החלקת קראטין אורגנית

להזמנת החלקת קראטין

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מחפשות שיטות לטיפול בשיער המתולתל או גלי? החלקת קראטין אורגנית תגרום לשיער שלכן להיראות במיטבו תמיד, וזה גם בטוח!
גם לכן נמאס מהשיער הנפוח? משיער לא מסודר ושוונצים שיוצאים בלי שרוצים? נמאס לכן להשקיע שעות רבות בטיפוח השיער מידי יום? עם החלקת קראטין אורגנית תוכלו לקבל שיער חלק ומרהיב, שיעניק לכם את המראה החלומי, מבלי להתאמץ בכל יום ולהשקיע זמן ארוך מאוד בטיפוח השיער, קניית תכשירים, ועמידה אינסופית מול המראה עם המייבש שיער והמברשת. פשוט לקום בבוקר, להתלבש ולצאת לעבודה.

החלקת קראטין אורגנית, המומחים להחלקות שיער - החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מהי החלקת קראטין אורגנית?

החלקת קראטין הינה סוג החלקה ייחודי המספקת את התוצאה הרצויה אך יחד עם זאת גם שומר על בריאות השיער, הקרקפת ועל הנשימה בזמן הביצוע. על כן, הוא מכונה קראטין אורגני. מדובר על חומרים פעילים ייחודיים אך אינם מהווים סכנה בריאותית כמו החומר הידוע הפורמלין. תהליך הביצוע הוא פשוט, חפיפת השיער ולאחר מכן מריחת החומר והחלקתו תוך שימוש בחומר הקראטין שתפקידו לשקם את השיער מהנזק שנגרם בחפיפה ולעצב אותו מחדש כשיער ישר וחלק בעל מראה מבריק. יש סוג נוסף של החלקה שאיננה קראטין, והיא גם החלקה אורגנית, אך זהו סוג אחר של החלקה. כאשר מדברים על החלקת קראטין אורגנית הכוונה בדרך כלל להחלקה זו בדיוק, האורגני הוא רק תיאור השמירה הבריאות.

היזהרו מהחלקות מזיקות

יש כיום עדיין מקומות שמבצעים החלקות שיער באמצעות חומרים מסוכנים. חומרים אלו בהחלט מביאים את התוצאה הרצויה של שיער חלק בדרך כלל, והם זולים יותר, אך אדי החומר עלולים לגרום לצריבה בעיניים, גירויים בנשימה, ובעור הקרקפת עצמה. חשוב שתשמרו על עצמכן ממעצבי שיער שלא מקפידים על בריאות הלקוחות וגם על בריאותם שלהם. כמו כן, חשוב לדעת שלעיתים החלקות אלו גורמים נזקים בלתי הפיכים, ולעיתים החלקה לא מקצועית מסבה נזק אדיר שלא ניתן לתקן לאחר מכן על ידי החלקה אורגנית.
הקפידו לשאול את השאלות הנכונות, בחרו רק מעצבי שיער מומלצים ובעלי ניסיון והגיעו לתוצאות הרצויות לכן מבלי לסכן את בריאותכן.

פרטים נוספים אודות החלקת שיער קרטין וטיפול קרטין לשיער ללא החלקה, תוכלי לקבל אצל המומחים להחלקות שיער.
חייגי עוד היום לטלפון מספר: 077-9978822 או השאירי פרטים דרך האתר, ונשמח לחזור אלייך עם המידע המלא.