפולים נוספים מכיוון שהתוצאות לא נשמרו היטב. לעומת זאת, בהחלקה יפנית החומר נועד לשקם את השיער מבפנים והתוצאות הן קבועות. כמו כן, יכולה להיות בעיה בריאותית עם תרכובת החומרים המשמשת להחלקה ברזילאית וזה מוביל אותנו לשאלה הנפוצה הבאה.
  • האם החלקה יפנית מאושרת על ידי משרד הבריאות? באופן כללי חשוב לדעת שמשרד הבריאות מפרסם מעת לעת רשימה של כל התמרוקים אשר נבדקו על ידי המשרד וקיבלו אישור ויש גם רשימה של מוצרים אשר נבדקו ונמצאו לא בטוחים, או לא נבדקו כלל. לכן, אי אפשר לענות באופן חד משמעי על בטיחות טיפול החלקה, מבלי לברר קודם באיזה חומר משתמשים לביצוע הטיפול. עם זאת, החלקה יפנית יוקו נחשבת לבטוחה, כאשר משתמשים בחומרים המקוריים של יוקו סיסטם, אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות.
  • האם ישנן מגבלות לאחר החלקת שיער יפנית? התשובה חיובית וכדאי שתהיי מודעת למגבלות אלו, שכן לאחר טיפול החלקה יפנית, תצטרכי להימנע מחפיפה ושטיפת שיער במשך מספר ימים ולאחר מכן להשתמש במוצרים ייעודיים בלבד. כמו כן, יש צורך להגיע לטיפולי תחזוקה להחלקת שורש ולהפחית את השימוש בפן ובמייבש שיער.
  • מה היתרון הגדול של החלקת שיער יפנית? החלקה יפנית מאפשרת להשיג תוצאות קבועות של שיער רך, חלק, מבריק ונעים למגע ואין לנו ספק שתקבלי מחמאות רבות לאחר הטיפול.
אם גם את חולמת על שיער חלק, מבריק ורך, את מוזמנת ליצור קשר עם המומחים להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או באמצעות השארת פרטים בטופס, ונשמח לתאם לך תור לייעוץ וטיפול בהקדם.