טיפים מנצחים לשיער מטופח אחרי החלקה אורגנית

להזמנת החלקה אורגנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

יש היום שיטות שונות להחלקת שיער, אבל נדמה שיש כוכבת אחת בלתי מעורערת. החלקה אורגנית הפכה ליעד מועדף על נשים רבות, בעיקר משום שהיא מכילה רכיבים טבעיים. זאת בהשוואה לחלופות אחרות שבהן נעשה שימוש בכימיקלים שונים ומשונים. עם זאת, נשים רבות רוצות לשמר את התוצאה, ליהנות ממנה לאורך זמן ולשמור על השיער שנראה כעת חלק ומטופח בכל רגע נתון. איך עושים את זה?

טיפים מנצחים לשיער מטופח אחרי החלקה אורגנית מבית המומחים להחלקת שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

1 – אין בריכה אחרי החלקת שיער אורגנית

ישנם מפגעים שונים שמסבים לשיער בעיקר נזק, וזה נכון עוד יותר לאחר ביצוע החלקה לשיער. כלור הוא דוגמה מצוינת למפגע מהסוג הזה, וכדי להימנע ממנו מומלץ להתרחק מבריכת השחייה, בוודאי בסמוך למועד ההחלקה. גם למלח שנמצא בריכוז גבוה יחסית במי הים יש השפעה דומה, ועוד לא אמרנו מילה על השמש שעובדת בישראל שעות נוספות. בקיצור, אחרי החלקת שיער אורגנית כדאי להימנע ממה שעשוי לפגוע בתוצאה הנהדרת ובלוק המושלם.

2 – שימוש בשמפו ייעודי לשיער שעבר החלקה

זה הזמן להיפרד מהשמפו ששירת אותנו נאמנה בימים שבהם השיער ממש לא הסתדר מעצמו. עכשיו, עם החלקת שיער ומראה מוקפד, גם התכשירים שבהם אנחנו משתמשות יכולים להשפיע על התוצאה ועל תוחלת החיים שלה. אם כן, זה הזמן להצטייד בשמפו ייעודי המותאם לשיער שעבר החלקה אורגנית, וכן להכיר את מסכת השיער שתשלים את המלאכה.

3 – חפיפת השיער בתדירות גבוהה

בלי ההחלקה אולי שרדת עם שתי חפיפות בשבוע (במקרה הטוב), אבל אחרי החלקה אורגנית התמונה מעט משתנה. כעת מומלץ להקפיד על חפיפה מדי שלושה ימים לפחות, עם תכשירים ייעודיים כאמור, וכן רצוי לייבש את השיער היטב לפני השינה. אם אפשר בלי מייבש שיער הרי זה משובח, והמגבת הפשוטה תעשה את העבודה במקומו.

4 – החלקה אורגנית וחידוש תקופתי

למען הסר ספק, החלקה אורגנית אצל המומחים להלקות שיער מבטיחה לנו תוצאה מופלאה למשך מספר חודשים, וברות המזל ייהנו ממנה בין 6 ל-8 חודשים. כדי להמשיך וליהנות מהמראה המטופח והמסודר הזה, מומלץ לבצע חידוש תקופתי של ההחלקה ולחזור אל הספר כדי לתחזק את התוצאה.

בכל מקרה, מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי המקצוע של המומחים להחלקות שיער, על מנת להחליט בצורה הטובה ביותר מתי כדאי לעשות חידוש להחלקה האורגנית, ובאילו חומרי טיפוח מומלץ להשתמש אחרי החלקת שיער. אצלינו ניתן לבצע מספר רב של החלקות שיער וביניהם החלקת קראטין, החלקת יפנית, החלקת משי, החלקת אינברטו ועוד. אתם מוזמנים לחייג אלינו לטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים ונציד מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.