החלקת קראטין יתרונות וחסרונות

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

לפני שאת פונה למספרה ומבקשת לעבור טיפול החלקת שיער קראטין לשיער, כדאי שתדעי מהם היתרונות והחסרונות של שיטת החלקה זו והאם היא עדיפה על פני שיטות החלקה אחרות.
כאשר רוצים לדון בהבדלים בין טיפול קראטין לשיער לבין שיטות החלקה אחרות, כמו החלקה יפנית, ההתמקדות אינה צריכה להיות באיך עושים החלקת קראטין, אלא יותר בחומרים בהם משתמשים במהלך הטיפול. אמנם ישנם הבדלים גם בשלבי הטיפול עצמם, אך ההבדל המשמעותי יותר הוא מבחינת החומרים הפעילים הקיימים ומשך הזמן שהתוצאות מחזיקות מעמד.

החלקת קראטין יתרונות וחסרונות - המומחים להחלקות שיער החלקה אורגנית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת קראטין – האם זה כדאי?

אם את עומדת לעבור טיפול החלקת קראטין, כדאי לבדוק קודם כל שמדובר בהחלקת קראטין ללא פורמלין. בכל הנוגע להחלקת קראטין משרד הבריאות מפרסם את שמותיהם של תכשירים אשר נבדקו על ידם ולא אושרו לשימוש ובכלל זה פורמלין.

החלקת קראטין משרד הבריאות

מסכת קרטין צריכה להכיל בעיקר חלבון קרטין ולעתים גם תוספת של מינרלים, וויטמינים וחומרים מזינים אחרים. במסכת קרטין אשר מכילה גם חומרים כימיים חשוב לוודא שמדובר בחומרים בטוחים לשימוש. לאחר שהבהרנו את הנקודה הזו, חשוב לנו להסביר נקודה נוספת. החלקת קראטין ללא פורמלין אמנם נחשבת לבטוחה יותר מכיוון שאינה מכילה חומרים כימיים מסוכנים, אך התוצאות שניתן להשיג באמצעות טיפול קרטין הם זמניים. לכן, לפני שאת מחליטה איזו שיטת החלקה לעבור, כדאי שתכירי יותר אודות טיפול החלקת קראטין יתרונות וחסרונות.

החלקת קראטין יתרונות

להחלקת שיער קרטין יש יתרונות רבים, וביניהם:

  • החלקת קראטין מחיר – היתרון הראשון בהחלקת שיער קראטין זה העלות הנמוכה. החלקת שיער קרטין מחיר הטיפול נע בין 900-1,500 ₪ והוא נחשב לזול מבין שיטות ההחלקה השונות.
  • צבע אחרי החלקת קראטין – היתרון השני בהחלקת שיער קרטין, הוא שניתן לעשות צבע אחרי החלקת קראטין ולמעשה טיפול קראטין מתאים מאד גם לנשים שצבעו את שיערן מספר רב של פעמים תוך שימוש בחומרים כימיים, וכתוצאה מכך השיער הפך ליבש ולא נעים למגע.
  • טיפול קרטין לשיער – קראטין הוא למעשה חלבון בעל יתרונות רבים אשר משפרים את מראה השיער ולכן השימוש בחומר המכיל קראטין מומלץ גם כטיפול קרטין לשיער ללא החלקה. במקרה כזה טיפול קרטין לשיער נועד לשקם את מצב השיער ולהחזיר לו את הלחות והברק.
  • תוצאות טיפול הפיכות – בניגוד להחלקה יפנית, להחלקת שיער קרטין יש תוצאות הפיכות, אשר חולפות לאחר מספר חודשים וכך, גם אם אינך מרוצה מתוצאות הטיפול, לא תצטרכי להישאר איתם לנצח.
החלקת קראטין חסרונות

למרות היתרונות הרבים שיש לטיפול החלקת קראטין, חשוב שתהיי מודעת גם לחסרונות:

  • החלקת קראטין משרד הבריאות – לא כל מקום אשר מתיימר לבצע טיפול החלקת קראטין ללא פורמלין, משתמש בחומרים אשר אושרו על ידי משרד הבריאות.
  • החלקת קראטין ביתית – ישנם תכשירי שיער רבים המכילים קראטין, כמו מסכת קרטין המיועדת לשימוש ביתי, אולם במידה ואינך יודעת איך לעשות החלקת קראטין בבית ובאילו חומרים צריך להשתמש, רצוי להימנע מטיפול ביתי שיכול להניב תוצאות עגומות.
  • החלקת קראטין מחיר – כן, סעיף זה הופיע ברשימת היתרונות, מכיוון שמחיר החלקת קרטין נחשב לזול מבין שאר שיטות ההחלקה, אולם אם לוקחים בחשבון את העובדה שמדי 3-4 חודשים יש לחזור על הטיפול, העלויות מצטברות ובסופו של דבר מדובר בהוצאה לא מבוטלת.
מעוניינת במידע נוסף אודות היתרונות והחסרונות של החלקת שיער קראטין? ניתן להשאיר פרטים באתר המומחים להחלקות שיער או דרך טלפון מספר: 077-997-8822 ונדאג לחזור אלייך בהקדם עם מידע מלא וייעוץ מקצועי לגבי הבחירה הנכונה בשיטת החלקה לשיערך.