המדריך המלא להחלקות שיער

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

החלקות שיער הפכו בשנים האחרונות לאחת מפעולות הטיפוח הנפוצות והפופולאריות ביותר, כאשר אינספור נשים בארץ ובעולם עוברות החלקת שיער על בסיס קבוע, אחת לתקופה מסוימת. עבור כל מי שמתעניינת בתחום, בין אם עברה החלקה מסוימת ובין אם לא, להלן המדריך המלא להחלקות שיער הכולל את החלקות השיער העיקריות הקיימות כיום בתחום, התכונות המאפיינות כל אחת מהן ועבור מי בדיוק היא מתאימה.
החלקות השיער השונות מבוססות על שימוש בחומרים מסוימים על מנת להשפיע על הקשרים הכימיים הקיימים בין שיערות הראש, במטרה להביא להשפעה על צורת השיער, ולהביאו לכדי צורה חלקה ואסתטית אשר תחזיק מעמד כמה שיותר זמן ובתנאים כמה שיותר מגוונים.

המדריך המלא להחלקות שיער – המומחים להחלקות שיער
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקת שיער אורגנית

החלקה אורגנית נחשבת לבלתי אגרסיבית יחסית (כלומר, ביחס לסוגי החלקות שיער אחרות), ובמסגרתה נעשה שימוש בחומרים אורגניים וטבעיים. החלקת שיער אורגנית מחזיקה מעמד לאורך זמן רב ונדרש לחדשה רק כאשר השיער עצמו גדל, כך שמדובר בפתרון טוב עבור מי שמחפשת טיפול טבעי, אורגני וארוך טווח.

החלקת שיער קראטין

בהחלקת שיער קראטין נעשה שימוש בחומר לעיצוב שיער המכיל חלבון קראטין. מדובר בהחלקה ארעית יחסית, אשר אינה מחזיקה מעמד זמן רב במיוחד והשפעתה על השיער נחשבת גם כן לבלתי אגרסיבית ביחס לסוגי החלקות שיער אחרות. ניתן למצוא גם החלקת קראטין אורגנית, בה התכשיר המכיל את הקראטין עשוי מחומרים טבעיים ואורגניים

החלקת שיער יפנית

החלקת שיער יפנית היא החלקה קבועה, בה השיער נשאר חלק לאורך זמן רב, ובאמצעות שימוש בשמפו ייעודי וחומרי טיפוח ייעודיים נוספים ניתן לשמרה לפרק זמן ארוך ביותר. סוג זה של החלקת שיער פותח על ידי חברה יפנית בשם "יוקו" (במקומות מסוימים תמצאו כי החלקה יפנית מכונה גם "החלקת יוקו") ומכאן מקור שמו. מכיוון שמדובר בתהליך אגרסיבי יחסית לשיער, חשוב במיוחד לבצעו במקום מקצועי בו ייעשה שימוש בחומרים איכותיים כמו אצל המומחים להחלקות שיער, ולא במקום בו ישתמשו בחומרים זולים אשר עלולים להביא להשפעה הרסנית על השיער.

החלקת משי

החלקת משי נחשבת לבטוחה וידידותית במיוחד לשיער, שכן נעשה בה שימוש בחומרים אשר אינם אגרסיביים או מסוכנים עבור שיערנו. עם זאת, חשוב לוודא במקרה זה כי החלקת שיער משי מתבצעת באמצעות שימוש בתכשירים אשר נושאים את אישור משרד הבריאות. גם במקרה זה מדובר בהחלקת שיער קבועה, המביאה פעמים רבות לתוצאות מרשימות במיוחד.

בעוד אלו הם סוגי החלקות השיער העיקריים, בנוסף קיימים כמובן סוגי החלקות שיער נוספים דוגמת החלקה ברזילאית, החלקה צרפתית ועוד. לפרטים נוספים והתאמה מדויקת של שיטת ההחלקה הטובה ביותר עבור השיער שלך מומלץ ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים. לקבלת ייעוץ אישי.