החלקה צרפתית מחיר

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מה שרצית לשאול אודות החלקה צרפתית מחיר, למי זה מתאים ומה אומר משרד הבריאות. חולמת על שיער חלק ומבריק ללא צורך בפן לאחר כל מקלחת? מעוניינת בטיפול החלקה אחד שישיג לך תוצאות קבועות? החלקה צרפתית היא אחת השיטות שיכולות להתאים לך. אם את מעוניינת בפרטים נוספים, אנו ממליצים להגיע אלינו לפגישת אבחון וייעוץ, במהלכה נוכל לבדוק איזו שיטת החלקה מתאימה לשיערך ונענה לכל שאלותייך.

החלקה צרפתית מחיר - המומחים להחלקות שיער, החלקת אורגנית, החלקה קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקה צרפתית?

החלקת שיער צרפתית, בדומה להחלקת שיער יפנית, נחשבת להחלקת שיער קבועה. כלומר, הטיפול עצמו מתבצע פעם אחת על כל השיער, ולאחר מכן יש צורך להגיע למספרה רק לצורך חידוש הטיפול בחלק שצמח (בדרך כלל בתקופה שנעה בין שלושה חודשים לחצי שנה, תלוי בקצב צמיחת השיער). מקורה של שיטת ההחלקה הצרפתית בחברת הקוסמטיקה לוריאל והיא מבוססת על החדרת חומרים לשכבות השערה, כדי לשקם אותה. כאשר הטיפול מבוצע בידיים מקצועיות של מעצב שיער מוכשר ומיומן, לא תצטרכי יותר להשתמש בפן או ליישר את השיער לאחר כל חפיפה, ותוכלי ליהנות משיער חלק ומבריק לתמיד.
יש שיטות נוספות להחלקת שיער, המאפשרות להשיג שיער חלק ומבריק לתמיד, כמו החלקת שיער יוקו, אך החלקה צרפתית נחשבת לעדינה יותר ויש לה יתרונות ייחודיים נוספים. בניגוד לשיטות החלקה אחרות, לאחר החלקה צרפתית תוכלי לחפוף את שיערך מיד עם שמפו ללא מלחים.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקה צרפתית?

החלקה צרפתית מתאימה לשיער גלי או מתולתל בדרגות שונות, בין אם את נוהגת לצבוע את השיער או שהוא בגוונים הטבעיים שלו. יש מעצבי שיער הממליצים על החלקה צרפתית דווקא לנשים בעלות שיער דק ועדין, המעוניינות בהחלקה שיער קבועה שתשמור על נפח השיער. עם זאת, במידה ושיער עבר הבהרה או שהוא פגום במידה רבה, ייתכן וכדאי לחפש שיטת החלקה אחרת ומומלץ להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי.

כמה עולה החלקה צרפתית?

עכשיו כשיש לך את המידע הבסיסי אודות החלקה צרפתית, נשאלת השאלה למה עלייך לצפות מבחינת החלקה צרפתית מחיר לטיפול. מכיוון שמדובר בשיטת החלקה קבועה, כדאי לדעת שלטיפול החלקה צרפתית מחיר גבוה יחסית, אשר נע בין 1,500-2,500 ₪.
מחיר זה יכול להשתנות בהתאם לאורך השיער ומצבו וייתכנו גם הבדלים בין המחיר שיבקשו ממך במספרה אחת לעומת מספרה אחרת. עם זאת, במידה וקיבלת הצעה נמוכה באופן משמעותי, רצוי לא למהר לקבוע תור, אלא לוודא קודם שאיכות החומרים גבוהה ומאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות.

החלקה צרפתית משרד הבריאות

יש שתי דרכים עיקריות לבצע החלקת שיער קבועה. שיטה אחת היא באמצעות שימוש בחומרים כימיים חזקים, כמו פורמלין, המאפשרים עיצוב של השיער והחלקתו, אך יכולים גם לגרום נזק בלתי הפיך לשיער עצמו ולבריאות הכללית. השיטה השנייה היא באמצעות טיפולי החלקת שיער המחדירים לשכבות השערה חומרים מזינים וחומרים פעילים, אך בטוחים לשימוש. החלקה צרפתית שייכת לשיטה השנייה.
החלקה צרפתית נחשבת להחלקת שיער ללא פורמלין, ולכן היא בטוחה לשימוש. אולם, כדי להיות בטוחה שמשתמשים בחומרים שקיבלו את אישור משרד הבריאות, חשוב לפנות למעצב שיער מקצועי, מומלץ ואמין. מעצב שיער בעל מוניטין ידע להתאים את שיטת ההחלקה לשיערך, להשתמש אך ורק בחומרים בטוחים ואיכותיים וגם לבצע את שלבי הטיפול ביסודיות ובדיוק רב, עד להשגת התוצאות המושלמות.

רוצה לצאת מהמספרה עם שיער חלק ומבריק? בואי נתקדם! צוות המומחים להחלקת שיער של אריק מאיוסט מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 לתיאום תור לפגישת ייעוץ וטיפול החלקה צרפתית.