החלקת יוקו

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מה משותף להחלקת שיער במודיעין בשיטה האורגנית ולהחלקה יפנית בירושלים? בשני המקרים חובה להשתמש בתכשירים אשר אושרו על ידי משרד הבריאות. נשים בעלות שיער גלי או מקורזל, אשר חולמות על החלקת שיער, נתקלות לא פעם במושגים שונים אשר יכולים להיות מעט מבלבלים. יש החלקת שיער ביתית, החלקת יוקו, החלקת שיער ללא פורמלין, החלקת קרטין, החלקה יפנית וכן הלאה. חלק מן המושגים הם בעלי משמעות זהה ובמקרים אחרים מדובר בשיטות החלקה שונות, אך לכולן משותף דבר אחד וזו החובה לבדוק שהחומרים הטיפוליים בטוחים לשימוש.

החלקת יוקו - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקות שיער מומלצות

לצערנו לא בכל מספרה משתמשים בחומרים מאושרים לשימוש ויש גם מעצבי שיער אשר לוקחים חומר שקיבל אישור אך לאחר פתיחתו הם מערבבים אותו עם חומרים נוספים אשר יכולים לשנות את השפעתו על השיער. לכן, חשוב מאד לדעת באיזו מספרה לבחור ועל איזו שיטת החלקה כדאי לברר.

החלקה יפנית משרד הבריאות

החלקות שיער אשר עושות שימוש בחומרים המכילים פורמלין (פורמלהיד) נמצאו מסרטנות ומסוכנות לבריאות, לכן משרד הבריאות אוסר על השימוש בחומרים אלו.
מבין כלל שיטות ההחלקה, את התכשירים המשמשים לטיפול החלקה יפנית משרד הבריאות בדק ואישר לשימוש, מכיוון שמדובר בשיטת החלקה ללא פורמלין. זה המקום להבהיר שלא מדובר באישור גורף, מכיוון שישנן חברות שונות המייצרות חומרים לטיפולי החלקת שיער יפנית, אך במידה ומדובר ביוקו סיסטם את ככל הנראה יכולה להיות רגועה.

סדרת ההחלקות היפניות של יוקו

מהו בעצם יוקו סיסטם? יוקו סיסטם זוהי החלקה יפנית, העושה שימוש בסדרת חומרים המכילים חומרים מעשירים כמו וויטמינים ומינרלים, לצד קראטין ומי זהב. החומרים חודרים לסיב השערה ומשפרים את המרקם והמראה מבפנים כלפי חוץ. התוצאה היא שיער חלק, נעים למגע ומלא ברק.
החלקת יוקו היא למעשה שם נרדף להחלקה יפנית, כאשר יוקו היא המדענית אשר פיתחה את השיטה.

לאחר החלקת יוקו הקפידי למלא אחר ההוראות הבאות:
  • בימים הראשונים לאחר החלקה יפנית רצוי להימנע מאיסוף השיער ומתיחתו.
  • כמו כן, רצוי לא לסרק את השיער כשהוא יבש לחלוטין ולא לישון עם שיער רטוב.
  • חשוב מאד לבקש ממעצב השיער הנחיות לגבי שטיפה וחפיפת השיער, גם כדי לדעת כמה ימים לאחר ההחלקה תוכלי לעשות זאת וגם כדי לוודא באילו תכשירים מותר להשתמש.
  • במהלך הימים הראשונים יש להימנע גם מכניסה לים ולבריכה, כדי לא להרוס את אפקט ההחלקה ולפגוע בתוצאות הטיפול.
  • מבחינת צביעת שיער, יש להימנע מטיפולי צביעה במהלך השבועות הראשונים לאחר החלקת שיער יפנית.
  • כדי לשמר את תוצאות ההחלקה כדאי להתייעץ לגבי תכשירי טיפוח ומסכות שתוכלי למרוח על השיער וכיצד לייבש את השיער בעדינות.
  • לבסוף, חשוב שאת התור לחידוש ההחלקה תקבעי אך ורק למעצב שיער מומחה, מקצועי ואמין.
חידוש החלקה יפנית

אחד היתרונות המשמעותיים של החלקת שיער יפנית לעומת שיטות החלקה אחרות, זו העובדה שמדובר בהחלקה קבועה. עם זאת, השיער ממשיך לצמוח ולכן מדי פעם יש צורך לבצע חידוש, כאשר בדרך כלל מדובר בטווח הנע בין חצי שנה לעשרה חודשים. טיפול חידוש החלקה יפנית מיועד אך ורק לשורשי השיער שצמחו כשהמטרה היא לשמור על שיער חלק ומשיי.
חידוש החלקה יפנית מחייב ניסיון ויכולת דיוק, מכיוון שטיפול חובבני יכול לא רק ליצור מראה מרושל אלא גם לגרום לתוצאה לא רצויה של תלישת שיער.

לקבלת מידע נוסף והדרכה לגבי החלקת שיער יפנית והחלקת שיער יוקו, את מוזמנת לפנות אלינו למומחים להחלקות שיער עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס, ונשמח לחזור עלייך עם כל הפרטים.