החלקות שיער מומלצות

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

הסוד לביצוע החלקת שיער מוצלחת ובטוחה, הוא לפנות למעצב שיער מקצועי ואמין, אשר יודע איך להתאים את שיטת ההחלקה לכל לקוחה ובאילו חומרים מותר להשתמש.
טיפולי החלקת שיער נחשבים לטיפולים מבוקשים במספרות רבות. אולם, לא כולן מודעות לכך שביצוע לא נכון של שיטת ההחלקה או שימוש בחומרים מסוימים, עלול לגרום לנזק ולהוות סכנה בריאותית. לכן כדאי להכיר את השיטות להחלקות שיער מומלצות.

סוגי החלקות שיער - המומחים להחלקות שיער, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקה יפנית

החלקה יפנית מתאימה לנשים בעלות שיער מתולתל או מקורזל, שלא עבר טיפולי כימי לפני כן או צביעת שיער. שיטה זו נחשבת לאחת משיטות ההחלקה הקבועות המומלצות. שיטה זו פותחה ביפן על ידי מדענית בשם יוקו ולכן מכונה גם בשם החלקת יוקו או יוקו סיסטם. העיקרון של החלקת שיער יפנית מבוסס על החדרת חומרים לתוך השערה במטרה להשפיע על המבנה הפנימי ולשקם אותו. התוצאה היא שיער חלק, מבריק ורך למגע בטיפול חד פעמי. תרכובת החומרים אותה מורחים על השיער מכילה מינרלים, וויטמינים, קרטין ומי זהב, וחשוב לוודא שמורחים על השיער חומרים של חברה להחלקת שיער שקיבלה את אישור משרד הבריאות, ללא חומרים מסוכנים כמו פורמלין. אמנם לשיטת החלקה יפנית מחיר גבוה יחסית, אך התוצאות הן מרשימות והטיפול נחשב לבטוח כאשר הוא מבוצע בידיו של מעצב שיער מקצועי ומנוסה.

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית מזכירה מעט החלקת שיער יפנית, אך מקורה בחברת לוריאל הצרפתית והיא גם נחשבת לעדינה יותר. גם החלקה זו היא החלקת שיער קבועה, והיא מתאימה לכל סוגי השיער מלבד שיער פגום. יתרון נוסף בהחלקת שיער צרפתית זו היכולת לשמור על הנפח הטבעי של השיער, בניגוד להחלקה יפנית שם השיער הופך למקלות ישרות. החלקה צרפתית מבוססת על תרכובת חומרים שאינה אמורה להכיל פורמלין ולכן נחשבת למומלצת ובטוחה.

החלקת אינברטו

החלקת שיער אינברטו שייכת לקבוצת החלקות אורגניות ללא פורמלין. החיסרון של שיטה זו הוא שהיא משיגה תוצאות זמניות בלבד, אך היא בכל זאת נחשבת למומלצת בשל מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא שמדובר בטיפול בטוח, אשר קיבל את אישור משרד הבריאות. הסיבה השנייה היא שהחלקת שיער אינברטו מתאימה כמעט לכל סוגי השיער, כולל נשים בעלות שיער פגום. תרכובת החומרים אותה מורחים על השיער מכילה קרטין וחומרים המשקמים את מראה השערה ומחזירים לה את הלחות והברק.

החלקת שיער ללא פורמלין

החלקת שיער ללא פורמלין הוא שם כללי למספר שיטות החלקה, בהן עושים שימוש בתרכובת חומרים שאינה מכילה פורמלהיד או פורמלין. פורמלין הוא חומר אשר נבדק ונמצא מסוכן לשימוש על ידי משרד הבריאות, לא רק לשיער עצמו אלא גם לבריאות הכללית. החלקת שיער ללא פורמלין נחשבת למומלצת, אך פורמלין אינו החומר הכימי היחידי הנחשב למסוכן. ישנם חומרים נוספים כמו גופרית ואמוניה, היכולים לגרום נזק בלתי הפיך.
לכן, חשוב לפנות למספרה מקצועית או למעצב שיער אמין ומומלץ, אשר לא יתפשרו על בטיחותך, וישתמשו אך ורק בחומרים אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות.

מה לגבי החלקת שיער ביתית?

נשים רבות קונות באופן עצמאי תכשירים להחלקת שיער ביתית, ברשתות הפארם או דרך האינטרנט, במטרה לחסוך את העלויות הגבוהות של טיפולי החלקת שיער. תכשירים אלו יכולים לשפר את מראה השיער ולהשיג תוצאות מרשימות, אך חשוב לקרוא בדיוק את רשימת הרכיבים כדי לוודא שאת לא מורחת על שיערך חומרים רעילים או לא בטוחים.

מעוניינת לקבל מידע נוסף אודות שיטות החלקת שיער מומלצות? אנו צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט מזמינים אותך לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך לתיאום תור ופגישת ייעוץ בהקדם.