החלקה אורגנית לשיער מובהר

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

שיער חלק הוא חלומה של כל אישה, כמעט.
מראה שיער חלק ובריא, שלא דורש סידור מרובה וטיפוח אינסופי הוא כבר לא חלום רחוק. רבים נוטעים לחשוב כי החלקות שיער פוגעות בשיער שלנו לטווח הארוך, אך זה כלל לא נכון. לדוגמא, החלקה אורגנית מבוססת על חומרים טבעיים בחלקם מכילים גם ויטמינים ומינרלים התורמים לשיקום השיער. ההחלקה האורגנית אינה מוגדרת כהחלקה קבועה כך שיידרש חידוש אחת למספר חודשים עד שנה. החלקה זו עמידה וחזקה ולכן אינה דורשת טיפול קפדני ושימוש במוצרי שיער מיוחדים. ההחלקה האורגנית מתאימה לכל סוגי השיער כולל שיער עבה, דק, מתולתל, מקורזל או גלי. היא מתאימה גם להחלקת שיער בלונדיני או מובהר.

החלקה אורגנית לשיער מובהר - המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

סוגים שונים של החלקות שיער

החלקות השיער השונות כבשו את חיינו בסערה, הן רק הולכות ומשתכללות. אז אם אתן שוקלות להחליק את שיערכן אך לא יודעות מהן סוגי ההחלקות השונות ומה ההבדלים ביניהן הינה הסבר קצר:

  • החלקה האורגנית – מתאימה לכל סוגי השיער בין אם השיער שלכן נפוח, גלי, מקורזל מאוד, דק, עבה וגם אם הוא פגום. החלקה זו מחזירה את הגמישות והברק לשיער ואינה פוגעת בשיער לטווח הארוך.
  • החלקת קראטין – אינה כוללת תהליך כימי, ולכן נחשבת בריאה לשיער. הפורמולה הייחודית עוטפת את השערה ומאפשרת לעצב אותה מחדש באמצעות מכשור חימום.
  • החלקה יפנית – בבסיס השיטה עומדת תרכובת שתפקידה הוא לפתוח את הקשרים הכימיים של הקראטין וליצור מבנה שערה חדש. תהליך ההחלקה היפנית נחשב לממושך באופן יחסי, והוא כולל בתוכו שלושה שלבים עיקריים אשר בסוף תקבלי שיער מבריק חזק למשך תקופת זמן ארוכה.

חשוב להשקיע בשיער שלנו

החלקות שיער הן תהליך מאוד חשוב בשמירה על שיער אופנתי ובעל ברק טבעי. את התוצאות שנקבל מהחלקות שיער לא נוכל לקבל משום מקום אחר ולכן אין מי שיחליף אותן. חשוב לזכור, כאשר אנחנו הולכים לעשות החלקת שיער חשוב לקרא לפני ולדעת איזו החלקה מתאימה לנו או להתייעץ עם מומחה להחלקות שיער במספרה של המומחים. בנוסף לכך חשוב לבדוק כי הספר משתמש במוצרי שיער איכותיים אשר אושרו על ידי משרד הבריאות.

אם גם את מעוניינת לקבל אבחון מדויק למצב שיערך שיסייע לך לבחור את החלקת השיער הנכונה ביותר עבורך, המומחים להחלקות שיער וטיפוח השיער מזמינים אותך להתקשר לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס ונציג מטעמינו יחזור אליך עם פרטים, מידע וחיוך. להשתמע…