סוגי החלקות שיער

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מה שרצית לדעת על סוגי ההחלקות השונות ואיך מבוצעת כל החלקה..
מה זה החלקת שיער? החלקת שיער זוהי פעולה המבוצעת במטרה להשיג שיער חלק או לשקם את מראה השיער. ישנם תכשירים כמו מסכת קרטין המאפשרים לבצע החלקת שיער ביתית, אולם כדי להשיג תוצאות מרשימות, קבועות וטובות, יש לפנות למעצב שיער מומחה במספרה ולעבור שם טיפול אשר יכול לארוך מספר שעות. חלק מהשיטות להחלקת שיער הן קבועות וחלקן זמניות, אך קיימים גם הבדלים נוספים.

סוגי החלקות שיער - המומחים להחלקות שיער, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקה אורגנית

החלקת שיער אורגנית, זוהי אחת מהשיטות להחלקת שיער ללא פורמלין, אך חשוב לוודא שהתכשיר אכן נבדק ואושר על ידי משרד הבריאות לפני תחילת הטיפול. החלקה אורגנית מוכרת גם בשם החלקת OXO או החלקה ביו אורגנית, והיא מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער בהיר ושיער פגום. החלקה אורגנית מסייעת גם לשקם את השיער ולהשיב לו את הלחות והברק,.

החלקת קראטין

בהחלקת שיער קראטין מורחים על השיער חומר המכיל חלבון קראטין. החלבון אינו חודר לתוך השערה אלא רק מצפה אותה מבחוץ ולכן התוצאות אינן קבועות ולא נגרם נזק בלתי הפיך לשיער. ברשתות הפארם ניתן לרכוש מסכת קרטין וכך לבצע החלקת קראטין ביתית, אולם להשגת תוצאות טובות לטווח ארוך יש לקבוע תור למעצב שיער מומחה ומיומן. שיטה זו מתאימה לכל סוגי השיער, ובעיקר למי שמעוניינת להחזיר לשיערה את הברק והמראה הבריא, לאחר שעבר טיפולי שיער רבים.

החלקה יפנית

החלקת שיער יפנית מוכרת גם כהחלקת יוקו והיא נחשבת לשיטת החלקה קבועה. בשיטה זו משלבים בין חומרים אשר חודרים לסיב השערה והפעלת חום על השיער, לפירוק הקשרים בין המולקולות. התוצאה היא שיער חלק ורק, אך כדאי לדעת שמבין שיטות ההחלקה השונות, מחיר של החלקת שיער יפנית נחשב לגבוה.

החלקת משי

החלקת שיער משי היא שיטה להחלקת שיער באמצעות שימוש בתרכובת חומרים החודרת גם כן לסיב השערה. התרכובת מכילה משי טהור, וויטמינים, מינרלים וקראטין, וגם שיטה זו נחשבת לשיטה להחלקת שיער ללא פורמלין. מדובר בהחלקה קבועה, המאפשרת להשיג שיער חלק ומלא ברק ללא פגיעה בנפח הטבעי שלו.

החלקת אינברטו

החלקת שיער אינברטו מיועדת במיוחד לשיקום שיער שנהרס כתוצאה מצביעות חוזרות ונשנות וגם למי שמעוניינת להשיג שיער חלק ורך למגע. בשיטה זו משתמשים בנוסחה חדשה של חומרים המחדירה לשיער מינרלים וחומרי הזנה נוספים, ללא פורמלין.

החלקה משקמת

החלקת שיער משקמת היא החלקה שנועדה לתקן שיער אשר נפגע מטיפולים כימיים, כגון צביעות מרובות או החלקות שיער וכן להבראת השיער והחזרת הברק והמגע המשיי. בשיטה זו משתמשים במסכת קרטין, אותה מורחים על השיער למשך מספר שעות ושוטפים היטב.

החלקה צרפתית

החלקת שיער צרפתית דומה להחלקה יפנית אך נחשבת לעדינה יותר ומתאימה גם לשיער דק, עבה או צבוע.

החלקה חימר

החלקת שיער חימר מיועדת לשיפור מראה שיער יבש ופגום, שאינה עושה שימוש בפורמלין ומאפשרת להשיג תוצאות המחזיקות מעמד לחודשים רבים.

החלקה ברזילאית

החלקת שיער ברזילאית נחשבה לשיטה יעילה להחלקת שיער אשר התאימה גם לבעלות שיער בהיר, אולם בשיטה זו השתמשו בחומרים המכילים פורמלין, ובשנים האחרונות חומר זה נאסר לשימוש על ידי משרד הבריאות.

החלקה אמריקאית

בהחלקת שיער אמריקאית משתמשים בחומרים אשר חודרים לסיב השערה, אולם מבין תרכובות החומרים השונות, שיטת ההחלקה האמריקאית אשר אושרה על ידי משרד הבריאות, היא החלקת משי.

לקביעת תור לאבחון השיער וייעוץ לגבי שיטת ההחלקה שתתאים במיוחד לשיער שלך את מוזמנת לפנות להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטבלה, ונשמח לחזור אליך בהקדם.