אודות אריק מאיוסט

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

אריק מאיוסט הוא לא רק מעצב שיער מוכשר, הוא אומן שיער ידוע בזירה הבינלאומית.
כבר מגיל 19, לאחר לימודי עיצוב גרפי ואומנות החל אריק מאיוסט את דרכו בעולם עיצוב השיער וצבר ידע ומומחיות בעיצוב תסרוקות, קווי תספורות וכימיה של השיער.
במהלך השנים הוצגו יצירות עיצוב השיער של אריק מאיוסט בהפקות אופנה בינלאומיות.
כיום רשת המספרות “אריק מאיוסט” מונה שני סניפים: סניף ראשי ביורדי הסירה 10, ת”א וסניף נוסף בצאלון 21, מודיעין.

אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער - החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

תחומי ההתמחות של מעצב השיער אריק מאיוסט

רשת המספרות מציעה צוות של מומחים בתחומים הבאים:

  • פתרונות להחלקות עבור כל סוגי השיער, ובהתאמה אישית, שיער אתיופי, שיער שרוף שעבר פעולה כימית, שיער טבעי ועוד. ההחלקה שאנו מבצעים בסניפי מספרות אריק מאיוסט משאירה את שיערך טבעי ובריא ולא נראה כאלו עבר פעולה כימית כלשהיא. ההחלקות שלנו מכילות ומשלבות חומרים טבעיים סרמידים וקראטין, שמן ארגן, אומגה 6, חומצות שומן וקרם הגנה טבעי. ההחלקה אינה פוגמת או גורמת נזק לשיערך.
  • אנו מומחים בכל סוגי החלקות השיער: החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית, החלקת משי, החלקת אינברטו, החלקה משקמת, החלקה צרפתית, החלקת חימר, החלקה ברזילאית והחלקה אמריקאית.
  • עיצוב שיער לכלות, מומחה בתסרוקות ועיצוב שיער: תסרוקות לשיער מתולתל, תסרוקות לשיער חלק ותסרוקות לשיער גלי. אני קשוב לרצון קהל לקוחותיי ויחד אנו מתאימים את התסרוקת שתיתן את המראה המושלם ביותר עבורך.
  • אנו מומחים בתחום צבע, הבהרת שיער וגוונים, תוך התאמת האמולסיות ושמירה על בריאות שיערך.
  • שיקום שיער תוך כדי התאמה אישית ומדויקת לשיערך בהתחשב במצבו הבריאותי של שיערך.
החלקת שיער בהתאמה אישית - אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער: החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

מערכת יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות השיער

בכל סניפי הרשת קיימת מערכת יניקת אדים רעילים לפעולות כימיות והחלקות השיער שתפקידה לשאוב את האדים הרעילים הנפלטים מתהליך גיהוץ השיער בזמן החלקת שיער, ואת האדים הכימיים הנוצרים במספרה תוך כדי ערבוב חומרים כימיים שונים.
האוויר המהול באדים רעילים נשאב ונפלט החוצה על ידי מערכת יניקה מקצועית וחדשנית. כדי שקהל לקוחותינו יוכלו לנשום אוויר נקי ככל הניתן. בריאות צוות העובדים ובריאות קהל לקוחותינו היא נר לרגלנו ואנו פועלים במרץ רב בכדי לשמור על סטנדרט גבוהה.

המספרה של אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער - החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי

החסויות אותם נותן אריק מאיוסט

רשת המספרות “אריק מאיוסט” הם מעצבי השיער ונותני החסות הראשיים של תכניות הטלוויזיה הידועות: The Voice ו “חתונה ממבט ראשון”.

החסויות אותם נותן אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער, החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי - חתונה ממבט ראשון
החסויות אותם נותן אריק מאיוסט, המומחים להחלקות שיער, החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי - the voice

הספרים אותם כתב אריק מאיוסט

אריק מאיוסט הוציא לאור שני ספרים המיועדים למעצבי שיער ולכל מי שמעוניינת לטפל בשיער שלה בעצמה. אריק מלווה את קהל הקוראות צעד אחר צעד ומסייע לכל אחת לטפל בשיערה בכוחות עצמה.

  • הספר הראשון – ספר תסרוקות – ספר זה מונה 46 תסרוקות אותם אריק מאיוסט מלמד לבצע שלב אחר שלב, הספר מלווה בצילומי הדרכה ובהסברים
  • הספר השני – תסרוקות כלה ותסרוקות לשושבינות

שני הספרים נמכרים בכל רחבי העולם בעשרות אלפי עותקים ואף תורגמו למספר שפות.

מוצרי שיער ללא מלחים של אריק מאיוסט

רשת “אריק מאיוסט” פיתחה על שם המותג מוצרי שיער ללא מלחים לטיפוח השיער, מוצרי הטיפוח פותחו בהתבסס על הניסיון והידע המקצועי אותו רכש אריק מאיוסט כמעצב שיער.
הידע הנרחב שרכש אריק מאיוסט בתחום המחקר והפיתוח יישם יחד עם מעבדות ועם צוותי הנדסה מהמובילים בעולם פיתוח מוצרי טיפוח לשיער.

“היום לאחר 20 שנות ניסיון ידע והתמקצעות בלתי פוסקת בתחום עיצוב השיער וטיפוח השיער, אני יודע כי יש לי הזכות להפוך נשים למאושרות כשהן יודעות ששיערן מטופח ומעוצב בקפידה. דבר זה נותן לי מוטיבציה להמשיך ולהשקיע מאמצים בכל יום מחדש.
הסיפוק הכי גדול שלי הוא להקשיב לתגובות של קהל לקוחותיי בסיום התהליך, במיוחד לקוחות שמגיעות אלי עם – היסטוריה רעה”.

רשת אריק מאיוסט יודעת ומכירה היטב את תורת השיער, אנו מעצבים שיער מתוך הבנה מעמיקה של הצרכים האישיים של קהל לקוחותינו, זאת תוך התאמה אישית למבנה הפנים והגוף. אנו מובילים בטכניקות גזירה ועיצוב שיער אך יחד עם זאת שומרים על פרקטיות וקשובים לדרישות קהל לקוחותינו. לקוחות המספרה נהנות מתוצאות מרהיבות הנשמרות לאורך זמן.

אני מזמין גם אותך לייעוץ, עיצוב שיער, החלקת שיער, תסרוקות מיוחדות ועוד, ניתן ליצור אתנו קשר בטלפון מספר: 077-997-8822 או להשאיר פרטים ונציג מטעמי יחזור אליך בהקדם.