החלקת אינברטו מחיר

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

לאור המחלוקות הרבות שיש סביב נושא רמת הבטיחות של טיפולי החלקת שיער, בולטת החלקת שיער אינברטו כאחת השיטות המובילות והבטוחות. רוצה לדעת עוד?
בשנים האחרונות יש עלייה בטיפולי החלקת שיער. יותר ויותר נשים בעלות שיער יבש ופגום או שיער מקורזל, פונות למעצבי שיער כדי לעבור טיפולי שיער משקמים במטרה לצאת עם שיער חלק ומבריק. עם זאת, תחקירים שבוצעו ואזהרות שפורסמו על ידי משרד הבריאות, הובילו לחשיפת העובדה שבמקרים רבים שיטות ההחלקה יכולות לפגוע בשיער עצמו והחומרים בהם משתמשים עלולים להיות מסרטנים ומזיקים לבריאות. אחד החומרים שנמצאו כמסוכנים לשימוש בהחלקת שיער זהו הפורמלין. מסיבה זו, יש כיום מגמה לכיוון שיטות החלקה המבוססות על חומרים טבעיים לצד חומרים פעילים שנבדקו ונמצאו בטוחים. אחת מהשיטות האלו היא שיטת החלקה אינברטו.

החלקת אינברטו מחיר - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת אינברטו?

החלקת שיער אינברטו היא שיטה המשמשת להחלקת שיער בדרגות שונות, באמצעות חפיפה עם מרכך המכיל מינרלים וחלבון קרטין. החומרים מוחדרים לשיערה וממלאים את הרווחים שנוצרו עם הזמן וכך מתקנים את מבנה השערה. בשיטה זו מזינים את השיער ומחזירים לו את הלחות והברק.
החלקת אינברטו נחשבת להחלקה אורגנית ללא פורמלין, ולכן היא נחשבת לאחת משיטות ההחלקה. בנוסף, הטיפול אינו גורם לצריבה בעיניים או תחושת גירוי בקרקפת ואין פליטה של אדים רעילים לאוויר.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקת אינברטו?

החלקת אינברטו מתאימה לנשים שעברו החלקות בשיטות אחרות והן אינן מרוצות מן התוצאות. כמו כן, החלקת אינברטו מתאימה לבעלות שיער טבעי .
כאמור, החלקת אינברטו מאפשרת להחליק שיער בדרגות שונות, אך היא מתאימה גם לבעלות תלתלים המעוניינות לפתוח את התלתלים ולהקנות להם מראה בריא ומבריק.

החלקת אינברטו משרד הבריאות

החלקת אינברטו היא אחת מהחלקות קרטין אשר קיבלה את אישור משרד הבריאות. עם זאת חשוב לשים לב שיש שיטות שונות להחלקת שיער העושות שימוש בקרטין, ולא כל החלקה כזו היא החלקה אינברטו. לכן, לפני כל טיפול יש לוודא שהחומרים בהם משתמשים לביצוע ההחלקה מאושרים לשימוש ואינם מכילים חומרים כימיים מסוכנים.
איך תדעי אם החומרים מאושרים לשימוש? קודם כל תמיד אפשר לבקש לראות את החומר ולראות אם מופיע עליו אישור משרד הבריאות. בנוסף, החלקת אינברטו אשר קיבלה את אישור משרד הבריאות היא ההחלקה של חברת היירמטיקס, כך שניתן לחפש את לוגו החברה על התכשירים. ייחוד נוסף של חברת היירמטיקס זו העובדה שהם מציעים הדרכה למעצבי השיער, כיצד להשתמש בתכשירי החברה ולבצע החלקת שיער אינברטו בצורה בטוחה וטובה.

כמה עולה החלקת אינברטו

לאור כל היתרונות של טיפול החלקת אינברטו מחיר הטיפול מהווה את החיסרון היחיד. מחיר החלקת אינברטו יכול להגיע מעל ל-1,500 ₪, וזה אכן יקר. נשים רבות מנסות לעקוף את המחיר הגבוה באמצעות רכישת של מסכת קרטין לשימוש ביתי, אולם לא מדובר באותם חומרים וגם צריך ידע וניסיון בביצוע הטיפול עצמו.
כדי להגיע לתוצאות טובות, מרשימות וארוכות טווח, ולצאת עם שיער מבריק, חלק ורך למגע, מומלץ להשקיע בטיפול אצל מעצב שיער מקצועי, שעבר הכשרה ומקפיד להשתמש בחומרים מאושרים לשימוש בלבד ולבצע את הטיפול על פי הוראות היצרן, תוך התאמה מקסימלית לשיערה של הלקוחה.

מעוניינת לעבור החלקת שיער בשיטת אינברטו? רוצה להיות רגועה שהשיער שלך בידיים טובות? צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בטלפון 077-997-8822 או באמצעות האתר ונשמח לקבוע לך פגישת ייעוץ והדרכה.