החלקת שיער אורגנית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

יש לא מעט בלבול סביב החלקה אורגנית לשיער. לפי השם ניתן לחשוב שמדובר באחת משיטות החלקות שיער מומלצות, אך למעשה אין המלצה חד משמעית וחשוב להבין מדוע.
אז מה זה החלקת שיער אורגנית? החלקת שיער אורגנית היא שיטה להחלקת שיער המאפשרת גם שיקום של מראה השיער והשבת הברק, באמצעות שימוש בחומרים טבעיים המזינים את השיער. עם זאת, תרכובת החומרים המשמשת להחלקת שיער אורגנית אינה מכילה חומרים טבעיים בלבד, אלא עלולה להכיל גם חומרים כימיים פעילים. חומרים אלו מאפשרים להשיג תוצאות מרשימות הנשמרות למספר חודשים, אך על חסרונות השיטה נרחיב בהמשך.

החלקת שיער אורגנית - המומחים להחלקות שיער, החלקת קראטין, החלקה אמריקאית, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

החלקה אורגנית מחיר

כמו רוב השיטות להחלקת שיער, גם להחלקה אורגנית מחיר לא אחיד. טווח המחירים רחב ויכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים. מדוע יש הבדלים במחירים? הסיבה הראשונה היא שיש אפשרות לרכוש תכשירים כמו מסכת קרטין או מסכות שיער אחרות, המבטיחות החלקת שיער ביתית. במקרה כזה המחיר יהיה נמוך יחסית, אך גם לא כדאי להגביה ציפיות לגבי התוצאות שיתקבלו.
סיבה נוספת להבדלים במחירים זהו המקום בו עורכים את החלקת השיער. מעצבי שיער מומלצים ובעלי ניסיון כמו המומחים להחלקות שיער יגבו יותר עבור הטיפול מאשר מעצבי שיער בתחילת דרכם. את כלקוחה, צריכה לדעת שהחלקת שיער מכל סוג, כולל החלקה אורגנית, מחייבת סבלנות ודיוק רב בכל שלבי הטיפול, ולכן מחיר נמוך מדי יכול להעיד על חוסר ניסיון או שימוש בחומרים באיכות נמוכה.
עוד סיבה להבדלי המחיר זה מצב השיער של הלקוחה. אי אפשר להשוות טיפול החלקה אורגנית לאישה עם שיער קצר לטיפול באישה עם שיער ארוך, לא מבחינת משך הטיפול ולא מבחינת כמות החומר הנדרשת.
אם את מעוניינת לדעת כמה תעלה לך החלקת שיער אורגנית, אנו מזמינים אותך אלינו לפגישת ייעוץ ואבחון השיער, כדי שנוכל לתת לך מחיר מדויק.

החלקה אורגנית משרד הבריאות

אם את מתעניינת בטיפול החלקת שיער, את למעשה מצפה לצאת עם שיער חלק, רך למגע ומלא ברק. אולם, אם לא תבדקי היטב את המקום אליו את הולכת לבצע את הטיפול, את עלולה לצאת עם נזק בלתי הפיך לשיער ועגמת נפש רבה. מדוע? זה יכול לקרות בשל אחד מהשניים: חוסר ניסיון של המספרה או שימוש בחומרים מסוכנים אשר פוגעים בשיער ובבריאות.
לכן, חשוב מאד ללכת אך ורק למספרות אשר מראות לך את החומר אותו ימרחו על שיערך. כך תוכלי לוודא שהחומר אינו מכיל פורמלין או אמוניה ושהוא קיבל את אישור משרד הבריאות.

החלקה אורגנית המלצות

תוכלי לקבל אודות החלקה אורגנית המלצות רבות מנשים שעברו את הטיפול ויצאו מרוצות. מדובר בשיטה פופולרית להחלקת שיער, שכאשר היא מבוצעת בידיים מקצועיות יכולה להשיג תוצאות טובות לטווח ארוך. שיערך יהיה חלק יותר אך גם בריא יותר ונעים למגע, ממש כמו משי.

החלקה אורגנית יתרונות וחסרונות

היתרון של החלקת שיער אורגנית זה ההתאמה לכל סוגי השיער והאפקט המשקם. החיסרון זה שיש לוודא שהחומרים אושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות ושהטיפול נעשה בידיו של מומחה.

למי מתאימה החלקה אורגנית

החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער בהיר ושיער פגום.

אז מה את אומרת?

בכל הקשור לטיפולי שיער והחלקות, את חייבת להיות בטוחה ששיערך נמצא בידיים טובות, של מעצב שיער מקצועי, אשר יכול להשיג עבורך תוצאות מרשימות במיוחד מבלי להתפשר על בטיחות. אצלנו כל לקוחה עוברת אבחון אישי של סוג השיער ומצבו ובהתאם לכך נמליץ על שיטת ההחלקה הטובה ביותר עבורה.

לקביעת תור, קבלת ייעוץ או מידע נוסף צרו קשר עם צוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט, אנו מזמינים אותך לחייג אלינו עוד היום לטלפון מספר: 077-997-8822. ניתן להשאיר גם פרטים דרך האתר ונשמח לחזור אלייך בהקדם.