החלקה אורגנית המלצות

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מבין כלל שיטות החלקת השיער, לטיפול החלקה אורגנית המלצות רבות ואפשר להבין מדוע. מדובר בטיפול נעים, ללא תופעות לוואי, אשר יכול להשיג תוצאות מרשימות לחודשים רבים.
סיבה נוספת לכך שיש להחלקה אורגנית המלצות רבות, זו העובדה שהחלקה זו מתאימה לכל סוגי השיער, ולכן נשים בעלות שיער גלי ומקורזל, או נשים ששיערן נצבע פעמים רבות וכתוצאה מכך הפך ליבש ופגום, יכולות לעבור טיפול החלקה אורגנית ולצאת עם שיער יפה, חלק ובמראה בריא.

החלקת אורגנית המלצות - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מהי החלקה אורגנית

החלקה אורגנית היא אחת משיטות הטיפול להחלקת שיער, בה משתמשים בחומרים טבעיים לצד חומרים כימיים פעילים. החומרים מזינים את השערה, מחזירים את הלחות והברק ומאפשרים להחליק את השיער תוך שמירה על הנפח הטבעי שלו. לאחר מריחת החומר על השיער, חופפים אותו היטב ואף מספר פעמים, מבלי להשתמש במחליק שיער.
החלקה אורגנית מוכרת גם בשם "החלקת OXO" ו"החלקה ביו אורגנית", כאשר יכולים להיות הבדלים בין תרכובת החומרים בה משתמשים ובשלבי הטיפול. את ההחלקה חשוב לבצע אצל מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון, שידע להתאים את החומרים לשיערך ולבצע את שלבי הטיפול בסבלנות רבה וברמת דיוק גבוהה. רק כך תוכלי לקבל את התוצאות שאת שואפת אליהן. בנוסף, מעצב שיער מקצועי ואמין, ישתמש אך ורק בחומרים מאושרים לשימוש, שאינם כוללים פורמלין או אמוניה, אשר נאסרו על ידי משרד הבריאות.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקה אורגנית

החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער בהיר או שיער צבוע וגם שיער פגום, יבש וסדוק. טיפול החלקה אורגנית יאפשר לך לא רק לצאת עם שיער חלק, אלא גם ישקם את שיערך ויחזיר לו את הברק והמגע הנעים.

החלקה אורגנית מחיר

מחיר החלקה אורגנית יכול להשתנות ממקום למקום. יש מקומות אשר יגבו עבור החלקה אורגנית מחיר של מאות שקלים ויש מקומות בהם תידרשי לשלם עבור החלקה אורגנית מחיר העולה על 1,000 ₪. ההבדלים בתעריפים קשורים לרמה המקצועית של מעצב השיער, איכות החומרים וכמובן אורך שיערך ומצבו. ככל שהשיער יהיה ארוך יותר ובמצב מורכב יותר, כך המחיר שתתבקשי לשלם תמורת החלקה אורגנית יהיה גבוה יותר.
כאשר מדברים על מחיר החלקה אורגנית, יש לקחת בחשבון לא רק את מחיר הטיפול הראשון, אלא גם את ההוצאות הנלוות. הוצאות אלו קשורות לתכשירי שיער אשר יעזרו לך לשמור על שיער מטופח ובריא והעלות של טיפולי חידוש החלקת השיער, שיש לבצע כל מספר חודשים.

החלקה אורגנית משרד הבריאות

החלקה אורגנית היא אמנם טיפול מבוקש בקרב נשים רבות, אולם חשוב להבין שלטיפולי החלקת שיער יכולים להיות גם השלכות שליליות. למה הכוונה? כאשר הטיפול נעשה בידיים לא מקצועיות, יכול להיגרם נזק בלתי הפיך לשיער, כמו תלישת שיער, נשירה וכן הלאה. כמו כן, החומרים בהם משתמשים בשיטות ההחלקה השונות עלולים להכיל חומרים כימיים חזקים המסוכנים לשיער עצמו, לבריאות הגוף באופן כללי ולאנשים מסביב. דוגמה לכך זהו חומר הפורמלין אשר נמצא גם כמסרטן וגם כפולט אדים רעילים.
מסיבות אלו חשוב מאד לעקוב אחר המלצות משרד הבריאות להחלקה אורגנית ולראות אילו תכשירים מאושרים לשימוש לביצוע החלקת שיער בכלל והחלקה אורגנית בפרט ולהימנע ממקומות אשר אינם מוכנים להראות לך את החומרים בהם הם משתמשים.

רוצה ליהנות משיער חלק וזוהר לאורך זמן? לגרוף מחמאות מהסביבה? להיות בטוחה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות? צוות המומחים של להחלקות שיער – אריק מאיוסט כאן בשבילך. התקשרי לטלפון מספר: 077-997-8822 עוד היום ונשמח לתאם לך תור לייעוץ, הדרכה וטיפול החלקת שיער.