החלקת אינברטו

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

בשנים האחרונות הפכה החלקת שיער אינברטו לאחת משיטות ההחלקה המדוברות ביותר. מה מיוחד בשיטה זו?
להיכנס למספרה ולצאת עם שיער חלק ומלא ברק לאחר שעתיים שלוש, מבלי להשתמש בחומרים מסוכנים כמו פורמלין, האם זה אפשרי? עם החלקת אינברטו התשובה חיובית.

החלקת אינברטו - המומחים להחלקות שיער, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת אינברטו מחיר

לפני שנסביר מהי למעשה שיטת החלקת שיער אינברטו, נענה על השאלה שמעניינת את רוב הנשים והיא אודות החלקת אינברטו מחיר לטיפול. באופן כללי המחירים לטיפול אינברטו נעים סביב ה-1,500 ₪, אך קחי בחשבון שהתעריף יכול להשתנות בהתאם לאורך השיער, מצבו וכמות החומר בה צריך להשתמש במהלך הטיפול.

כיצד עובדת שיטת אינברטו החלקה לשיער?

החלקת אינברטו היא למעשה מריחה של תרכובת חומרים במרקם ג'ל, המחדירה לתוך השערה חומרי הזנה חיוניים המשפרים את מרקמה ומאפשרים לשקם את השיער. לטיפול אינברטו יש אפקט משקם לשיער פגום, שבור ויבש על ידי החזרת הלחות.

החלקת שיער אינברטו

בטיפול החלקת שיער אינברטו עושים שימוש בתרכובת חומרים אשר משקמים את מראה השיער אך גם מאפשרים לבצע החלקה. לכן אם את בעלת שיער גלי או מתולתל ואת מעוניינת בשיער חלק במראה רך ומלא ברק, תוכלי להיכנס למספרה, לעבור החלקת שיער אינברטו, ולצאת לאחר שעתיים שלוש.

החלקת אינברטו – שאלות נפוצות

ישנן שאלות רבות המטרידות נשים לגבי החלקת אינברטו. שאלה אחת היא

  • האם מדובר בטיפול בטוח? התשובה חיובית. בניגוד לשיטות החלקה אחרות, החלקת שיער אינברטו נחשבת לשיטת החלקה ללא פורמלין ולכן היא בטוחה. פורמלין הוא חומר אשר גורם לצריבה בעיניים וריח לא נעים, אך מעבר לכך יש לו השלכות מסוכנות על הבריאות ולכן הוא נאסר לשימוש. בהחלקת אינברטו משתמשים בנוסחה מיוחדת אשר אינה מכילה פורמלין ולכן טיפול זה נחשב למומלץ.
  • שאלה נוספת היא האם מדובר בטיפול החלקה קבוע? ובכן, התוצאות אינן קבועות כמו בהחלקת שיער יפנית או החלקת שיער משי, אולם כאשר הטיפול מבוצע בידיו של מעצב שיער מקצועי ומיומן, ניתן להגיע לתוצאות אשר יחזיקו מעמד בין שלושה חודשים לחצי שנה.
  • עוד שאלה שמעניינת נשים רבות, היא למי מתאימה שיטת טיפול זו? התשובה היא כמעט לכולן. החלקת שיער אינברטו מתאימה לבעלות שיער מתולתל ומקורזל החולמות על שיער חלק ומבריק, לנשים בעלות שיער יבש ופגום אשר עבר טיפולים כימיים רבים וניזוק כתוצאה מכך, וגם לנשים אשר מעוניינות לשמור על המראה המתולתל אך כן רוצות לפתוח את התלתלים ולהחדיר לשיער לחות וגמישות.

החלקת אינברטו יתרונות וחסרונות

  • היתרון הראשון בהחלקת שיער אינברטו זה האפקט המשקם של תרכובת החומרים. למעשה, מדובר בג'ל אשר מאפשר לא רק להחליק את השיער אלא גם לפתוח תלתלים ולהקנות לשיער מראה בריא וזוהר בכל מצב.
  • היתרון השני הוא שהג'ל אינו מכיל פורמלין ולכן שיטת טיפול זו נחשבת לבטוחה ולא מסוכנת מבחינה בריאותית, אם כי חשוב שהיא תבוצע בידיים מיומנות ומקצועיות.
  • היתרון השלישי הוא שאת התוצאות תוכלי לראות מיד בתום הטיפול, לאחר שטיפת השיער וייבושו והטיפול מתאים גם למי ששיערה הובהר ועבר טיפולים רבים.

ומה לגבי חסרונות? למעשה אין הרבה חסרונות בטיפול החלקת שיער אינברטו מלבד העובדה שמדובר בהחלקה זמנית, המחזיקה למשך מספר חודשים בלבד. אם את רוצה לברר לגבי מידת התאמתך לטיפול זה, או להתייעץ לגבי בחירה בשיטות החלקה אחרות, נשמח לסייע לך.

מעוניינת לקבל פרטים נוספים אודות החלקת שיער אינברטו מחיר וייעוץ אישי? אנו צוות המומחים להחלקות שיער מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים באתר, ונשמח לחזור אלייך בהקדם כדי לתאם תור.