החלקה אורגנית משרד הבריאות

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

לטיפול החלקה אורגנית יש ממליצים רבים, אך מהי גישתו של משרד הבריאות לנושא והאם תוכלי להיות רגועה לגבי בטיחות הטיפול?
נשים אשר צריכות להשתמש במייבש שיער ופן לאחר כל חפיפה, רואות בכך עול ולכן הן ישמחו לפתרון אשר יחסוך מהן לעשות זאת. בדרך כלל מדובר בנשים בעלות שיער עבה ומקורזל או נשים מתולתלות, שחפיפה ללא ייבוש שיער ופן יכולה לגרום לשיערן להראות נפוח ולא מסודר. כיום יש מענה והוא טיפולי החלקת שיער, כאשר אחת משיטות ההחלקה הפופולריות זו החלקת שיער אורגנית. מהי שיטת טיפול זו והאם היא בטוחה לשימוש?

החלקה אורגנית משרד הבריאות - המומחים להחלקות שיער החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת קראטין אורגנית

החלקה אורגנית היא שם כולל לטיפולי החלקה בהם משתמשים בתרכובת חומרים המכילה חומרים טבעיים, לצד חומרים פעילים מאושרים לשימוש. בשיטת החלקה זו חופפים את הראש לפני השימוש במחליק ואין תופעות לוואי כמו צריבה בקרקפת ובעיניים וריח רע. החלקת שיער אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער בהיר,
יש נטייה לבלבל ולבקש החלקת קראטין אורגנית, כאשר למעשה מדובר בשתי שיטות נפרדות להחלקת שיער. החלקת קראטין היא השיטה הזולה ביותר להחלקת שיער, כאשר המרכיב העיקרי בתרכובת החומרים זהו חלבון הקראטין. עם זאת, חשוב לוודא שהתרכובת אינה מכילה חומרים נוספים אשר יכולים להיות מסוכנים, כמו פורמלין. ניתן לשלב לאחר החלקה אורגנית חפיפה של השיער בשמפו אשר מכיל קראטין כדי לשפר את תוצאות הטיפול ולשקם את השיער. הקראטין הוא חלבון אשר שומר על גמישות השיער, הלחות שלו והברק ולכן ניתן למצוא חומר זה בכמות כזו או אחרת בתכשירי שיער רבים.

החלקה אורגנית המלצות

בחיפוש ראשוני ברחבי האינטרנט ניתן למצוא אודות החלקה אורגנית המלצות רבות, אולם חשוב לנו להציג בפנייך תמונה אמתית. ישנם טיפולי שיער רבים אשר יכולים לגרום לנזק לשיער, במיוחד כאשר מבצעים אותם בתדירות גבוהה ובידיים חובבניות. במקרים מסוימים התכשירים בהם משתמשים להחלקת שיער אורגנית ישנם גם חומרים כימיים מסוכנים אשר יכולים לגרום לנזק בריאותי.
בכל הנוגע להחלקה אורגנית משרד הבריאות מפרסם מעת לעת רשימת חומרים שאינם מוכרים לו ולא נבדקו על ידו, ולכן אסורים לשימוש. עם זאת ישנם חומרים אשר קיבלו אישורים בינלאומיים ונמצאים כרגע בתהליכי אישור בארץ, ומומלץ לחכות לעדכון בנוגע אליהם. מסיבות אלו, אנו מקפידים להשתמש בתכשירים שאושרו על ידי משרד הבריאות ומופיעים ברשימת התמרוקים שנבדקו על ידי המשרד וכן לוודא שהחומר נשטף היטב מהשיער לפני השימוש במחליק.

החלקה אורגנית מחיר

מחיר החלקה אורגנית נע בין 1,000-1,800 ₪ ויכול להגיע גם ליותר, תלוי במצב השיער ואורכו. כמו כן יש לקחת בחשבון את טיפולי חידוש השורשים אשר נעים סביב 1,000-1,400 ₪ לטיפול, אחת למספר חודשים.

האם אפשר לבצע החלקת קרטין בשיער צבוע

החלקת קראטין אורגנית מתאימה גם לשיער צבוע ולשיער מובהר. הקראטין הוא חלבון אשר נמצא באופן טבעי בשערות ומטרתו לשמור על מידת האלסטיות של השיער, לחותו והברק שלו. לכן, דווקא שיער צבוע אשר עם הזמן הולך ומאבד מזוהרו ונוטה להתייבש, הוא אידיאלי לטיפול החלקת שיער אורגנית הידועה בזכות התכונות המשקמות שלה.
כשאת מגיעה אלינו לאחר צביעת שיער, ומבקשת לעבור טיפול החלקה, נדאג להתאים לך את שיטת הטיפול באופן אישי ולוודא שתצאי מרוצה עם שיער חלק ובמראה בריא.

עם המומחים להחלקות שיער , את יכולה להיות רגועה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות. לקבלת פרטים נוספים או ייעוץ אודות התאמה לטיפולי החלקה אורגנית, את מוזמנת לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס, ונדאג לחזור אלייך בהקדם עם מידע מפורט.