החלקה משקמת

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מהם הגורמים המשפיעים על בריאות שיערנו וכיצד אפשר לטפל בשיער פגום ויבש?
בריאות השיער שלנו תלויה בגורמים שונים, ולא כולם בשליטתנו. חלק ניכר מהנזק אשר נגרם לשיער הוא בעקבות הגיל ותהליכי ההזדקנות, אך יש כמובן השפעה גם לתזונה שלנו, למידת החשיפה לשמש ולתורשה. כמו כן, שיער אשר עבר טיפולים כימיים רבים כמו צביעות שיער חוזרות ונשנות או טיפולים להחלקת שיער, יכול לאבד את האלסטיות והברק שלו ולהפוך ליבש, שבור, דליל ואפרורי. כיצד אפשר לטפל בכך? באמצעות החלקה משקמת.

החלקה משקמת - המומחים להחלקות שיער, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקה משקמת

בתכשירים רבים לשיער, כמו צבע לשיער או מסכות להחלקת שיער, ישנם חומרים כימיים חזקים החודרים לסיב השערה ומשנים את המבנה שלה. כאשר אישה עוברת טיפולים כאלו בתדירות גבוהה לאורך השנים, התוצאה יכולה להיות פגיעה בבריאות השיער ובמראהו. מה אפשר לעשות? לברר אודות החלקה משקמת.
החלקה משקמת הוא טיפול שנועד להחזיר לשיער את הברק, הלחות והגמישות שאבדו לו בשל סיבה כזו או אחרת. את התוצאות הללו ניתן להשיג באמצעות מריחת חומרי הזנה על השיער המכילים בדרך כלל קראטין. קראטין הוא חלבון אשר נמצא באופן טבעי בשיער, אך כאשר מצפים את השיער בחומר זה הוא מאפשר להחזיר את האלסטיות והברק. טיפול זה מאפשר להשיג שתי מטרות בו זמנית – גם לשקם את מראה השיער וגם להשיג מראה חלק. עם זאת כדאי לדעת שישנם גם טיפולים המיועדים לשיפור מראה השיער בלבד, ללא החלקה.

החלקה משקמת מחיר

אם מתייחסים להחלקה משקמת מחיר לטיפול יכול לנוע מ-900 שקלים ועד ל-1,500 שקלים ויותר. במה זה תלוי? קודם כל במצב השיער. ככל שהשיער יהיה פגום יותר, כך יהיה צורך בכמות חומר גדולה יותר ובטיפול ארוך יותר. כמו כן רמת המיומנות והדיוק של מעצב השיער חייבת להיות גבוהה וזה גם שיקול בקביעת המחיר. לסיום, יש להתייחס גם לאורך השיער של המטופלת, שכן יש הבדל בין החלקה משקמת מחיר לשיער קצר לבין שיער ארוך.

למי מתאימה החלקה משקמת

כאמור, החלקה משקמת מתאימה למי שמעוניינת להשיג שתי מטרות בטיפול אחד: החלקה ושיקום השיער. נשים אשר עברו טיפולי החלקה אחרים ואינן מרוצות מהתוצאות, נשים אשר צבעו את שיערן פעמים רבות ונשים ששיערן יבש וחסר חיוניות בשל סיבות אחרות, הן קהל היעד המתאים.

הוראות לשמירה על החלקה משקמת

החלקה משקמת מחייבת מומחיות וניסיון, מכיוון שמעצב השיער צריך להתאים את החומר לכל מטופלת באופן אישי, בהתאם למצב שיערה, צבעו והתוצאות שרוצים להשיג. כמו כן, לאחר הטיפול יש לבקש ממעצב השיער הנחיות ברורות כיצד להתנהל מבחינת חפיפת השיער, שטיפתו וייבושו ובאילו תכשירים יש להשתמש כדי לשמר את התוצאות לפרק זמן ארוך ככל הניתן.

החלקת משקמת יתרונות וחסרונות

היתרון העיקרי בטיפולי החלקה משקמת זה שהוא מתאים לכל סוגי השיער. יתרון נוסף זו האפשרות להחזיר לשיער את הברק והאלסטיות, ללא שימוש בחומרים מסוכנים אשר חודרים לסיב השערה והורסים אותה מבפנים לצמיתות.
חיסרון שיש לשים לב אליו, הוא שלא בכל מקום מקפידים על שימוש בתכשירי שיער המכילים קרטין בלבד וייתכן והחומר יכיל גם פורמלין אשר נאסר לשימוש על ידי משרד הבריאות. כדי להיות רגועה כדאי לברר מראש מהו החומר והאם הוא בטוח לשימוש ומראש לפנות למקום אמין ומקצועי ששם את בריאותך במקום הראשון. חיסרון נוסף הוא שבסופו של דבר הקרטין נשטף מן השיער ולכן יש לחזור על הטיפול לאחר מספר חודשים.

לייעוץ לגבי החלקת שיער ללא פורמלין ופרטים אודות טיפולי החלקה משקמת, צוות המומחים להחלקות שיער כאן לרשותך! חייגי אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 עוד היום או השאירי פרטים ליצירת קשר באתר ונדאג לחזור אלייך בהקדם.