החלקה יפנית יתרונות וחסרונות

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

נכון לשנת 2019, החלקה יפנית עדיין נחשבת לשיטת ההחלקה ותיקה והיא גם בין הטיפולים המבוקשים בקרב נשים בעלות שיער גלי או מתולתל. עם זאת, כדאי לדעת שלשיטה זו יש גם חסרונות.
טיפולי החלקת שיער יפנית, המכונה גם החלקת יוקו, היא שיטה בה משתמשים בתרכובת חומרים ייחודית אשר פותחה על ידי מדענית בשם יוקו ונמכרה לחברה היפנית מעבדות פייטן. הייחוד בתרכובת זו מתבטא בכך שהחומרים חודרים לתוך סיב השערה ומצליחים לשנות ולשפר אותה מבפנים, מבלי להכיל חומרים רעילים כמו פורמלהיד.

החלקה יפנית יתרונות וחסרונות - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקה יפנית משרד הבריאות

מבין שיטות ההחלקה השונות, את החומרים המשמשים לטיפול החלקה יפנית משרד הבריאות בדק ואישר לשימוש, כל עוד מדובר בסדרת התכשירים של יוקו סיסטם ובהחלקת שיער ללא פורמלין. הפורמלין (פורמלהיד) נבדק ונמצא כחומר מסרטן המזיק לבריאות, ובמקרים רבים נשים אשר עברו טיפולי החלקה עם חומרים המכילים פורמלין, חשו צריבה בקרקפת ובעיניים.
מעת לעת מפרסם משרד הבריאות רשימה של תמרוקים אסורים לשימוש, וחשוב לעקוב אחרי הפרסומים ולוודא שאינך עוברת טיפול החלקת שיער במקום אשר נעזר בחומרים אלו.

יתרונות החלקה היפנית

כאמור, החלקת שיער יפנית או החלקת יוקו, היא אחת משיטות ההחלקה היעילות והמבוקשות ביותר וזאת בשל יתרונותיה הרבים. מהם היתרונות של השיטה?

 • מדובר בשיטת החלקה קבועה.
 • סדרת החומרים של יוקו סיסטם מאפשר להשיג שיער חלק ומבריק במגע משיי.
 • לאחר הטיפול השיער נראה בריא וזוהר למשך זמן רב, ללא צורך בטיפולי החלקה נוספים אלא רק טיפולי חידוש.
 • לאחר מספר ימים, אין מניעה להיכנס לבריכה ולים ואין צורך לחשוש שזה יהרוס את תוצאות הטיפול.
 • טיפול החלקה יפנית מיועד כמעט לכל סוגי השיער ומצליח להשיג תוצאות מרשימות רק בבעלות שיער מתולתל במידה רבה.

חסרונות החלקה יפנית

למרות היתרונות הרבים שיש לשיטת ההחלקה היפנית, חשוב לנו שתדעי שקיימים גם חסרונות.

 • החיסרון הראשון זהו המחיר, בהשוואה לטיפולי החלקה אחרים, ידוע כי לטיפול החלקת שיער יפנית מחיר גבוה אשר יכול להגיע גם ל-2,000 ₪ ויותר.
 • חיסרון נוסף זו העובדה שמדובר בהחלקה קבועה, כלומר תוצאות הטיפול הן בלתי הפיכות.
 • כמו כן, אי אפשר לבצע את ההחלקה על שיער שעבר הבהרה ושיטה זו גם אינה מתאימה לשיער אשר עבר טיפולים כימיים.
 • עוד נקודה שחשוב שתדעי זו העובדה שיש צורך בטיפולי חידוש שורש, אשר גם כן עולים כסף. החלקת יוקו אמנם נחשבת לשיטת החלקה קבועה, אך השיער ממשיך לצמוח וכדי שהמראה של כלל השיער יראה חלק, חשוב להגיע לטיפולי חידוש בטווח אשר משתנה ממטופלת אחת לשנייה, לפי סוג השיער וקצב צמיחתו.
חידוש החלקה יפנית

איך עושים החלקה יפנית? ישנם למעשה שני שלבים אותם תצטרכי לעבור.

 • השלב הראשון זו ההחלקה עצמה והיא יכולה להימשך מספר שעות, בהתאם לאורך השיער ומידת הקרזול שלו.
 • השלב השני אלו טיפולי חידוש ההחלקה, אשר צריכים להתבצע אחת לחצי שנה ועד עשרה חודשים.
  חידוש שיער לאחר החלקה יפנית הוא למעשה ביצוע החלקה אך ורק על שורשי השיער שצמחו ולא מריחה חוזרת של החומר על השיער שכבר עבר טיפול. חידוש החלקה יפנית מצריך דיוק רב, סבלנות ומיומנות, אחרת יכולה להיווצר מצב של תלישת שיער.
  הנקודה החשובה ביותר בטיפולי החלקה יפנית, זה לדעת היכן מומלץ לבצע החלקות שיער. למרות שבהשוואה לטיפולי החלקת שיער אחרים, ידוע שלטיפול החלקה יפנית מחיר גבוה, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר.
לקביעת תור או קבלת מידע נוסף אודות טיפול החלקת שיער יפנית, את מוזמנת להשאיר פרטייך באתר המומחים להחלקת שיער או לחייג אלינו עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822, ונשמח לעמוד לרשותך!