החלקת קרטין מחיר

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

לפני שנענה על השאלה לגבי החלקת קראטין מחיר לטיפול, חשוב לנו להסביר מה כולל הטיפול ולמי הוא מיועד.
נשים הסובלות משיער יבש אשר איבד את הלחות והברק מסיבות כאלו ואחרות, יודעות שטיפולי שיער משקמים עלולים להיות יקרים, בעיקר כשצריך לבצע אותם בתדירות גבוהה. אולם, מי שמעוניינת בשיער בריא ויפה לא יכולה להרשות לעצמה להזניח. מה בכל זאת אפשר לעשות? אנו ממליצים לך לבוא אל צוות המומחים להחלקות שיער לייעוץ מקצועי לגבי טיפול קרטין לשיער.

מחיר החלקת קראטין - המומחים להחלקות שיער החלקה אורגנית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

למי מתאימה החלקת קראטין?

טיפול קרטין לשיער, או החלקת קראטין, מתאימה לנשים בעלות שיער פגום ויבש, הן כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש, בשל הגיל או לאחר צביעות מרובות של השיער. כמו כן, החלקת שיער קראטין מתאימה לנשים עם שיער דק או עבה, כהה או בהיר, ולמעשה לכל סוגי השיער. מכיוון שהתוצאות אינן קבועות, טיפול זה מתאים גם לנשים אשר מעוניינות להחליק את השיער ולהתנסות במראה ללא תלתלים או גלים באופן זמני, לפני שהן מחליטות אם לבצע החלקה קבועה.

במה שונה החלקת קראטין משיטות החלקה אחרות?

יש מספר הבדלים אשר מייחדים את טיפול קרטין לשיער משיטות החלקה אחרות. ראשית, אם נתייחס לנושא העלויות הגבוהות הכרוכות בטיפול שיקום לשיער והחלקה, הרי שלשיטת החלקת קראטין מחיר נמוך ביחס לשיטות החלקה אחרות. המחיר מאפשר לנשים לחזור על הטיפול מדי מספר חודשים ולשמור על תוצאות מרשימות ושיער בריא ללא הוצאות כספיות גבוהות.
הבדל נוסף הוא שהחלקת קראטין מבוססת על תרכובת חומרים, אשר החומר העיקרי בה הוא חלבון הקראטין. חומר זה נמצא באופן טבעי בשיער הגוף ויש לו יתרונות רבים בשמירה על לחות השיער, גמישותו ובריאותו. מלבד החלקת שיער משמש הקראטין גם לשיקום והבראת השיער ולכן טיפול קראטין לשיער יכול להתבצע גם ללא קשר להחלקה.
להחלקת קראטין יתרונות וחסרונות את היתרונות העיקריים הזכרנו קודם, אולם חשוב לנו שתהיי מודעת גם לחסרונות. חיסרון אחד זו הזמניות של הטיפול. החלקת קראטין, בניגוד להחלקה יפנית או שיטות החלקה אחרות, אינה משיגה תוצאות קבועות ויש לחזור על הטיפול מדי תקופה. בנוסף, השיער מאבד מזוהרו לאחר חפיפות מרובות או כניסה בתדירות גבוהה לים ולבריכה. חיסרון נוסף זו חוסר המודעות של נשים רבות להחלקת קראטין ללא פורמלין לעומת תרכובת המכילה פורמלין.

החלקת קראטין משרד הבריאות

משרד הבריאות מפרסם מעת לעת רשימת תמרוקים שלא נבדקו וקיבלו את אישור המשרד. כאשר מדובר בהחלקת קראטין, לרוב תכשירים אלו מכילים פורמלין שהוא חומר מסוכן. כשאת קובעת תור להחלקת קרטין לשיער, בדקי שהמספרה משתמשת בקראטין ללא פורמלין ובתכשיר אשר אושר על ידי משרד הבריאות.

החלקת קראטין ביתית

ניתן לבצע החלקת קראטין ביתית באמצעות מסכת קרטין, אותה ניתן לקנות בחלק מן חנויות הפארם ובמספרות מקצועיות. כאשר מדובר בחומר איכותי תוכלי לראות תוצאות מיד לאחר השימוש הראשון, וכמובן שישנם גם שמפו וקונדישינר המכילים קראטין ויכולים לשפר את מראה השיער. עם זאת, קשה להשוות בין תוצאות הטיפול של החלקת קראטין ביתית לזו הנעשית במספרה מקצועית.

החלקת קראטין מחיר

כעת, לאחר שמסרנו בידיכם את המידע הבסיסי, נוכל לעבור לדבר על מחירים. תעריף טיפול החלקת קראטין במספרה מקצועית שונה כמובן ממחיר החלקת קראטין ביתית. הטיפול מבוצע במספר שלבים, אורך זמן ומצריך צוות מקצועי ובעל ניסיון. גם החומרים עצמם יקרים יותר. כמו כן, תעריף הטיפול תלוי באורך שיערך ובמצבו. בשורה התחתונה מחירי הטיפול נעים בין 900-1,500 ₪.

לתיאום תור לטיפול החלקת קראטין, את מוזמנת להתקשר לצוות המומחים להחלקות שיער  בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס, ונדאג לחזור אלייך בהקדם ולבדוק מתי התור המוקדם ביותר עבורך.