החלקה לשיער מובהר

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

תרכובת החומרים בה משתמשים כדי לבצע החלקת שיער, עלולה להכיל חומרים פעילים שאינם מתאימים לשיער אשר עבר הבהרה. לכן כדאי שתדעי אילו שיטות החלקה מתאימות לשיער מובהר.
אם שיערך עבר הבהרה ואת מעוניינת בהחלקת שיער, ייתכן ותיתקלי בבעיה, מכיוון שלא כל שיטות ההחלקה יתאימו לך. אותו הדבר כאשר מדובר בשיער בהיר מטבעו. החומרים בהם משתמשים בחלק משיטות ההחלקה, מכילים רכיבים פעילים אשר יכולים לגרום נזק לשיערך. מסיבה זו חשוב לפנות למעצב שיער מקצועי ולהתייעץ עמו לגבי שיטות מתאימות להחלקת שיער.

החלקה לשיער מובהר - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

סוגי החלקות שיער המתאימות לשיער מובהר

אחת משיטות ההחלקה אשר יכולות להתאים לשיער מובהר זוהי החלקת קראטין. החלקת קרטין זהו למעשה טיפול שנועד במקור לשקם את מראה השיער באמצעות מריחת חלבון קרטין על השערות. עם זאת מידת ההתאמה של שיטת החלקה זו לבעלות שיער מובהר מוטלת בספק בשל שתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה היא שבמקרים רבים תרכובת החומרים המשמשת להחלקת קרטין, מכילה גם חומרים נוספים הנחשבים מסוכנים כמו פורמלין. הסיבה השנייה היא שהחלקת קרטין משיגה תוצאות זמניות בלבד.
החלקת שיער נוספת המתאימה לשיער מובהר זוהי החלקה ברזילאית. החלקה ברזילאית מתאימה גם לשיער יבש ושיער פגום ולמעשה כמעט לכל סוגי השיער. גם בשיטה זו משתמשים בחלבון קרטין, אך תרכובת החומרים עלולה להכיל רכיבים נוספים ולכן גם במקרה זה יש לבדוק שהחומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות לפני תחילת הטיפול.

החלקת שיער לשיער צבוע

אחת משיטות להחלקת שיער לשיער צבוע, שלא עבר הבהרה, זוהי החלקה צרפתית. החלקה צרפתית נחשבת להחלקת שיער עדינה אך קבועה, הפועלת על עיקרון החדרת חומרים מזינים לשכבות השערה. בשיטה זו אפשר להחליק את השיער אך גם לשמור על הנפח הטבעי שלו. החלקה נוספת אשר מתאימה לשיער צבוע זוהי החלקת קרטין. החלקת קרטין מתאימה מאד לנשים אשר עברו צביעות שיער חוזרות ונשנות, וכתוצאה מכך שיערן הפך ליבש וסדוק. גם החלקת שיער יפנית מתאימה לשיער צבוע, אך לא לשיער שעבר גוונים או עבר הבהרה.

החלקה יפנית לשיער צבוע

החלקה יפנית נחשבת לאחת משיטות ההחלקה המבוקשות והטובות ביותר, אולם היא עלולה להיות בעייתית כאשר מדובר בשיער מובהר. עם זאת, לאחרונה פותחה נוסחה מיוחדת המתאימה גם לבעלות שיער בהיר בשיטת יוקו סיסטם. החלקה יפנית לשיער מובהר עושים רק אצל מעצב שיער מקצועי ומנוסה, שיודע לבצע את שלבי הטיפול בעדינות ובדיוק רב ולהקפיד על שימוש בחומרים בטיחותיים שאינם מזיקים לשיער.

החלקת קראטין לשיער מובהר

כאמור, אחת משיטות החלקה לשיער מובהר זוהי החלקת קראטין. להחלקת קרטין יש יתרונות רבים וביניהם האפקט המשקם של חלבון הקראטין, אשר עוטף את השערה ומחזיר לה את הלחות והברק.
טיפול החלקת קראטין כולל מספר שלבים, כאשר הראשון מבניהם זהו שלב אבחון השיער על ידי מעצב שיער מקצועי ומנוסה. מעצב השיער יאבחן את מצב שיערך ויקבע האם החלקת קראטין היא שיטת ההחלקה המתאימה לך. במידה וכן, ניתן להתקדם לשלבים הבאים: חפיפה, מריחת תרכובת חומרים המכילה קרטין, המתנה ושימוש במחליק שיער. כדי לשמר את תוצאות הטיפול ניתן להשתמש גם במסכת קרטין ביתית ובתכשירי טיפוח לשיער, אך מומלץ להתייעץ לפני קניית התכשירים, כדי לוודא שהחומרים מתאימים להחלקת קרטין ובטוחים לשימוש.

כאשר מדברים על החלקה לשיער מובהר, החלקת שיער קראטין היא אחת השיטות המתאימות ביותר. מעוניינת לקבל מידע אודות הטיפול והאם הוא יתאים לשיערך? צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט מזמינים אותך להתקשר עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822 ולקבוע תור לפגישת ייעוץ.