טיפול קראטין

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

את בוודאי מכירה את המושג "החלקת קרטין לשיער" ושמעת עליו רבות, אך האם ידעת שניתן לבצע טיפול קרטין לשיער ללא החלקה?
מבין כל שיטות החלקות שיער הקיימות כיום, אין ספק שאחת השיטות המוכרות והמבוקשות ביותר זוהי החלקת קראטין ללא פורמלין. מבחינת סיכון בטיפול החלקת שיער קראטין משרד הבריאות מדגיש שיש להשתמש אך ורק בתכשירים אשר נבדקו ואושרו מבחינה בטיחותית, ואינם מכילים חומרים מסוכנים כמו פורמלין. אין הרבה שיטות החלקה אשר נחשבות לבטוחות וזהו אחד היתרונות הגדולים בהחלקת שיער קראטין. יתרונות נוספים הם שחומר הקראטין אינו חודר לעומק השערה ולא משנה את המבנה הפנימי שלה, כך שלא נוצר שינוי בלתי הפיך. למעשה הקראטין הוא חלבון אשר עוטף את השיער מבחוץ ומשווה לו מראה גמיש, מבריק ונעים למגע.

טיפול קראטין - המומחים להחלקות שיער החלקה אורגנית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מסכת קרטין

איך עושים החלקת שיער קראטין? באופן כללי הטיפול מחולק למספר שלבים, כאשר בשלב הראשון, לאחר שהשיער מוכן לטיפול, מורחים היטב מסכת קרטין באופן כזה שהחומר יצפה את כל השערות מלמעלה ועד למטה. לאחר מכן יש להמתין בין 40-50 דקות ואז לשטוף היטב את השיער. מסכת קרטין אמורה להכיל בעיקר קרטין, ללא חומרים פעילים נוספים או לפחות לא במינון גבוה, וישנן גם חברות המציעות מסכת קרטין למי שמעוניינת לבצע החלקת קראטין ביתית.

טיפול קרטין לשיער

למרות הקישור המידי בין קראטין להחלקת שיער, למעשה ישנו טיפול קרטין לשיער ללא החלקה. בזכות התכונות הייחודיות של חלבון הקרטין, טיפול קרטין לשיער מיועד גם לשיקום שיער פגום. שיער פגום יכול להיווצר מסיבות שונות כמו גנטיקה, חשיפה מרובה לשמש, צביעות חוזרות ונשנות של השיער, ביצוע לא מוצלח של החלקת שיער, תזונה לקויה ושימוש בתכשירי שיער לא איכותיים.

לאיזה סוג שיער מומלץ לעשות טיפול קראטין?

אחד היתרונות הגדולים בטפול קרטין לשיער, זו העובדה שהוא מתאים לכל סוגי השיער. עם זאת התוצאות יהיו מרשימות יותר בנשים אשר להן שיער בהיר, צבוע, יבש או חסר ברק. מסכת קרטין איכותית תצפה את השכבה החיצונית של השיער ותעשיר אותו בחלבון והתוצאה תהיה שיער במראה בריא ונעים למגע.

טיפול קרטין לשיער ללא החלקה

כאמור, ניתן לבצע טיפול קרטין לשיער ללא החלקה, אלא רק בתור טיפול משקם. עם זאת, חשוב לדעת שבין אם מדובר בטיפול החלקת שיער קרטין או טיפול קרטין לשיער למטרות שיקום, התוצאות הן זמניות ועתידות לחלוף לאחר מספר חודשים. זהו אחד החסרונות של טיפול קרטין לשיער, מכיוון שהוא מחייב לשוב לטיפולים נוספים. עם זאת, יש נשים אשר רואות בכך דווקא יתרון, מכיוון שהטיפול אינו גורם לתוצאה בלתי הפיכה.

היכן עושים החלקת שיער קרטין?

לגבי החלקות שיער והחלקת קראטין משרד הבריאות נוקט עמדה ברורה ומפרסם מעת לעת רשימה של תכשירים ותמרוקים שאינם מאושרים לשימוש. כדאי לעקוב אחר הפרסומים כדי לוודא שהמספרה אליה את הולכת לא משתמשת בחומרים לא בטוחים, אשר יכולים לגרום לנזק לטווח הקצר ולטווח הארוך.
למען השקט הנפשי שלך, חשוב מאד לפנות למספרה מקצועית, אמינה ומומלצת המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט, אשר מבצעת החלקת קראטין ללא פורמלין ועם תכשירים אשר נבדקו ואושרו לשימוש. זה בדיוק מה שתמצאי אצלנו. מלבד נושא הבטיחות, הצוות המקצועי שלנו מיומן ובעל ניסיון בטיפול קרטין לשיער ובתום הטיפול תוכלי לראות תוצאות מידיות ומרשימות במיוחד.

פרטים נוספים אודות החלקת שיער קרטין וטיפול קרטין לשיער ללא החלקה, תוכלי לקבל אצל המומחים להחלקות שיער. חייגי עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822 או השאירי פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך עם המידע המלא.