מערכת יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות השיער

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!
החלקה אורגנית - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

היום יותר מתמיד טיפולי היופי הפכו לעניין שבשגרה, המודעות והנגישות מניעים נשים וגברים באופן קבוע למכוני היופי ולמספרות. כמובן שתוצאת הטיפול חשובות אבל גם התהליך חשוב ורצוי שיהיה נעים, מזמין ובריא.
צביעת השיער, החלקת שיער ופעולות כימיות נוספות שנשים וגברים רבים מבצעים מדי יום במספרות ובמכוני יופי, טומנות בחובן לעיתים קרובות אי נעימות וסכנה לבריאות בשל ריחות האדים הרעילים של האמוניה וחומרים נוספים.

איך עובדת מערכת יניקת אדים רעילים

בסניפי רשת המספרות של אריק מאיוסט: יורדי הסירה 10, ת”א וצאלון 21, מודיעין מותקנת מערכת ליניקת אדים כימיים רעילים הנוצרים כתוצאה מגיהוץ השיער בתהליך החלקת השיער וערבוב של חומרים ותמיסות כימיות שונות במספרה.
תפקידה של מערכת יניקת אדים זו היא לשאוב את האדים הרעילים שהצטברו במספרה
ולפלוט אותם החוצה על ידי מערכת יניקה מקצועית וחדשנית. זאת, כדי שקהל לקוחותינו יוכלו לנשום אוויר נקי ככל הניתן.

מערכת יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות השיער

חווית העבודה, בריאות צוות העובדים ובריאות קהל לקוחותינו , כל אלה, בעלי חשיבות עליונה ובסדר עדיפות עליון ברשת המספרות אריק מאיוסט. לכן הותקנו בכל סניפי הרשת מערכות יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות שיער. פתרון טכנולוגי זה מבטיח שמירה על איכות סביבת העבודה ובריאות העובדים והלקוחות, אנו פועלים במרץ רב בכדי לשמור על סטנדרט עבודה גבוהה.
אנו ברשת המספרות אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער פועלים ועושים את המיטב על מנת לספק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר תוך הקשבה והבנה ברורה לצרכים האישיים והמשתנים מלקוח ללקוח.

המספרה של אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער - החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

אם גם את מעוניינת לקבוע תור להחלקת שיער אצל המומחים להחלקות שיער, ורוצה להבטיח מספרה איכותית המקפידה לשמור על בריאות קהל הלקוחות וקהל העובדים שלה. אנו מזמינים אותך לרשת המספרות של אריק מאיוסט, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים בטופס ונציגינו יחזרו אליך במהרה.