החלקות שיער – איך לבחור את ההחלקה המתאימה עבורי?

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כמעט כל אישה מכירה את השגרה הזו, שכוללת כמה דקות טובות של השקעה מול הראי עם מייבש שיער או מחליק, קרמים ותכשירים. אין ספק שזו לא הדרך הפשוטה או המהירה ביותר להגיע לתוצאה המיוחלת ולשיער החלק, והבשורה המעודדת היא שאפשר גם אחרת. החלקת שיער היא פתרון יעיל מאוד, ולפני שאת עושה את זה הנה כמה טיפים לבחירת ההחלקה האידאלית עבורך.

איך לבחור את החלקת השיער המתאימה ביותר עבורך - המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

שלב ראשון: בחירת סוג החלקה השיער

החומרים החזקים שבהם נעשה שימוש לצורך החלקה יפנית מעניק לה מקום של כבוד בזכות התוצאה המרשימה, אבל לשיטה להחלקה יפנית יש גם חסרונות ולא מעט מהן. היא לא מתאימה לכל שיער, ובוודאי לא לשיער שעבר החלקה או טיפול מיוחד, והיא נחשבת גם למזיקה למדי. לעומתה, ההחלקה היפנית כן מתאימה לסוגי שיער שונים וגם המראה שהיא מעניקה טבעי ומרשים יותר, אבל חומרים כימיים מזיקים עדיין נמצאים כאן בשימוש. לבסוף, החלקה אורגנית מתבצעת תוך שימוש בנוסחה שונה לחלוטין, בלי חומרים כימיים, וכך היא מתאימה לכל סוג שיער, לרבות שיער צבוע.

שלב שני: בחירת מעצב השיער שיבצע את החלקת השיער

כשאת מבינה את האפשרויות שעל הפרק ואת המשמעויות שלהן, את ערוכה מוכנה למשימה הבאה, והיא חשובה לא פחות משיעורי הבית בסעיף הקודם. מעצב השיער שלך הוא שחקן מרכזי מאוד במשחק הזה, ורק בעל הידע והניסיון יוכל לעזור לך לקבל החלטה מצוינת ולהגיע לתוצאה מעולה, אצל המומחים להחלקות שיער, תמצאי צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב שנים בהחלקות שיער. אם כן, בדקי את המעצב רגע לפני שאת יוצאת לדרך, את הניסיון שלו בתחום ואת ההיכרות שלו עם ההחלקות השונות, מה שיעזור לך לקבל החלטה בראש שקט הרבה יותר.

שלב שלישי: למדי את צרכי התחזוקה של החלקת השיער

החלקות שיער מחייבות מידה מסוימת של תחזוקה גם בבית, ולמרבה המזל לא מדובר בפרויקט מורכב במיוחד. עם זאת, חשוב לדעת איזה שמפו מתאים לשיער שעבר החלקה (רמז: לא כל שמפו במבצע רלוונטי), ממה עדיף להימנע ומה עושה לשיער שלך טוב יותר או פחות. כך תיהני מהתוצאה הרבה יותר, ולזמן ממושך הרבה יותר, זמן שתחסכי לפני היציאה לפגישה חשובה במשרד או לפני הדייט הלוהט בסוף היום.

מעוניינת לקבל מידע נוסף אודות שיטות החלקת שיער מומלצות? אנו צוות המומחים להחלקות שיער מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך לתיאום תור ופגישת ייעוץ בהקדם.