החלקת קראטין

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כל מה שרצית לדעת על החלקת שיער קראטין מחיר הטיפול וסוגי השיער להם מתאימה שיטת החלקה זו.
לפני שנסביר כיצד מבוצע טיפול קראטין, נפרט מעט אודות הקראטין עצמו. הקראטין הוא חלבון אשר נמצא ברקמות שונות בגוף, כמו העור, הציפורניים והשיער. לחלבון זה יש תפקידים שונים וביניהם גם סגולות רבות בתחום טיפוח הגוף. זו הסיבה שחומר זה מהווה מרכיב בתכשירים קוסמטיים רבים, כמו מסכת קרטין. בין היתר, משמש הקראטין כחומר להחלקת שיער.

החלקת קראטין - המומחים להחלקות שיער החלקה אורגנית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

טיפול קראטין

בין תכונותיו הרבות, משמש הקראטין בשיער כדי לשמור על רכותו וגמישותו והוא גם אחראי לברק השערה. לכן, חומר זה נחשב לאידיאלי להחלקת שיער וטיפולי שיער משקמים.
טיפול קרטין לשיער זוהי למעשה שיטת החלקה עדינה, בה החומר אינו חודר לתוך השערה עצמה אלא מצפה את החלק החיצוני שלה וכך משפר את המראה. ישנם תכשירים באמצעותם ניתן לבצע גם החלקת קראטין ביתית, אולם בעיקרון החלקת שיער מקצועית נעשית במספר שלבים.
איך עושים החלקת קראטין? בשלב הראשון חופפים היטב את השיער ומייבשים אותו באמצעות מכשיר פן. לאחר מכן, מתחילים למרוח את חומר הקרטין על השערות עד שכל השערות מכוסות . השלב הבא הוא להמתין עם החומר על השיער למשך 40 דקות לאחר
מכן מייבשים אותו בפן וחופפים לאחר 48 שעות . חשוב לדעת שלטיפול החלקת קראטין יתרונות וחסרונות. היתרונות הם כאמור, היכולת לשקם את השיער ומראהו בדרך קלה ופשוטה. בנוסף, מבין שיטות ההחלקה השונות, מחיר הטיפול נחשב לזול. החיסרון הוא שמדובר בטיפול זמני שלא משיג תוצאות קבועות כמו החלקה יפנית. חיסרון נוסף בטיפול קרטין לשיער הוא שחפיפות מרובות יכולות להפחית את אפקט הטיפול.
ניתן גם לבצע טיפול קראטין לשיער ללא החלקה, אלא למטרות שיפור מראה השיער ושיקומו, ואז אין צורך בפן או במחליק שיער.

החלקת קראטין ללא פורמלין

לצערנו ישנם מקומות המציעים שירותי החלקת קראטין, כאשר בפועל תרכובת החומרים בה הם משתמשים לביצוע הטיפול מכילה פורמלין. פורמלין הוא חומר כימי חזק, אשר במינונים מסוימים יכול לגרום לנזק לשיער ולבריאות הגוף. משרד הבריאות אסר על השימוש בפורמלין כחומר להחלקת שיער בשל שיקולי בטיחות.
ההמלצה שלנו היא לבחור היטב את המקום בו את מבצעת את טיפול ההחלקה. אצל המומחים להחלקות שיער תוכלי להיות בטוחה שהטיפול הוא אכן החלקת קראטין ללא פורמלין, ומבוצע באמצעות חומרים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקת קרטין

החלקת קראטין ללא פורמלין מתאימה לכל סוגי השיער, כולל נשים אשר סובלות משיער יבש או פגום. אם שיערך איבד את הברק והלחות הטבעית שלו בשל צביעות שיער רבות, תוכלי ליהנות גם מהיתרונות המשקמים של מסכת קרטין, לצד החלקת השיער.

החלקת קראטין מחיר

אם זהו הטיפול הראשון שלך, את בוודאי מעוניינת לברר אודות החלקת קראטין מחיר לטיפול. התשובה היא שטווח המחירים נע בין 900-1,500 ₪, תלוי במצב השיער ובאורכו. ככל שהשיער ארוך יותר, כך מחיר החלקת קראטין יהיה גבוה יותר. באופן דומה, אם השיער פגום במידה גבוהה ויש צורך בכמות ניכרת של חומר קרטין כדי לשקם אותו, המחיר יעלה בהתאם.
כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ולהתרשם מהרמה המקצועית של הצוות, מתיק העבודות ומהתוצאות המוכחות.

מעוניינת להגיע לטיפול החלקת קראטין בפעם הראשונה? צריכה לחזור על הטיפול כדי לשמר את התוצאות? צוות המומחים להחלקות שיער ישמחו להעניק לך טיפול מסור ומקצועי. ניתן לתאם תור באמצעות הטלפון, או דרך השארת פרטים באתר, ונדאג לחזור אלייך בהקדם.