שוקלת לעבור החלקת שיער במספרה? 5 טיפים שכדאי לשים לב אליהם

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מי שחושבת לעבור החלקת שיער אצל מעצב שיער צריכה לשים לב להרבה מאוד פרטים, להלן כמה 5 טיפים מרכזיים שיסייעו לך לשים לב לדברים המהותיים באמת.

שוקלת לעבור החלקת שיער במספרה? 5 טיפים שכדאי לשים לב אליהם - המומחים להחלקות שיער

טיפ 1 – בדקי באיזה חומרים משתמש מעצב השיער שלך לצורך החלקת השיער

כידוע, החלקות זה כסף טוב, בסך הכל עבודה של מספר שעות והתוצאות תמיד חלקות (לפחות בהתחלה), לכן לא פלא שהרבה מאוד מעצבי שיער שמחים לבצע החלקות ללקוחות שלהם. כחלק מהניסיון להוזיל עלויות ולא להסתבך עם שיטות החלקה מורכבות ומתוחכמות רבים עושים שימוש בחומרים פעילים מסרטנים המזיקים הן ללקוחות והן למעצב השיער. כולל צריבה בעיניים בזמן ההחלקה, קשיי נשימה, ומסבירים שזה נורמלי. זה לא נורמלי, אפשר לעצב שיער ולהחליק אותו בלי לחנוק את הלקוחות ולגרום להם לסבול מחומרי הפורמלין על סוגיהם השונים. חפשי מעצב שיער שעובד עם חומרים שאינם מסוכנים לבריאות ובאישור משרד הבריאות הישראלי.
אצלנו ברשת המספרות של המומחים להלקות שיער קיימת מערכת יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות שיער. תפקידה של מערכת יניקת אדים זו היא לשאוב את האדים הרעילים שהצטברו במספרה ולפלוט אותם החוצה על ידי מערכת יניקה מקצועית וחדשנית. זאת, כדי שקהל לקוחותינו יוכלו לנשום אוויר נקי ככל הניתן.

טיפ 2 – מה המצב של השיער שלך

במידה והשיער שלך עבר כבר טראומה אחת או שתיים בחייו, כדאי שתשימי לב שמעצב השיער יודע את זה ומטפל בשערך בהתאם. לא כל סוגי החלקות השיער מתאימות. יש סוגי החלקות לשיער רגיל ויש סוגי החלקות לשיער מובהר המחייב התייחסות מיוחדת ולא יתאימו לו החלקות כמו: החלקת שיער יפנית או החלקת שיער אורגנית בהתאם למצב השיער שלהם, תלוי צבע ותלוי מצבו הבריא.

טיפ 3 – למדי איזה סוג החלקת שיער הכי מתאים לשיער שלך

יש שיטות החלקה כגון שיטת החלקה יפנית או שיטת החלקה אורגנית או שיטת החלקת שיער משי, וכן שיטות רבות נוספות, ניתן למצוא מידע על כל אחת מהשיטות ולהבין מה בדיוק ההשלכות של כל אחת מהן.

טיפ 4 – עושה החלקת שיער? תפני את היום!

כשאת באה למספרה, עלייך לבוא רגועה ובלי לחץ. החלקה יכולה לקחת מספר שעות, עדיף שתגיעי כשאין לך מחויבות ולחץ להגיע למקום אחר לאחר המספרה.

אל תשכחי שאת הולכת לחסוך כחצי שעה כל בוקר בטיפול בשיער המתולתל והמאתגר שלך, חפשי סירטוני כושר או מתכונים לארוחת בוקר נפלאה, הגיע הזמן להשקיע בדברים חשובים באמת. מעוניינת לעבור החלקת שיער? רוצה להיות רגועה שהשיער שלך בידיים טובות? צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בטלפון 077-997-8822 או באמצעות האתר ונשמח לקבוע לך פגישת ייעוץ והדרכה.