כל מה שרציתן לדעת על החלקת שיער יפנית

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

במקום להתעסק בכל יום מחדש זמן רב עם סידור השיער, עכשיו יש פתרון קבוע: החלקה יפנית. החלקת שיער יפנית המוכרת גם בשם החלקת יוקו, היא שיטה להחלקת שיער שפותחה ביפן, המבטיחה תוצאות מרשימות לשיער חלק, רך ומלא ברק. במהלך הטיפול מחליקים את השערה לכל אורכה, כך שהתוצאות נשמרות עד לצמיחת שורשים חדשים, תהליך שיכול להימשך גם שישה חודשים ויותר.

כל מה שרציתן לדעת על החלקת שיער יפנית – המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

שני מיתוסים לא נכונים בקשר להחלקה יפנית

למרות שמקובל לחשוב שהחלקת שיער יפנית מתאימה בעיקר לבעלות שיער מקורזל וגלי, למעשה השיטה יעילה יותר דווקא בנשים בעלות שיער חלק. אמנם התוצאות מרשימות גם בקרב נשים בעלות שיער סמיך ומתולתל, אך משך הטיפול יהיה ארוך יותר והתוצאות יחזיקו מעמד לזמן קצר יותר.
המיתוס השני שנרצה להפריך זו הטענה כי מדובר בהחלקת שיער קבועה. מכיוון ששיער ממשיך לצמוח, אין דבר כזה החלקה לכל החיים, אלא רק החלקות שמשמרות את מראה השיער לזמן ארוך יותר לעומת החלקות שמחייבות טיפולי חידוש בתדירות גבוהה. בהחלקה יפנית עובדים על השערה מן השורש ועד לקצה, כך שהתוצאות נשמרות במיטבן לזמן רב ולעתים אף יותר משנה. עם זאת, ברגע שמתחילים לצמוח שורשים חדשים, יהיה צורך לחזור לטיפול.

שלבי החלקת שיער יפנית

איך עושים החלקה יפנית? במספר שלבים:

  • בשלב הראשון מורחים על השיער את התרכובת ומעסים היטב כדי לוודא שהיא חודרת לתוך מבנה השערה. תרכובת זו מכילה חומרים כימיים פעילים אשר מפרקים את קשרי הקראטין המצויים במולקולות השיער ומאפשרים לשנות את צורת השערה.
  • בשלב השני משאירים את החומר על השיער, וכאן זה יכול להשתנות בין אישה לאישה, בהתאם לסמיכות השיער ומידת הקרזול.
  • השלב השלישי הוא השלב בו מסירים היטב את החומר ומתחילים להחליק את השיער עם מכשיר הפועל על חום. מטרת החום היא לבנות מחדש את קשרי הקראטין לצורה הרצויה, כלומר לשיער חלק.
  • השלב הרביעי והאחרון הוא מריחת חומר שמכיל בין היתר קראטין, לשימור התוצאה והשבת הברק.

משך הטיפול יכול להגיע גם לחמש שעות, לכן חשוב לפנות מספיק זמן ולהגיע עם סבלנות. לפני שניפרד, תקבלו הנחיות לטיפוח השיער וטיפים שימושיים. התקשרי עוד היום לצוות המומחים להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים ליצירת קשר דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך ולענות לכל שאלותייך!