החלקת משי מחיר

עמודים בתחום:
השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!
להזמנת החלקת משי

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מהי החלקת משי? כמה עולה החלקת משי מחיר לטיפול בודד? האם החלקת משי נחשבת למומלצת ולאיזה סוג שיער היא מתאימה? על שאלות אלו ואחרות נדון במאמר הבא.
אחת משיטות ההחלקה המבוקשות ביותר בשנים האחרונות היא ללא ספק החלקת משי. החלקת משי היא פרי פיתוח אמריקאי, אשר עושה שימוש בחומרים מזינים וטכניקה ייחודית, המשפרת את מרקם השערה והופכת אותה לגמישה וזוהרת יותר.

החלקת משי מחיר - המומחים להחלקות שיער, החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת משי?

החלקת משי המוכרת גם כהחלקה אמריקאית, היא החלקה אשר עושה שימוש בתרכובת חומרים שאינם מכילים אמוניה ופורמלין. חומרים אלו, אשר משמשים בשיטות החלקה אחרות שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות, נמצאו כמסוכנים ואף מסרטנים. תרכובת החומרים מכילה משי טהור, קרטין, וויטמינים ומינרלים, אשר מחליקים את השיער ומשפרים את מראהו.

כמה עולה החלקת משי

באופן כללי ניתן להגיד שלטיפול החלקת משי מחיר ממוצע ביחס לשיטות החלקה אחרות. מחירו של טיפול בודד נע סביב 1,000-1,800 ₪ ואין ספק שמחיר זה נחשב לנמוך ביחס להחלקה יפנית. עם זאת המחיר יכול להשתנות ממספרה למספרה בהתאם לאיכות החומר בו משתמשים, הניסיון של מעצב השיער ומצב שיערה של המטופלת.

החלקת משי המלצות

בהשוואה להחלקות שיער אחרות, החלקת משי נחשבת למומלצת בשל סיבות רבות. ראשית, החלקה זו מבוססת על תרכובת חומרים שאינה מכילה אמוניה או פורמלין. שנית, בהחלקת משי השיער שומר על הנפח הטבעי שלו, בניגוד להחלקת שיער יפנית או החלקות אחרות, בהן השיער הופך למקלות. כמו כן, אפשר למצוא לגבי טיפולי החלקת משי המלצות רבות, מכיוון שבניגוד להחלקת שיער אורגנית או החלקת קראטין, בהחלקת משי החומרים מוחדרים לתוך השערה ומשפיעים על המבנה שלה. עובדה זו מאפשרת להשיג שיער זוהר, חלק ומלא ברק בטיפול חד פעמי.

לאיזה סוג שיער מומלצת החלקת משי

אחד היתרונות המרכזיים בהחלקת משי, הוא שטיפול זה מתאים כמעט לכל סוגי השיער, כך שאם יש לך שיער מתולתל או גלי ואת חולמת על טיפול אחד אשר יהפוך את שיערך לחלק ומלא ברק, החלקת משי היא ככל הנראה ההחלקה המתאימה עבורך. החלקה זו מתאימה גם למי ששיערן עבר טיפולים כימיים בעבר, כמו החלקות בשיטות אחרות. עם זאת, חשוב מאד שמעצב שיער מקצועי יראה אותך לפני תחילת הטיפול, כדי לאבחן את מצב שיערך ולוודא שהוא אכן מתאים להחלקת משי.
מדוע? מכיוון שלמרות שהחלקת משי מתאימה כמעט לכל סוגי השיער, ישנם מקרים בהם החלקה זו לא תהיה יעילה או אף תגרום לנזק וזה כאשר מדובר בנשים בעלות שיער בהיר או שיער במצב פגום מאד.

היכן עוברים החלקת משי?

מכיוון שיש צורך בידע מקצועי וניסיון, כדי לאבחן את מצב השיער, חשוב מאד לפנות למספרה המעסיקה מעצב שיער מומחה, אשר מכיר את שיטת ההחלקה ויודע כיצד לבצע החלקת משי על הצד הטוב ביותר.
החלקת משי מבוצעת במספר שלבים ובכל שלב יש לוודא שהוא נעשה בצורה מדויקת ויסודית, כדי להשיג שתי מטרות. המטרה הראשונה היא לשמור על שיערה של המטופלת ולהבטיח את בטיחות הטיפול. המטרה השנייה היא כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר לכל אחת ואחת, בהתאם לסוג השיער, אורכו ומצבו.
אם את רוצה להיות רגועה שהשיער שלך נמצא בידיים מקצועיות ומנוסות, את מוזמנת לפנות אלינו. אנו מבצעים החלקות שיער בהתאמה אישית לכל אישה, כולל החלקת משי ויש לנו ניסיון רב בתחום.

להתייעצות או קביעת תור לטיפול החלקת משי, את מוזמנת לחייג להחלקות שיער  בטלפון מספר: 077-997-8822 עוד היום או להשאיר פרטים ליצירת קשר דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך!