החלקה אורגנית לשיער מובהר

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

השיער שלנו מתמודד עם לא מעט אתגרים לאורך השנים. השמש הישראלית, השינויים ההורמונליים בגוף והחשיפה ללכלוך ולחומרים מזיקים אחרים, כל אלה מותירים חותם ומשפיעים על הנראות ועל הבריאות של השערה. אלא שיש פתרון אחד, פשוט ומדויק. הוא יחזיר לך את המראה המבריק והמרשים, יחסוך לך את זמן האיכות עם מחליק השיער ואם כל זה לא מספיק – הוא גם ישקם את השיער, יחזק אותו ויעניק לו את המראה הבריא שהלך ודעך.

החלקה אורגנית משקמת את השיער - המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

האפקט השיקומי של ההחלקה האורגנית

בהשוואה לשיטות אחרות הנפוצות היום בתחום טיפוח ועיצוב השיער, החלקה אורגנית מתבצעת באמצעות תרכובת ייחודית של חומרים. רבים מן החומרים הללו טבעיים – כפי שרומז לנו שמה של השיטה – וגם הרכיבים שאינם טבעיים הם בטוחים יותר לשימוש. למשל, חומרים כמו גופרית או פורמלין, הנפוצים בטכניקות חלופיות, הם חומרים שאינם נכללים בתרכובת ההחלקה האורגנית. אז מה כן נמצא בה? ויטמינים, מינרלים וחלבונים, ובקיצור – רכיבים שנועדו לחזק את השיער ולהעניק לו את הטאץ' הבריא המיוחל.
שיקום השיער וחיזוק השערה הם יעדים מרכזיים ובעלי חשיבות עליונה, וזה נכון כמעט עבור כל אישה, עם כל סוג שיער. בין אם שיערך חלק או מתולתל, צבוע או טבעי, דק או עבה, החלקה אורגנית מתאימה לכולן. המשמעות ברורה: זוהי שיטה שמספקת תוצאות מעולות ושיער חלק ומבריק גם למי שבטוחה שאצלה זה לא ממש יעבוד, ואין סיכוי שהשיער שלה יכול להיראות נפלא.

החלקת שיער אורגנית איך זה עובד?

אם החלטת לבצע החלקת שיער אורגנית, רצוי להכיר את התהליך שמצפה לך, וחשוב לא פחות מכך, מומלץ לתכנן את התספורת המנצחת, שהרי רגע לאחר ביצוע ההחלקה השיער ייראה תמיד מושלם – בכל תספורת. כעת ניתן להתחיל בתהליך, שראשיתו בחפיפת השיער ובמריחת חומרי ההחלקה. בשלב הבא ייעטף השיער, ורק לאחר ייבוש (בשמש או במכונה ייעודית) ניתן להסיר את העיטוף ולשטוף חלק מהחומרים. בשלב הבא תתבצע ההחלקה עצמה (באמצעות מחליק מקצועי), ולאחר מכן יוסר החומר הנותר לפני הזנת השיער עם שמפו ומסיכה, ואת מוכנה לצאת בחזרה אל העולם האמיתי – עם שיער מטופח ומעוצב שלא דורש ממך השקעה יתרה.

אם גם את מעוניינת לקבל אבחון מדויק למצב שיערך שיסייע לך לבחור את החלקת השיער הנכונה ביותר עבורך, המומחים להחלקות שיער וטיפוח השיער מזמינים אותך להתקשר לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס ונציג מטעמינו יחזור אליך עם פרטים, מידע וחיוך. להשתמע…