איך עושים החלקה יפנית

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מתלבטת איזה סוג של החלקת שיער לעשות? החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקת משי או החלקה יפנית? החלקה יפנית הינה אחת השיטות הנפוצות ביותר להחלקת שיער. בואו ללמוד קצת על התהליך, איך עושים החלקה יפנית איכותית?
החלקה יפנית כמו גם החלקה אורגנית ושיטות החלקת שיער אחרות הקיימות היום הפכו לנפוצות עד מאוד. נשים רבות מאסו בעיסוק המתמיד בשיער והחליטו לקחת את הגורל לידיים ולהתחיל ליהנות משיער נוח, ובעיקר שיער שנראה טוב ויפה כל הזמן ללא מאמץ.

החלקה יפנית יתרונות וחסרונות - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה השלבים של החלקה יפנית?

אוקי, אז החלטת שאת רוצה לעשות החלקה יפנית,

  • קודם קחי לך ערב פנוי, אולי עדיף בוקר או אחר הצהריים פנוי לכמה שעות, שכן, החלקה יפנית עשויה להימשך עד 5 שעות במספרה, כולל מנוחה והמתנה לחומרים שיפעלו ויתנו את תוצאה הרצויה.
  • אחרי שפנית את הזמן, הדבר הראשון שמעצב השיער שלך יעשה הוא למרוח חומרים פעילים העשויות ממספר כימיקלים ייעודיים לשיער שלך על מנת שהם יתחילו בפירוק יסודי של מבנה השיער שלך בצורה עמוקה מאוד, עד כדי כך שמולקולות השיער שלך יופרדו, וזאת כדי לטשטש כל צורה של מבנה קודם שהיה קיים בשיער שלך קודם לכן, ומביא את השיער לרמת של גמישות מיוחדת מאוד שמאפשרת את ההתקדמות בשלבים הבאים. אז בשורה התחתונה, עד כה, חומרים כימיים מפרקים לך את המבנה של השיערה.
  • אחרי שסיימנו עם פירוק השיערה, כעת ניתן להתחיל לתמרן את השיערה כפי שאנחנו רוצים. זאת אומרת שיש למעצב השיער את היכולת ליישר את השיער ולהנציח את המראה הישר ללא כל התנגדות של המבנה הקודם שהיה בשערך. לכן, זה הזמן שמעצב השיער יעשה לך החלקה באמצעות מחליק שיער, יחד עם טמפרטורה גבוהה. כשתסתכלי כעת במראה תראי בדיוק את מה שחלמת עליו.
  • לסיום, על מעצב השיער לוודא שהמצב החדש יישמר, אחרי שהשיער עבר תהליך כל כך ארוך ומורכב של פירוק ויישור מחדש. בחלק זה על מעצב השיער להשתמש בחומרים כימיים משלימים שישמרו על התוצאה לאורך זמן רב, וכן ישחזרו את החיוניות שהייתה לשיער לפני תהליך היישור ובדרך כלל אף יותר מזה. כך תקבלי מראה של שיער ישר אך בריא ומרהיב.

התקשרי עוד היום לצוות המומחים להחלקות שיער בטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים ליצירת קשר דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך ולענות לכל שאלותייך!