החלקת קראטין ללא פורמלין

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

עיצוב שיער חלק ומבריק לא צריך לבוא על חשבון הבריאות שלכן. מהו חומר הפורמלין מי משתמש בו ולמה אסור להתפשר על החלקת קראטין ללא פורמלין?
כולנו רוצות לקום בבוקר בנחת, לאכול ארוחת בוקר, להתלבש ולצאת מבלי להתעסק שעה בתסרוקת שלנו, מבלי לשים שעון מעורר שעה קודם כדי שיהיה לנו מספיק זמן להילחם עם השיער שלנו. אבל חשוב לדעת, הדרך להגיע לתוצאה של שיער חלק, מבריק ונוח לא עוברת בהכרח דרך נזק בריאותי. בשנים האחרונות פותחו חומרי החלקה טובים ויעילים מאוד שלא עושים שימוש בחומר הפורמלין המזיק לבריאות ומספקים תוצאות טובות הרבה יותר.

החלקת קראטין ללא פורמלין - המומחים להחלקות שיער - החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

הקפידי על בריאותך

אין צורך לסכן את הבריאות, אל תהססי לבדוק את המרכיבים מהם מורכב חומר החלקת השיער שמציע לך מעצב השיער כשאת ניגשת לבחור מקום שיבצע עבורך החלקת שיער מקצועית. חומר הפורמלין הינו חומר שהיה נפוץ במשך שנים בחומרי החלקה רבים ומחקרים גילו שהוא גורם לנזק עצום לבריאות הלקוחות וכן לשערות לטווח רחוק. כיום קיימים חומרים איכותיים רבים כמו החלקת קראטין ללא פורמלין כלל המספקים תוצאות טובות ביותר.

החלקת שיער לשיער רך ונעים

לא מספיק שהחלקת השיער שלכן תיעשה רק במראה החיצוני, כאשר מבצעים החלקה חשוב שגם תוצאת המגע תהיה טובה מספיק. שיער לא רק צריך להיראות בריא אלא גם להיות בריא ורך כך שתוכלי להתגאות בו באמת. אם התוצאות שיתקבלו יהיו רק מראה חלק ויישור השערות מהמצב המתולתל שלהן זה לא מה שיגרום לכן לחוש יפות ומושכות כפי שאתן רוצות. שיער שלא מרגיש נעים באמת גם לא באמת נראה טוב מספיק, הוא יראה כמו קרשים שמונחים על הראש. לכן, חשוב שההחלקה תתבצע בצורה המקצועית והטובה ביותר, אצל המומחים להחלקות שיער אנו מקפידים לעבוד על החומרים הטובים ביותר שעברו אישור של משרד הבריאות. בנוסף במספרה שלנו מותקנת מערכת ליניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות שיער על מנת לוודא כי קהל לקוחותינו מקבלים את הטיפול הבריא והאיכותי ביותר.

קיימות שיטות נוספות להחלקת שיער כמו החלקת שיער יפנית וכן החלקת שיער אורגנית מהסוג הקלאסי. במהלך פגישה על מעצב השיער שלכן עלכן לנסות ולברר כמה שיותר פרטים ולבקש לקבל אבחון למצב השיער וחוות דעת מקצועית לגבי איזה שיטה תתאים לכן יותר ומה יעשה את העבודה במחיר הטוב ביותר ותוך הקפדה על בריאות השיער ובריאותכן בכלל.

מעוניינת להגיע לטיפול החלקת קראטין בפעם הראשונה? צריכה לחזור על הטיפול כדי לשמר את התוצאות? צוות המומחים להחלקות שיער ישמחו להעניק לך טיפול מסור ומקצועי. ניתן לתאם תור באמצעות טלפון מספר 077-9978822, או דרך השארת פרטים באתר, ונדאג לחזור אלייך בהקדם.