החלקת שיער ביתית

להזמנת החלקת שיער

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

החלקת שיער ביתית יכולה לחסוך לך לא מעט כסף וגם זמן, אך אנו ממליצים לך להמשיך ולקרוא לפני שאת ממהרת להזמין תכשירי החלקה ביתיים.
ישנן שיטות שונות להחלקת שיער אך יש דבר אחד המשותף לכולן וזו העובדה שלטיפול החלקת שיער מחיר גבוה. מחירי החלקת שיער נעים בין מאות לאלפי שקלים, כאשר בחלק מן המקרים מדובר בטיפול חד פעמי המאפשר להשיג תוצאות קבועות, ובמקרים אחרים התוצאות זמניות ויהיה צורך להגיע לטיפולים נוספים. דרך אחת לחסוך בעלויות היא להזמין לבד תכשיר להחלקת שיער כמו מסכת קרטין, דרך האינטרנט, או לקנות באחת מחנויות הפארם, ולבצע את ההחלקה לבד בבית.

החלקת שיער ביתית - המומחים להחלקות שיער, החלקת אורגנית, החלקה קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי
*התמונה להמחשה בלבד. תוצאות הטיפול בהתאם לסוג השיער.

מה זה החלקת שיער ביתית?

החלקת שיער ביתית היא החלקה אותה את מבצעת בעצמך, בבית, עם תכשירים שרכשת במיוחד לצורך מטרה זו. ישנן חברות שונות המייצרות ומשווקות תכשירים להחלקת שיער, כמו מסכת קרטין, קונדישנר, ג'ל או פורמולות וכל חומר מגיע עם הוראות לביצוע ההחלקה.
כדי להשיג תוצאות טובות, חשוב לבצע את ההחלקה על פי הוראות היצרן, מבלי לדלג על אף שלב. כמו כן, יש לשים לב שמורחים את החומר היטב במקומות שהיצרן ציין, ולא משאירים אותו לזמן רב מדי על השיער.

האם החלקת שיער ביתית מומלצת?

אם נתעלם מן העובדה שרוב ההחלקות הביתיות הן זמניות בלבד, הרי שיש סיבות נוספות להימנע מהחלקת שיער ביתית. המרכזית שבהן זה חוסר הידע איזה טיפול מתאים לשיערך ומהו בעצם החומר שאת מורחת על השיער.
לאור מחקרים שנערכו לאחרונה פורסמו רשימת תכשירים וחומרים אשר נבדקו ונמצאו מסוכנים. חומרים אלו עלולים לגרום לתחושת גירוי בעיניים ובקרקפת, לנשירה או תלישת שיער ואף לסרטן. אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים בטוחים, שאינם מכילים פורמלין, אך אם החלטת בכל זאת לבצע החלקת שיער ביתית, כדאי שתקראי את רשימת הרכיבים ותוודאי שהתכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות.

החלקות שיער מומלצות?

בעבר השיטה הנפוצה להחלקת שיער הייתה החלקה ברזילאית, אולם כיום ישנן שיטות החלקה רבות, כמו החלקה יפנית, החלקה צרפתית, החלקה אורגנית, החלקת קראטין וכן הלאה. אלו מבין השיטות הללו נחשבות להחלקות שיער מומלצות? הכלל המנחה הוא החלקת שיער ללא פורמלין.
פורמלין הוא חומר כימי רעיל החשוד גם כמסרטן, ולכן משרד הבריאות אסר על השימוש בו בהחלקות שיער. ישנם חומרים כימיים מסוכנים נוספים וחשוב להתעדכן בפרסומים של משרד הבריאות ולבדוק אילו שיטות החלקה נחשבות לבטוחות.
שתי שיטות החלקת שיער הנחשבות למומלצות ובטוחות, מכיוון שהן אינן מכילות פורמלין, אלו החלקת שיער יוקו והחלקה צרפתית. עם זאת, חשוב לדעת שהחלקות אלו אינן מתאימות למשל לבעלות שיער מובהר.

החלקה לשיער מובהר

החלקת קראטין היא ההחלקה הטובה ביותר לשיער מובהר. הקראטין עוטף את השערה ומחזיר לה את הלחות, הברק והגמישות ומלבד ההחלקה עצמה הוא גם משקם את מראה השיער ומאפשר לך לצאת מהמספרה עם שיער רך במגע משי.
כשאת רוצה להיות רגועה – את מוזמנת לקבוע תור להחלקת שיער אצל המומחים להחלקות שיער. מעצב השיער שלנו עבר הכשרה ויש לו ניסיון בביצוע החלקות בשיטות שונות, לאחר אבחון מצב השיער של כל לקוחה והתאמת שיטת ההחלקה באופן אישי.
שלבי הטיפול מבוצעים בדייקנות ובסבלנות רבה וכמובן שעם חיוך. בתום הטיפול תקבלי הסבר כיצד לשמור על תוצאות השיער ומתי לחזור לחידוש השורשים או לטיפול קרטין לשיקום השיער.

התקשרי אלינו לצוות המומחים להחלקות שיער – אריק מאיוסט עוד היום בטלפון מספר: 077-997-8822, או השאירי פרטים דרך האתר, ותוכלי להצטרף גם כן לרשימת הלקוחות המרוצות שלנו!