החלקה ברזילאית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מה שרצית לדעת על החלקה ברזילאית ולא ידעת את מי לשאול.
נשים בעלות שיער מקורזל או מתולתל, שואלות את עצמן לא פעם האם כדאי להן לעבור טיפולי החלקה לשיער. כאשר הן מתחילות להתעניין, הן מגלות שהנושא אינו פשוט, מכיוון שיש שיטות שונות להחלקת שיער. יש החלקה לשיער מובהר, החלקת שיער ללא פורמלין ואף החלקת שיער ביתית. לשיטות השונות יש שמות כמו החלקת שיער יפנית, החלקת שיער צרפתית, החלקת קרטין או החלקה ברזילאית, ולא תמיד ההבדלים ברורים. במאמר זה ננסה לעשות סדר בכל הקשור להחלקה ברזילאית.

החלקה ברזילאית - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אורגנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקה ברזילאית

מבין כל שיטות ההחלקה, השיטה לגביה יש דעות חלוקות זו החלקת שיער ברזילאית. מדובר בטיפול החלקה לשיער, אשר עד לפני מספר שנים הייתה שיטת ההחלקה המבוקשת ביותר בשל התוצאות הטובות שהיא אפשרה להשיג. בשיטה זו מחדירים לשיער תרכובת המכילה קרטין ולאחר מכן משתמשים במחליק שיער הגורם לשערות להתיישר. עם זאת, בשנים האחרונות גברה המודעות לבטיחות החומרים בהם משתמשים כדי לבצע החלקות שיער, כאשר אחד מן החומרים שנמצאו מסוכנים לשימוש הוא הפורמלהיד/פורמלין.
במקומות רבים המבצעים החלקה ברזילאית עושים שימוש בחומרים אשר מלבד קרטין מכילים גם פורמלין, ולכן החלקה זו אינה מאושרת על ידי משרד הבריאות. אם את מתכננת לעבור החלקה ברזילאית, חשוב שתוודאי מראש שהחומרים בהם משתמשים במספרה בטוחים לשימוש ושמעצב השיער עבר הכשרה מתאימה ויודע כיצד לבצע את החלקת שיער בצורה יעילה וטובה.

החלקה ברזילאית מחיר

ביחס לשיטות החלקה אחרות, לטיפול החלקה ברזילאית מחיר לא מאד גבוה ואף ממוצע. מחיר לטיפול החלקה נע בין
800-1,600 ₪, כאשר התעריף יכול להשתנות בהתאם לאורך השיער ומצבו. אם מציעים לך מחיר נמוך באופן משמעותי, אל תמהרי לשמוח, מכיוון שקיים סיכוי גבוה שהמשמעות היא איכות ירודה של חומרים או חוסר ניסיון בהחלקה ברזילאית.

למי מתאימה החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית מתאימה כמעט לכל סוגי השיער: שיער דק, יבש, סדוק, בהיר או מובהר ולבעלות שיער צבוע. תרכובת החומרים בה משתמשים להחלקה ברזילאית מכיל קרטין ולכן החלקה ברזילאית משמשת גם כטיפול לשיקום מראה השיער והחזרת הברק והלחות.

הוראות לשמירה על החלקה ברזילאית

אין הוראות רבות לשמירה על השיער לאחר החלקה ברזילאית, מלבד הנחיה אחת מרכזית והיא להשתמש בשמפו ללא מלחים. באופן דומה יש להימנע מתכשירי שיער כמו מסכות או קונדישינר המכילים מלחים. בנוסף, אין לחפוף את השיער במשך 4 ימים לאחר הטיפול.

החלקה ברזילאית יתרונות וחסרונות

היתרון המשמעותי ביותר בהחלקה ברזילאית לשיער, זו העובדה ששיטה זו מתאימה כמעט לכל סוגי השיער. אם את סובלת משיער פגום שאיבד את הברק והלחות הטבעית והפך ליבש וסדוק, החלקה ברזילאית יכולה לעשות פלאים.
החיסרון הוא שמשרד הבריאות אסר על השימוש בפורמלין להחלקת שיער ושימוש לא נכון בחומר יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. כמו כן, שיטת החלקה זו מחייבת מיומנות וניסיון מצד מעצב השיער, אחרת את עלולה למצוא את עצמך עם תוצאות בלתי הפיכות ופגיעה במראה השיער.
כיום ישנן שיטות בטוחות יותר המכונות שיטות החלקה ללא פורמלין, אשר יכולות להפוך את שיערך לחלק, זוהר ובמראה בריא. אם את בכל זאת רוצה לעבור החלקה ברזילאית, אנו ממליצים לך להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון.

קיבלת המלצות חמות על החלקה ברזילאית ואת מעוניינת במידע נוסף? רוצה להגיע לפגישת אבחון וייעוץ אצל צוות המומחים להחלקות שיער כדי לראות איזו שיטת החלקה תהיה הטובה ביותר לשיערך? אנו מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים באתר ונשמח לעזור לך!