החלקה צרפתית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

נשים רבות מתבלבלות בין החלקה יפנית להחלקה צרפתית ולכן החלטנו לעשות סדר בנושא ולהסביר מהי החלקת שיער צרפתית ולמי היא מתאימה.
מה זה החלקה צרפתית? החלקה צרפתית היא שיטה קבועה להחלקת שיער, אשר מקורה בחברת לוריאל הצרפתית, ומכאן שמה. בדומה להחלקה יפנית, גם בשיטה זו משתמשים בתרכובת חומרים אשר חודרת לסיב השערה ולכן ניתן להשיג תוצאות קבועות. נקודות נוספות אשר משותפות להחלקה צרפתית והחלקת שיער יפנית, זו העובדה ששתיהן מתאימות לכל סוגי השיער מלבד שיער פגום ובשתיהן יהיה צורך לבצע חידוש של השורשים לאחר מספר חודשים.

החלקה צרפתית - המומחים להחלקות שיער, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

אם כך מהו ההבדל בין החלקה צרפתית להחלקת שיער יפנית?

קודם כל ההבדל הראשון הוא מקור השיטה. החלקה צרפתית מקורה כאמור בחברת לוריאל בצרפת, בעוד שהחלקה יפנית הומצאה על ידי מדענית בשם יוקו ואומצה על ידי החברה היפנית פייטן. הבדל נוסף הוא שהחלקה צרפתית נחשבת לעדינה יותר מהחלקה יפנית והיא גם מאפשרת לשמור על הנפח הטבעי של השיער, במידה והלקוחה מעוניינת בכך.

החלקה צרפתית מחיר

אחת השאלות המטרידות ביותר נשים אשר מתעניינות בפעם הראשונה בטיפולי החלקת שיער, זו שאלת המחיר. מחירי החלקות שיער משתנים בהתאם לשיטות ההחלקה השונות, וכאשר מדובר בהחלקה צרפתית מחיר טיפול נע בין 1,500-2,500 ₪ פלוס מינוס.
יכולים להיות הבדלים בתעריפים בהתאם לרמת המומחיות של מעצב השיער אליו תפנו, אורך השיער ואיכות החומרים בהם משתמשים לביצוע ההחלקה.

למי מתאימה החלקה צרפתית

מלבד שיער פגום או שיער שעבר הבהרה, החלקה צרפתית מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, שיער עבה ושיער דק.

הוראות לשמירה על החלקה צרפתית

אם התייחסנו קודם להבדלים בין החלקת שיער יפנית להחלקה צרפתית, זה המקום לציין הבדל נוסף. בזכות החומרים העדינים ושלבי הטיפול בהחלקה צרפתית, תוכלי לחפוף את שיערך באותו יום של ההחלקה, מה שלא מומלץ לעשות לאחר החלקה יפנית.
הנחיות נוספות לשמירה על החלקה צרפתית כוללות בין היתר למרוח מסיכה לטיפוח השיער ולהימנע מסלסול והבהרת השיער. מלבד נקודות אלו, תוכלי לנהוג בחופשיות אך כמובן שתצטרכי להגיע לאחר מספר חודשים כדי לחדש את החלקת השורשים שצמחו.

החלקה צרפתית יתרונות וחסרונות

כמו לכל שיטת החלקת שיער אחרת, גם לטיפול החלקה צרפתית יתרונות וחסרונות.
היתרונות הם:

 • נוסחת חומרים עדינה המאפשרת לשמור על הנפח הטבעי של השיער.
 • השגת תוצאות קבועות.
 • מתאים כמעט לכל סוגי השיער.
 • ניתן להיכנס לבריכה ולים.
 • ניתן לחפוף כבר באותו יום.
 • קל לשמור על תוצאות ההחלקה לאורך זמן.

החסרונות הם:

 • החומרים משנים את מבנה השערה ולכן התוצאות בלתי הפיכות.
 • החלקה צרפתית אינה מתאימה לשיער מובהר או פגום.
 • יש לחדש את שורשי השיער אחת למספר חודשים, בדרך כלל חצי שנה.
 • אין לעבור טיפולים כימיים לאחר ההחלקה, כמו הבהרת שיער וגם לא לבצע סלסול.
 • בהשוואה לשיטות החלקה אחרות, לטיפול החלקה צרפתית מחיר גבוה.
מה עוד חשוב שתדעי על החלקה צרפתית?

כדי להשיג תוצאות מדויקות מבלי לגרום נזק לשיער, חשוב מאד לפנות למעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון בביצוע החלקת שיער צרפתית. מיומנות גבוהה תאפשר לו לאבחן את מצב שיערך ולהחליט האם החלקה צרפתית זוהי שיטת הטיפול המתאימה ביותר לשיערך ובנוסף, מעצב שיער רציני ומקצועי ייתן לך הנחיות מפורטות כיצד לנהוג לאחר הטיפול כדי לשמור על תוצאות ההחלקה.

במידה ואת מעוניינת במידע נוסף אודות החלקה צרפתית, את מוזמנת לפנות אלינו לצוות המומחים להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים באתר, ונשמח לחזור ולתאם לך פגישת ייעוץ והדרכה בהקדם.