החלקה אורגנית חסרונות ויתרונות

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

חולמת להתעורר כל בוקר עם שיער חלק שאינו מצריך תחזוקה רבה? אחת משיטות ההחלקה המבוקשות ביותר בשנים האחרונות זוהי החלקת שיער אורגנית, אולם חשוב שתדעי שלהחלקה אורגנית יש חסרונות ויתרונות. מהי בעצם החלקה אורגנית? בכל החלקת שיער עושים שימוש בתרכובת חומרים כזו או אחרת. משמה של השיטה אפשר להתרשם כי החלקה אורגנית מתייחסת לתרכובת חומרים טבעיים בלבד, אולם למעשה השם מטעה. בתרכובת החומרים המשמשים להחלקה אורגנית קיימים גם חומרים כימיים פעילים, אולם חומרים אלו אינם רעילים כמו גופרית או פורמלין. בנוסף, התרכובת מועשרת בוויטמינים, מינרלים וחלבון המיועדים לחזק את השיער ולהקנות לו מראה בריא.

החלקה אורגנית חסרונות ויתרונות - המומחים להחלקות שיער החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

לאיזה שיער מתאימה החלקה אורגנית

בניגוד לשיטות החלקה אחרות, אנו ממליצים על החלקה אורגנית לכל סוגי השיער. בשל שיטת ההחלקה הייחודית ותרכובת החומרים המעשירה, החלקה אורגנית לשיער היא בעלת אפקט שיקומי אשר מחזיר לשיער את הברק והלחות ולכן בכל הקשור להחלקה אורגנית המלצות (קישור לדף החלקה אורגנית המלצות) רבות ניתנות על ידינו. עם זאת, חשוב לנו שתדעי שלא מדובר בשיטת קסם אלא בטיפול שיש לו יתרונות וחסרונות.

היתרונות של החלקה אורגנית

חלק מן היתרונות של החלקה אורגנית הזכרנו קודם:

  • היתרון הראשון זו תרכובת החומרים הייחודית, אשר אינה מכילה חומרים רעילים. המשמעות היא שלא תחושי צריבה בקרקפת או בעיניים וגם לא יהיה ריח רע של נפט במהלך הטיפול.
  • יתרון נוסף זה האפקט השיקומי של הטיפול, אשר מלבד החלקה מחזיר לשיער גם ברק ולחות. עוד יתרון משמעותי הוא שהטיפול מתאים לכל סוגי השיער, ללא קשר לעובי השערה או גוון השיער, וגם לנשים עם שיער צבוע.
  • יתרון נוסף הוא שניתן לשחות בבריכה ובים ללא חשש, גם לאחר טיפול החלקה אורגנית לשיער והתוצאות של הטיפול נראות לעין למשך תקופה ארוכה

החסרונות של החלקה אורגנית

למרות היתרונות הרבים, חשוב להבין שהחלקה אורגנית אינה נטולת חסרונות. כאשר מדובר בהחלקה אורגנית חסרונות שונים צריכים להילקח בחשבון:

  • מי שעוברת החלקה אורגנית, המוכרת גם בשם החלקה ביו אורגנית או החלקה אורגנית OXO, תצטרך להגיע מדי מספר חודשים לטיפולי החלקה של השורש החדש שצמח .
  • עוד חיסרון פחות מוכר הוא שהטיפול יכול לקחת מספר שעות. לכן, כאשר את מתקשרת לקבוע טיפול החלקה אורגנית, כדי שתפני לעצמך ביומן זמן ותבואי מוכנה למשך הטיפול הארוך כ3-4 שעות
  • לסיום, כדאי לדעת שתרכובת החומרים המשמשת להחלקה אורגנית, מכילה גם חומצה ולכן הטיפול עלול להבהיר מעט את השיער. אם יש לך שיער צבוע בגוונים בהירים או שאת בלונדינית מטבעך, אין סיבה לדאגה, אך זוהי כן נקודה שצריך לקחת בחשבון במידה ושיערך כהה.
  • חיסרון נוסף הוא שישנם מקומות המתיימרים לבצע טיפולי החלקה אורגנית, אך למעשה משתמשים בחומרים פעילים חזקים שלא קיבלו אישור ממשרד הבריאות ולכן חשוב מאד להיזהר ולבדוק אצל מי אתן עוברות את הטיפול. לחוויית טיפול אמינה ובטוחה, אנו מזמינים אותך לקבוע אצלנו תור ולהתרשם מהרמה המקצועית הגבוהה והיחס האדיב.
מחיר החלקה אורגנית

אחת השאלות הקבועות שאנו נשאלים היא אודות החלקה אורגנית מחיר טיפול ראשוני ומחיר טיפולי תחזוקה. התשובה היא שהמחיר משתנה, בהתאם למצב השיער ואורכו, אך התעריף נע סביב1,000-1,800 ₪ להחלקה ראשונית ו- 1,000-1,400 ₪ לטיפולי החלקת שורש.

מעוניינת לקבל הצעת מחיר להחלקה אורגנית? תוכלי ליצור קשר עם המומחים להחלקות שיער  דרך הטלפון בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר את פרטייך בטופס, ואנו נדאג לחזור אלייך בהקדם.