החלקה יפנית מחיר

להזמנת החלקה יפנית

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מבין כלל שיטות החלקת השיער, לטיפול החלקה יפנית מחיר הנחשב לגבוה. מה מיוחד בשיטת החלקה זו אשר הופך אותה למבוקשת ויקרה?
כאשר בוחנים את התעריפים של שיטות ההחלקה השונות, אין ספק שלטיפול החלקה יפנית מחיר גבוה יחסית, אשר נע בין 1500-3000 ₪. המחיר עצמו נקבע לפי מספר קריטריונים: כאשר בראש ובראשונה יש להתייחס למעצב השיער אשר מבצע את הטיפול ולרמת הניסיון והמיומנות שלו. ככל שמדובר במעצב ראש ידוע יותר ומומלץ, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.
בנוסף, ישנם שיקולים נוספים כמו אורך השיער של המטופלת וכמות החומר בה צריך להשתמש עד להשגת המראה הרצוי. מה מיוחד בהחלקת שיער יפנית אשר הופכת אותה לטיפול מבוקש בקרב נשים רבות, למרות המחיר הגבוה?

החלקה יפנית מחיר - המומחים להחלקות שיער החלקת אינברטו, החלקה משקמת והחלקה צרפתית

מה זה החלקה יפנית

החלקה יפנית, המוכרת גם בשם החלקת יוקו, היא שיטת קבועה להחלקת שיער. בשיטה זו משתמשים בתרכובת חומרים המכילה חומרים כימיים החודרים לסיב השערה ומשנים את המבנה הפנימי באמצעות פירוק קשרי קראטין. לאחר מכן, מפעילים על השיער חום כדי לבנות מחדש את הקשרים ולהשיג את המראה הרצוי. התוצאה היא שיער חלק במגע רך כמו משי, שנשים רבות חולמות עליו.

תהליך החלקה יפנית

איך עושים החלקה יפנית? החלקת שיער יפנית מבוצעת במספר שלבים, אצל מעצב שיער מומחה ובעל ניסיון בשיטת החלקה זו.

  • ראשית יש להכין את השיער למריחת החומר.
  • לאחר מכן מוודאים שהחומר עוטף היטב את השיער וממתינים כ 30-45 דקות.
  • כשהחומר מסיים את פעולתו שוטפים אותו היטב ומשתמשים במחליק שיער המפעיל חום על השיער.
    כיום ישנם מספר תכשירים של חברות שונות המשמשים להחלקה יפנית, אולם התכשיר הנפוץ ביותר הוא של יוקו סיסטם. יוקו סיסטם שייך לחברת פייטן היפנית, והוא מציע תרכובת חומרים ייחודית להשגת תוצאות קבועות ומרשימות.

למי מתאימה החלקה יפנית

אם את בעלת שיער מקורזל אך חולמת על שיער רך, חלק וגולש, ייתכן ואת מתאימה לטיפול החלקת יוקו. כיצד תדעי? לשם כך חשוב להתייעץ עם מעצב השיער שלנו, אשר לו ניסיון רב והוא יוכל לבחון את שיערך, לשאול אותך מספר שאלות ועל סמך המידע שיתקבל להכריע האם הטיפול מתאים לך או לא מומלץ.
בעיקרון, החלקה יפנית יוקו מתאימה לנשים בעלות שיער מתולתל או מקורזל, שלא עבר טיפול כימי בעבר. נשים אשר צבעו לאחרונה את השיער לא יוכלו לעבור את ההחלקה ויצטרכו להסתפק בשיטות החלקה אחרות, כמו החלקת קראטין או החלקה אורגנית. במידה וחשוב לך לצבוע את השיער, תצטרכי להמתין עם הצביעה מספר שבועות לאחר טיפול ההחלקה היפנית.

איך מתחזקים החלקה היפנית?

החלקת יוקו משנה את מבנה השיער ולכן ישנם כללים שחשוב להקפיד עליהם לאחר הטיפול. במשך יומיים לאחר החלקת שיער יפנית אין לשטוף את השיער או לחפוף ובמשך שבוע לא לאסוף את השיער לקוקו עם גומייה או קליפס. לאחר מכן יש להשתמש אך ורק בתכשירים המתאימים לשיער אשר עבר החלקה יפנית ברמת חומציות נמוכה.
מבחינת ייבוש השיער וביצוע פן, רצוי להפחית את השימוש ויש הממליצים גם לא לאסוף את השיער לשעות רבות.
נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון מבחינת תחזוקת שיער לאחר החלקה יפנית, אלו טיפולים משמרים. החלקה יפנית אמנם משיגה תוצאות קבועות, אך השיער ממשיך לצמוח ולכן חשוב להגיע למספרה כדי לבצע חידוש החלקה לשורשי השיער. חידוש השורשים חייב להתבצע בידיים מיומנות ובזהירות רבה, כדי למנוע פגיעה בשיער ונזק בלתי הפיך, אשר עלול להוביל לנשירת שיער.

למידע נוסף אודות החלקה יפנית והחלקת יוקו – תהליך החלקת שיער יפנית, לאיזה סוג שיער מתאימה החלקה יפנית, תחזוקה שוטפת של החלקת השיער ומחירים היכנסו לאתר המומחים להחלקות שיער. את מוזמנת ליצור קשר עם המומחים בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר את פרטייך ונשמח לעמוד לרשותך.