החלקת קראטין משרד הבריאות

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כיצד משפיע הקראטין על מבנה השערה והאם החלקת שיער קראטין נחשבת לבטוחה? התשובות ממתינות לך בהמשך המאמר.
בכל הנוגע להחלקת קראטין משרד הבריאות נוקט עמדה חד משמעית, והיא שתמרוקים שלא נבדקו ואושרו לשמש כחומרי החלקה, אינם בטוחים לשימוש. כדי להבין מדוע יכול להיות סיכון בטיפול קרטין לשיער, צריך להבין כיצד טיפול זה עובד.

החלקת קראטין משרד הבריאות - המומחים להחלקות שיער החלקה אורגנית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

אז מהו התהליך שהשיער עובר בהחלקת קראטין?

ישנן שיטות החלקה רבות להחלקות שיער, אך בין השיטות המוכרות ביותר אפשר למצוא את ההחלקה היפנית והחלקת קראטין. בהחלקה יפנית עושים שימוש בחומרים אשר חודרים לשכבות השערה וכך ניתן להשיג תוצאות קבועות. איך עושים החלקת קראטין? למעשה מורחים תרכובת קרטין על השיער, ומוודאים שהוא עטוף היטב בחומר, משאירים את התרכובת למשך מספר 50 דקות ולאחר מכן מייבשים בפן ומחליקים בעזרת מחליק קרמי לנעילת הקראטין בשיער ,לאחר 48 שעות ניתן לחפןף את השיער .הקראטין אינו חודר לתוך השיער, אלא רק מצפה אותך מבחוץ ומשפר את המראה. מסיבה זו, החלקת קראטין נחשבת לבטוחה יותר מהחלקה יפנית, אם כי חשוב לוודא שכאשר עושים שימוש במסכת קרטין, תרכובת החומרים אינה מכילה חומרים מסוכנים שאינם מאושרים לשימוש כמו פורמלין.

טיפול קרטין לשיער ללא החלקה

חלבון הקראטין הוא חלבון אשר קיים באופן טבעי בשיער, אך עם השנים כמותו הולכת ופוחתת. כמו כן, נשים אשר עוברות טיפולי שיער רבים כמו החלקות שיער לא מקצועיות, צביעת שיער ושימוש מרובה בפן, עלולות לסבול משיער יבש, פגום וללא ברק. לכן, טיפול קרטין לשיער אינו מיוחד רק להחלקה, אלא ישנו טיפול קרטין לשיער ללא החלקה ואז המטרה היא לשקם את השיער ולהחזיר לו את הלחות והמראה המבריק.
השימוש בחומר המכיל קרטין נועד כדי לשפר את מראה השיער מבחוץ, על ידי שימוש בתכונות הייחודיות לחלבון זה. החומר משמש כמסכה לשיער, אשר עוטפת כל שערה ומשקמת אותה. כבר בתום הטיפול ניתן להבחין בשינוי ולראות שהשיער הפך לרך יותר ובמרקם נעים. במקרים רבים הקרטין משמש כחומר נוסף בתכשירי שיער כמו שמפו או מסכות לחות ואף בשיטות החלקה אחרות, כמו החלקה אורגנית.

החלקת קראטין מחיר

בשימוש בקרטין לשיער מחיר הטיפול יכול להשתנות מאשה לאשה. ראשית, תלוי האם הטיפול נועד לשיקום השיער או שמדובר בהחלקת שיער קרטין. שנית, יש לחשב את כמות החומר לפי אורך השיער ומצבו. את מריחת החומר יש לבצע לאט וביסודיות, כדי לוודא שהוא מכסה את כל השערות מלמעלה למטה. לסיום, כאשר מדברים על החלקת שיער קרטין מחיר הטיפול הוא חד פעמי להחלקה ראשונית, אך לאחר מכן יש לחזור לטיפולים נוספים מדי 3-4 חודשים, מכיוון שהתוצאות אינן קבועות.

החלקת קראטין ביתית

החלקת קראטין ביתית היא החלקה אשר מבוצעת ללא איש מקצוע, כמו צביעת שיער ביתית. בהחלקת קראטין ביתית מורחים מסכת קרטין לשיער, ממתינים מספר שעות ושוטפים היטב. אם החלטת לבחור בשיטת החלקה זו, כדאי שתדעי מספר דברים. הראשון הוא שחשוב מאד לוודא שאת יודעת איך לעשות החלקת קראטין בבית. השני הוא לבדוק שרכשת מסכה להחלקת קראטין ללא פורמלין או חומרים מסוכנים אחרים. לסיום, רצוי להתאים את רמת הציפיות לתוצאות, מכיוון שתוצאות מקצועיות אשר יישמרו לתקופה ארוכה יותר, ניתן להשיג רק אצל אנשי מקצוע, אשר יתאימו את שיטת ההחלקה ומסכת הקראטין לשיערך ויש להם ניסיון בטיפול קרטין לשיער.

במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי מחיר החלקת שיער קראטין והאם ניתן לעשות צבע לאחר החלקת קראטין, את מוזמנת ליצור קשר עם צוות המומחים להחלקות שיער התקשרי לטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים דרך האתר ונשמח לענות לכל שאלותייך.